Eşcinsellik suç mu?

Eşcinsellik suç mu ? Peki Fatih Sultan Mehmet erkeklerden hoşlanıyor muydu ya da hoşlanmıyor muydu bunu kimse bilemez ama ya hoşlanıyorduysa ? O zaman Fatih suç mu işlemişti ?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsellik bir suç değil seçim meselesidir. Eşcinselliği yaymaya çalışmak bence yanlıştır. Herkes kendi seçimini kendi gibi seçimi olanlarla istediği gibi yaşayabilir ancak bunu yaymaya çalışmak doğru değildir. Fatih'e gelince, sadece onun değil hemen hemen her padişahın kadın hareminin yanısıra erkek hareminin de olduğu söyleniyor. Ayrıca Fatih İstanbul'u fethettiğinde Bizans Kralı'nın kız güzeli üç oğlunu haremine istediği ve bunun karşılığında ise hayatını bağışlayacağını söylediği ve çocukların da bunu kabul etmeyip intihar ettiği söylentileri var. Bunu Fatih'i kötülemek için yazmadım, zira yaptığı muhteşem işler ortada.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• eşcinsel olsa da kime ne?adam istanbulu fethetmiş 21 yaşında dahası ne... eşcinsel olmak da bir seçimdir kimse kimseyi yargılayacak hakka sahip değil. herkes istediği hayatı yaşamakta özgür

0|0
    0|0
  • ki bu tarz sorular genellikle kaldırılıyor bende Mevlana Eşcinsel mi diye sormuştum. Eşcinselliğin suç olduğunu düşünmüyorum. Ki değil zaten sadece dinlerde yasak.

1|1
    0|0
  • O değil de, ahlaktan bahsedip fotoğrafına döt baş resmi koyanlar bir hayli düşündürüyor anasını satım.

Şoktayım, çikolata alıp gelicem.

1|0
    0|0
  • Fatih in eşcinsel olması söylenti.Diyelim ki öyle gözümde zerre küçülmez o İstanbul u bize hediye eden büyük bir devlet adamı.Ben işin bu kısmıyla ilgileniyorum.Çünlü her koyun kendi bacağından.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik asla suç değildir.Sadece hissiyatttır.Şu kafa yapılarınızı değiştirin artık.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle suç değil.

0|1
    0|0
  • cezam nedir?

0|0
    0|0
  • Eşcinsel olmak suç değil, yardım almazsanız değişmek için o zaman suç.

0|0
    0|1
    • Değiştirilecek birşey olduğunu nerden çıkardınız.

• Ne bilim, özel yerler vardır elbet.. Normal değil çünkü.

Eşcinsel olmak suç değil .. Eşcinsellik suçtur.

• Birşey hakkında yorum yapmadan bilgi edinmenizi tavsiye ederim.Komik oluyosunuz.

• suç değil ama ahlaksızlıktır

0|1
    5|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 1- Çok kötü soru olarak puanladım.

2-Alakasız olarak sikayet ettim.

3-Eşcinsellik suç falan değil, sadece evlilik birliği söz konusu ise; zina boşanma sebebi olduğu gibi, eşcinsellikde boşanma sebebi o kadar.

4-Ne alaka. Fatih ile eşcinsellik muhabbetini nasıl bir araya getirebildin.sorunun açıklamasında da dediğin gibi, öyleyse-değilse falan filan. bu şekilde benzetme olmaz. Tarihten kim olursa olsun birisiyle ihtimal üzerine konuşamazsın, bu tarih biliminin mantığına aykırdır. Anladın.?

0|0
    0|0
  • birader, su muhtesem yüzyıl zihniyetinden sıyrılın artık. biraz bişeyler arastırıp okuyun. birazda utanmanız olsun!

bir cok tarih kitabında gecer Fatih'in dinine aşırı baglı oldgu. namaz abdesti olmadan bile odasından dısarı adım atmadıgı. mümkün mü sence öyle bişi

0|0
    0|0
    • Okuyun derken ? Peki senin okuduğun kaynağın doğru olduğunu nerden biliyorsun ? Ayrıca ben TV izlemiyorum. Ayrıca eşcinsel olup da dinine bağlı olan tanıdığım bir arkadaşım var. Yani mümkünmüş.

• osmanlı devlet arşivlerinde olan bilgiler bunlar.ben yazmadım. ayrıca ingiliz ve rus arşivlerindede benzer sekilde tanımlanmıs...

arkadasının dindarlıgını sorgulamak haddim değil tabiki ama bnce dindar biri bu kadar katı yasaklanms bişeyi yapmaz

amaa olayın birde su yönü var nadirde olsa bazı erkeklerde kadınsal hormanlar daha etkili olup kadın gbi hissedermiş. eger böyleyse söyleyecek sözüm yok. aksi halde kesinlike karsıyım escinselliğe

• Soru saçma değil

Sorunun içi saçma.

Fatih sultanla ne alaka ?

Suç falan değil herkesin zevki kendine -_-

Kimse sen niye eşcinselsin diyemez.

0|0
    0|0
  • eşcinsellik suç falan değil de Fatih'in yaptığı tüm iyi ve erdemli şeyleri geçtin eşcinsel olmasına mı takıldın

0|0
    0|0
    • Kardeşini öldürmesi erdemli ise, evet ona takıldım.

• sorunun başından beri 'Polemik yaratmaya yönelik' kural başlığına muhalefet oluşturduğunu düşünüyorum. bunu sana daha ilk baştan da söylemiştim hatırlarsan. Halen de aynı fikirdeyim. Seni kimse bilmiyor çünkü gizlilik altına saklanan bi gizli gaysin :)

• Polemiği yaratan sensin, ben değil ;) Ayrıca ihtamlarda bulunan da sensin. Daha sitede dün ki çocuksun. Hadi şimdi gitmelisin. By.

• heee

evet fatih suç işlemiş ama kimsenin dötü yememiş yargılamaya :)

0|0
    0|0
  • Fatihle ne alakası var ..

0|0
    0|0
  • tabikide değiil kendi kararıın ;)

0|0
    0|0
  • eşcinsellik bi seçim suç degilki tabi...bide ölmüş adamın arkasındanda konuşmayalım bence boşver:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...