Erken boşalmaaa?

hiç ilişkiye girmedim ama mastürbasyon yaparken erken boşalıyorum. mast yapmayım diyorum ama en küçük şeyde hemen yapıyorum. ne yapmalıyım

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• çok dolusun kuzm ondan mast yapmadanda olmaz arada yapıp rahatla belki yeni başladıysan ondan olabilir

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Mast yaparken erken bosalma olmaz, erken bosalmanin anlamini biliyormusun? Erken bosalmak, kadin orgazma ulasmadan erkegin kendi orgazmina hakim olamayip önceden bosalmasidir..
    Karsinda bosalmani beklemesi gereken sadece elin, bosalacagin zaman elini cek bekle, elin sana niye durdun diye bozulmaz..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• çişini yaparken bianda işemeyi bırak sonra tekrar yap, peniste bunu sağlayan kas erken boşalmanı engelleyecek olan kasla aynı o yüzden bunu yapmanı öneririm her çişini yaptgıdında.. ayrıca en temel sebebi stres ve cinsel açlık, ilişki yaşamaya başlamalısın başlarda erken boşalsanda mutlaka değişecektir.

0|1
    0|0
  • Kaç dk. sürüyor boşalman?

0|1
    0|0
    • ilk başlamamla bitmesi 5 dk falan galiba

• Çok uyarılıyorsan bu olabilir.. O kadar da kısa sayılmaz.. Ama panik yapma.. Kontrollü olursan zamanla süresi uzayacaktır.

• Herşeyi kendin kontrol edebilirsin. Elini çektiğin an süreç tersine dönmeye başlar :)

0|1
    0|0
  • Erkk olmk zoor iş

0|1
    0|0
    • zorluk nedir ki?

• @duygu37 agri yapmz szde ya ama seks istyo insan :)

• Bazen testisler bir sanci yapar o birikmeden dolayi dayak ye daha iyi ;)

Yükleniyor...