Bakire bir bayan illa birşeyler yapmış mı oluyor? 18-19 yaşlarındaki erkek bakirse niçin inanılmıyor?

Bazen görüyorum da...Bakire olan bir bayanın mutlaka anal oral zevki tattığı filan yazılıyor ya da bakire bir bayana güvenilmez diye...Niçin böyle düşünülür? Gerçekten bakire olupta öpüşmenin ilerisine giden bayanlara haksızlık değil mi?Bir de 18 19 yaşlarındaki bir erkeğe sevgiliniz olsun filan bakirim dediğinde niçin inanmayız ya da inansak da şoka gireriz?Gayet normal bir şey değil mi?

cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Bakire olmayan bayanların bakirelere attığı bir laftır bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Mahalle baskısı...

Kızın sevgilisi olur or...pu olur adı.

Erkeğin sevgilisi olur delikanlı olur adı :)

Kızın sevgilisi olmaz namuslu olur.

Erkeğin sevgilisi olmaz top olur adı :)

Kız bakiretir şerefli olur.

Erkek bakir olur mahallenin diline düşer :)

Hay ben böle memleketin :)))

2|2
    0|0
  • mahalle baskısının ters versiyonu... avrupadaki 15 yaşına girip de hala cinsel deneyim yaşamamış insanların arkadaşları karşısında küçük düşmesine sebep olan durum olarak bizim insanımızın da beynine empoze ediliyor. şimdi 'yapmıştır' diyorlar, yarın 'yapmadıysa adam değil zaten' diyecekler...

1|0
    0|1
  • şimdi boş bogazı cehenneme koymuşlar ben soguk tan donuyorum demiş bunlarınkiden o olsa gerek

1|0
    0|0
  • Nerede yaşadığına, çevrene, ortamına, yaşına göre değişir. Ve genellemelerin çoğu yanlıştır.

Ama söyle bu verileri hemen kolayca cevaplanır..

0|0
    0|0
  • bir arkadasım wardı ali diye..

usta derdi..

bişi dicem ama gülme dedi..

ne dedim

ya ben hiç milli forma giymedim dedi..

yaşı 25

demekki warmış.

1|0
    0|0
  • ben 23 yaşında yim bakırim :) ama ben bunu kime dediysem inanmıyor inananlar da hemen seni mektebe götürelim diyor :) ama tabi ben gitmem öyle pis bir yere kendimi evliliğe saklıyorum ben

1|0
    0|0
  • Bence bir insanın seks yaşaması için 20 yaşına gelmesi şart..

0|0
    0|0
  • çeneye vuruyor işte yapıcak birşey yok.

0|0
    0|0
  • evet gayet normal birsey 22 yasındayım hala o haltı yemedim yemegede niyetim yokk ...bakire kızlarında oral ve anal yapanlarıda olabilir yapmayanlarıda en azında yapıyorsada geleceğini garanti içinde tutuyor...

0|1
    1|0
  • ben 1 hafta sonra 18 ime basacağım bende öpüşmenin ilerisine gidemedim yakın çevremde ama birçok beraberlikler biliyorum ama bunu yaptığı halde yapmıyorum diyenlerde var erkekleri elde edebilmek için .

0|0
    0|0
  • ben 33 yaşındayım, bir bayanla tokalaşmaktan öte bir temasım olmadı

0|1
    0|0
  • boşboğazlık edenlere fazla inanmamak gerekir...

gerçekte bu tür şeyler sır olarak kalır...

0|0
    0|0
  • dilin kemiği yok işte derler...

0|0
    0|0
  • yapmayın canım sizde tutun şeyinizi evlenene kadar

0|0
    0|0
  • bende bakirim kimse inanmaz ama sadece öpüştüm seviştim gerisi yok ...ulen olmasın bakayım ne olucak dedim ... ama böyle giderse bana cennette bir çift kanat vericekler orada bir kaz görürseniz bilin o benim ...

0|0
    0|0
  • Güvenmemekten kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • neden yanlış olsun ki, her erkek illaki yapacak diye bir şart yok ki, ben nasıl ilişki yönünden eşim için ilk olacaksam oda benden bekler bunu. ve şuda bir gerçekki eşi olmadan ilişki yaşayacak erkek sevmemiştir. seven kıyamaz. ben 28 yaşındayım şükür belki şuana kadar allah katında yapmadığım hatalardan biride bu...

0|1
    1|0
    • birde seven güvenir boş ver gerisini...

Kızlar Ne Diyor 5

• ama bu bakir beyler...

cinsel içerikli bir konu olsun en tecrübeli abilerine taş çıkarır yorumlar getirir..

bende bunu merak ederim :)) bilmediğin şeyin ne diye lafını edersin...

okuyup bilmek ile yaşayıp bilmek aynı şey derseniz eee sizde haklısınız tabe :)

0|0
    0|0
  • insanlar hareketten çok konuşmayı seviyo bu durum ondan kaynaklanıyo

0|0
    0|0
  • evet bence 10-de 100 haklisindir canım bu boyle aslinda ben zaten bakire olanalri severimdr her sey tamaada onden olmayi sadce evlenince yapsinalr olubda sonra dikdrmek falan ayib bence

0|1
    2|0
  • bir insanın içi fesat olması yeter ki...

0|0
    0|0
  • bencede yaşanılan çevreye ve duruma bağlı ... mesela ben 25 yaşındayım 23 üme kadar değil öpüşmek elime erkek eli değmedi derler ya :D durumum aynen oydu ama o zamana kadar ki çevrem farklıydı sonra bi işe girdim ortamım değişti biraz daha farklı pencereden bakmaya başladım çok normal gelmeye başladı sevgili filan derken ne öpüşme kaldı ne sevişme hatta daha ilerisi de ...yani demem o ki kız 30 unda da olsa öpüşmedim dese inanırımm çevre faktörü ve ruhsal durum çok etkili

1|1
    0|1
Yükleniyor...