Kapat

Erken boşalma nasıl anlaşılır ve nasıl önlenir/düzelir?

Erken boşalma nasıl anlaşılır ve nasıl önlenir/düzelir? Galiba bende var bazen geç bazen erken boşalıyorum nasıl önlenir düzelir bu hadise

Güncellemeler:
Rica ederim
Her işediğimde yapıcam bunu dimi artı avantaj sağlayacak bana yami?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• PC Kasını Tanımak
    Bu güne kadar bir yerlerde ve burada PC Kasından söz edildiğini duydunuz. PC kasını geliştirmek pek çok sebepten önemlidir:
    •Daha kuvvetli ereksiyonlar.
    •Kuvvetli Orgazmlar (bazen arka arkaya birden fazla orgazm).
    •Boşalma sürenizi kontrol edebilmek.
    •Orgazmdan sonra penisin ereksiyonunun tekrarlanma sürecini hızlandırma.
    •Sağlıklı bir prostat.
    PC kası (Pubococcygeal Kası), aslında leğen kemiği çevresindeki kas grubudur. Ve seksüel hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Kasık kemiklerinizin birleşim noktasından, kuyruk kemiğinize kadar uzanır.
    Bu kasları dokunarak hissedebilirsiniz. Bunları torbalarınızın başlangıç noktasıyla anüsünüz arasında yer almaktadır.
    Diğer kaslarında yardımıyla idrar kontrolünü sağlamak dışında, PC kası kadın ve erkeklerde orgazmıda tetikliyen kaslardandır. Boşalma sırasında oluşan kasılmaları yapan PC kasıdır. Bu kası geliştirmek size seks dünyasının her kapıyı açan gizli anahtarını verecektir.
    PC kasınızı çalıştırmak için öğreteceğimiz bu teknikler, sizin aşk hayatınızda partnerinize karşı çok daha başarılı olmanızı sağlaması dışında kendiniz içinde önemi çok. Bu çalışmalar sizinde hiç yaşamadığınız cinsel tatlar almanızı sağlayacaktır.
    Kadınlar yıllardır daha iyi bir orgazm için PC kaslarını kullanıyorlar. Ama maalesef erkekler bunun farkında bile değiller. Tabii şu anda bu yazılanları okuyanlar hariç. Her şeyden önce PC kasınızın yerini öğrenmelisiniz. Erkeklerin PC kaslarını keşfedip kontrol etmeleri, kadınların bunu yapmalarından daha kolaydır. Yapacağınız şey çok basit. Tuvalette idrarınızı yaparken, idrarı durdurmak. Bu sadece PC kasınızı bulmanızı sağlamayacak. Aynı zamanda PC kasını geliştirme Egzersizlerine de başlamanızı da sağlayacaktır. Her tuvalete gittiğinizde 5 defa idrarınızı tutup tekrar salın. Bu idrarınızı ve boşalmanızı kontrol etmenizi sağlar.

0|1
    0|0
    • Hassi harbimi tamamdır o zaman sağol al benden sana eig

• hiçbir yan etkisi zararı yok. uzman tv de psikolog doktor da aynısını söylüyor. kadıların yaptığı kegel egsezisinin benzeri internetten kegel araştır.

• Hmm anladım çok teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Mast. Birak

0|1
    0|0
  • Mast. acilen birak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• başka bir başlıkta cevap vermiştim bu soruya burayada tekrar aynı cevabı yazıyorum.
    erken boşalma erkeğin cinsel ilişki sırasında kontrolsüzce istem dışı olarak boşalmasına denir. Genellikle beş dakikanın altındaki cinsel ilişkiler bu şekilde tanımlanır. Erken boşalma probleminden kurtulmak istiyorsan bana göre geciktirici sprey kullanman gerekir. Ama her geciktirici olmaz her siteden de alışveriş yapılmaz başka başka şeyler gönderiyorlar benim tavsiyem www.eniyigeciktirici.com dan alışveriş yap ayrıca yanında hediyesi var hem kaliteli geciktirici sprey, hem gizli kargo, hem kapıda ödeme yapabiliyorsun. Umarım yardımcı olabilmişimdir

0|1
    0|0
  • erken boşalma erkeğin cinsel ilişki sırasında kontrolsüzce istem dışı olarak boşalmasına denir. Genellikle beş dakikanın altındaki cinsel ilişkiler bu şekilde tanımlanır. Erken boşalma probleminden kurtulmak istiyorsan bana göre geciktirici sprey kullanman gerekir. Ama her geciktirici olmaz her siteden de alışveriş yapılmaz başka başka şeyler gönderiyorlar benim tavsiyem www.eniyigeciktirici.com dan alışveriş yap ayrıca yanında hediyesi var hem kaliteli geciktirici sprey, hem gizli kargo, hem kapıda ödeme yapabiliyorsun. Umarım yardımcı olabilmişimdir

0|1
    0|0
  • 5 dakikadan erken veya ön sevişmede boşaliyorsan erken boşalmadır.
    Bunun için üroloji doktoruna git

0|1
    0|0
    • Ön sevişmede boşalmadım hiç sadece bir ya da iki kere zevk suyu gelmişti

• Kaç dk sürdü

• Boşalamadım sıkıldım çektim kafasını

• İlkini yaşa 10'dan sonra anlarsın

0|0
    0|0
    • İlkinde normalde kaç dk da gelmem gerek

• Öncelikle yorumunu okudum ve ilişkiye girmediğini öğrendim. İlişkiye girmemiş bir insan erken mi geç mi boşaldığını anlamaz. penisin vajinaya girmesi sonucu ortaya çıkan boşalma ya geçtir ya da erken.. vajinaya girdiğinde 1-2 dk da boşalıyorsan erken boşalmaya girer bu.

0|1
    0|0
    • Normal olması için kaç dk gerek

• 5 dk gayet normal süredir minimum.

• Peki sağol

• Psikolojik olabilir. Kaslar gevşek olabilir. Ne kadar erken bir de?

0|0
    0|0
    • Mastüebasyonda hızlı yaparsam 2-3 dk normal hozda yaparsam yarım saat bazende geçiyo tam bilgilerim yok bu konularda araştırmadım hiç

Yükleniyor...