Anal yırtık için hangi doktora gidiliyor?

Genel cerrahimi acep? Drum vahim mi ya :( Ne yapcam acep ben. of of

0|0
2|31

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl oldu ya

1|0
    0|0
    • Kabzlık sonucu sanıyorum. Kanamalar oluyor :/

• aynen ama fitil ya da benzeri ilaç ile o cözülür ya da hastane genel cerrahiye gözük

• peki sağol :/

En İyi Kız Görüşü

• Canısı kabızlık sonucu olusan arasında hemoroit bir rahatsızlık var. Genelde genetik oluyor. zorlamalarda (kabiz doğum ya da anal iliski gibi..) ortaya çıkıp kanama oluyor. Kendiliginden kanama geçer. Ama eczanelerde satilan merhemler var bu rahatsızlık için. Gidip alıp kullabilirsin. Ama illaki doktora gidecem diyorsan da git. Ben cesaret edemezdim dogrusu. Anüs muayenesi bana çok utanç geliyor.

1|1
    0|1
    • Bende utanıyorum ya ama sağlık işte bilemiyorum :/

• Hemeroitin belirtilerini araştır. Kendinle kiyasla. En azindan rahatsizligin hakkinda fikrin olur. O mu degil mi diye. Geçmiş olsun canim. Ilk cumlemde cok sacma olmus. Disaridayim okumadan gondermisim kusura bakma :)

• Sorun değil teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 30

• Kolonoskopi yapılacaktır büyük ihtimal. Sorun yırtık değil farklı bişeyde olabilir. Genel Cerrahi bölümüne gitmelisin.

1|1
    0|0
  • Genel cerrahiye gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Bakin ciddi soruyorum, nasil oldu, ne zaman basladi, kanama ne sekilde, eger biraz fazla bilgi verirseniz belki doktora gitmeden size bazi cözüm yollari önerebilirim...

0|0
    0|0
    • Kabızlık galiba, daha önce kanamalar oluşuyordu. Ve çam batığı gibi hissediyor insan :/

• Buradan atın

• Buradan atabilecegimi bende biliyorum... neyse bakin basinizin caresine...

• Evet genel cerrahi. ilk önce cerrahın görmesi lazım

0|0
    0|0
  • kendisi iyileşir merak etme hep diyorum ilk anal deneyimini asla ve asla genç ergenlerle yaşamayın hayvanlarla deneytimsiz erkeklerle yaşamayın diye ama dinleyen yok ki.

1|0
    0|0
  • Terzi

0|0
    0|0
  • kalın penis için alırken Düşünecektin of of diye tedbirini almadan yaparsan anal sonra düşünürsün böyle gireni çıkanı

0|0
    0|0
  • anal yirtik icin genel cerrahiye gidebilirsin, yani bende anüsüm icin oyle yonlendirilmistim haydarpasa numunede

0|0
    0|0
  • yırtacak kadar ne yaptın be güzeli genel cerrahi bakar durumun kötü ise git her tuvalette acımı çekeceksin

0|0
    0|0
  • Kim yırttı g* tünü

0|0
    0|0
  • Yalanciyi duduklesinler mi peki. vahim miş

0|0
    0|1
  • Tammolarak konuyu anlamadim

0|0
    0|0
  • Eşekle mi denedin?

0|0
    0|0
  • Kremsiz mi yaptı

0|0
    0|0
  • Sonunda yırtırdın helal olsun a q

0|0
    0|0
  • nasıl yırtırdın merak ettim

0|0
    0|0
  • genel cerrahi doktoru hemoroid ve fistül de genellikle olan bir rahatsızlık ameliyatını oldum ben

0|0
    0|0
  • Yırtıkçıya

0|0
    0|0
  • Arkadan vermeyi bırak

0|0
    0|0
  • Ne yaptınız mk nasıl yırtıldı öyle bişey mi var? Kol mu soktun be yapın

0|0
    0|0
  • Dm at yardimci olayim

0|0
    0|0
  • Ürologlar bakar sanırım

0|0
    0|1
  • el kremini her duştan çıkarken parmağın hafif içine ve girişine sür düzeltir.

0|0
    0|0
  • merhaba genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor.

yanlızca şunu sormam gerekli anal ilişkiye girdinizmi? çünkü yırtığın sebebi içeriden dışarı olan baskımı dışarıdan içeri olan bir baskıdanmı gerçekleştiğini bilmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Çok mu girdin anal ilişki

0|0
    0|0
  • Genel cerrahi... sorunun tam olarak ne ßikayetin ne

0|0
    0|0
    • Anla fissur tahminimce

• Geçmiş olsun. :) Amin

• Sanada...

• basur mu?