Gün içerisinde zevkleniyorum?

Arkadaş ortamında yken bile bir azgın hissediyorum kendimi geçiyo sonra mast yapmadığım halde acaip zevkleiyom sonra da bir akıntı oluyo sizce normla mi?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle cinsellik bir ihtiyatir bunu kabul edeceksin. İnsanlar 15 - 16 yaşında evlenmeye programlanmis. Evlenme yaşı arttığında doğal olarak istekte artıyor. Ben yapmıyorum diye bu istekte kurulan imkansız. burada önemli olan evlenene kadar isteği belli bir düzeyde tutmam lazım. Bu nasil olur dersen bunun tek yolu mast ama sadece tam orgamz olacağın mast. Bayanların çoğu mast da orgamz olamaz, olduğunu zanneder. tam rahatliyamadigin için masti yaptıkça yaparsın gelir. Günde 3-4-5-6-7-8-9 kere bile yaparsın ama İstek gene bitmez. Her mast sonrası 10 dakika kadar pismanlik olur ve kendini kotu hissedersin. Ama 10 dakika sonra tekrar mast yaparsın. Kısır döngü ye girersin yanı. Hatta ev e her geldiğinde kilodunun ıslak olduğunu görürsün.
    Bundan nasıl kurtulurum dersen mutlaka mast da gerçek orgamz olmalısın. Yani kendini tam rahatlatmalısın. Bu şekilde Haftada 3-4 kez mast yaparsan düzenli cinsel ilişkide olduğu gibi tam rahatlarsin ve istedi belli düzeyde tutarsin. Sosyal hayatında etkilenmez bu sayede

Gerçek orgamz olabiliyor musun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ne güzel

0|0
    0|0
  • Ufaklığın karnını doyurmuyorsun. Sonra da neden ağlıyor diyorsun. Yazık yavrucağa. Sen takip et beni ben detayları anlatırım sana.

0|0
    0|0
  • senin evlenme vaktin gelmiş.

0|0
    0|0
  • Seks yap bir ara sen.

0|0
    0|0
  • normal

0|1
    0|0
  • Biriktirme sende

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte beklendikten sonra sulanması çok normal bunda bir şey yok

0|0
    0|0
  • Tabiki normal

0|0
    0|0
  • arada mastürbasyon yaparsan öyle ulu orta yerde azacağını sanmıyorum arada bir rahatlat kendini

0|0
    0|0
  • Bendede var böyle dert. Sabahtan beri 10. Boşalmayı geçti -.-

0|0
    0|0
  • tabiki normal.

0|0
    0|0
  • Nırmal bunların olması her sağlıklı insan gibi. Aşırı heyecan mı oluyor

0|0
    0|0
  • Ozaman mast yapıp rahatlaman lazım yok devam eder böyle

0|0
    0|0
  • Bence normal

0|0
    0|0
  • Erkeler fark etmesin dikkat et

0|0
    0|0
  • normal değil, psikolojik bir sorunun işaretçisi bunlar

0|0
    0|1
  • şu an kritorisin böyle ıslak ve yumuşakça öpülse? :)

0|0
    0|0
  • bende zevkleniyorum normaldir heralde

0|0
    0|0
  • normal tabi biriyle yatana kadar böyle tadını alana kadar

0|0
    0|0
  • Bende çözemedim o işi, hani müsait birisi olsa direkt atlayacağım arabaya buluşucaz yapıcaz yapacağımızı ama partner yok

0|0
    0|0
  • normal değil zevke gelmen lazım adam akıllı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...