Kızlık zarı zor mu bozuluyor ya da kolay mı?

ağrısı nasıl bozulduğunda herkes farklı cevap veriyor özellikle evli bayanlar ya daa kızlar bilen erkekler cevaplasıın sadee merakımdan soruyoruumm regl dönemi bi olay yaşadıım hijyene önem veren biriyim kaç cm olduğunu bilmiyorum ama silerken elim kaydıı ağrı oluştu korkuyoruum regl kanaması da vardı anlıyamadım yardıım ?bu tarz kazalar daa oluyor bikaç kişi daha yazmıştı buraya onların da yardımını bekliyorum dr bu tarz bi olayla gidenn zarı zedelenmeyen bişi olmayan var mı çok endişeliyim kimseye dee söyklişyemedim enteresan bi durum kaç cm geride bu zarr nasıl anlnıyabiliriz ciddi yorular bekliyorum dalga geçen varsa yazmasın yazmak için yazmayın lütfen

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 3-4 cm kadar içeride.. Çok sert bir hareket değilse bi'şey olmamıştır merak etme. "Yırtılma" hissi alırsın, çünkü zar bir perde şeklinde değil, vajina duvarlarının birbirine yapışık olma durumu. Yırtılıyor ve duvarlar ayrılıyor birbirinden. Çok büyük bir acı olmasa da hissedilir bir sızısı elbette oluyordur. Dertlenme ;)

0|1
    0|0
    • ee yırtılıp yırtılmadığı nasıl anlaşılır aynayla görülür müü

• 1. geride değil. Vajinanın ağzında.

2. Ağrının nedeni kızlık bozulması değil, bence vajinana giren parmağının kaslarını germesi.

3. Ağrı ve kan kızlığın bozulmasına işaret etmez. Kansız ve ağrısız bozulan da çok kişi var.

4. Buna bakmadan kimse bir şey söyleyemez. Kızlık zarında zaten doğal olarak bir delik bulunur ve GENELLİKLE bu delik bir parmağı sorun çıkartmadan alabilecek kadar geniş olur. Şansın % 50- % 50 diyelim.

0|0
    0|0
  • bu senin dediğin vajina çeşitleri penis boyutlarınla ilgili birşey ve ilişki öncesi senin hazır olman gerekli yani ön sevişme ile zevkin doruklarında olursan penis boyutuda zolayacak kadar değilse sadece zevk alırsın acı çekmeden.

0|0
    0|0
  • Haydar dümen hocamız zar 3 cm içerde diyormuş bozulmuş da olabilir bozulmamısta yada zarar görmüştür te olabilir bidahakıne dikkat et fazla coşma hatta kalın sizi haydar dümene bağlıyorum zarım bozulmus mu diye soruyosanız 3'e basın zarar görmüşmüdür diye diyosanız 4' basın 5 kavanoz bal içinde 2 'yi tuslayın dıttttt dıt dıttt dıttt

1|0
    0|0
  • zar derinliği kişiden kişiye değişmekle birlikte öyle fırt diye bozulacak birşey değildir içn rahat olsun

0|0
    0|0
    • Soran

iyi dee kullandığıım lif yani banyoo lifii regl dönemii vajina içi kaygan olduğundan kaydı anlıyamadım kii

• sen kızlık zarının acı verip vermediğini sormuşun ne kadar deldiren erkek varmış ya :)

0|0
    0|0
  • arkadaşım öyle dokunmakla hemen bozulacak bişey degildir bu kızlık zarı bozulması için illa bi baskı olması gerekir

0|0
    0|0
    • iyi dee kullandığıım lif yani banyoo lifii regl dönemii vajina içi kaygan olduğundan kaydı anlıyamadım kii

• evtt acıdı yaa duvara çarptım sankiiçindee noldu anlamadıım ama regl günümdü yaşım 17 ydii yaş 20 3 sene olduu korkuyoom adet dönemii çook kaygan yaa vajina içi

• valla bunu kanamalı oldugun bi dönemde oldugundan saglıklı bi şekilde degerlendirmek zor oyüzden garanti istıyorsan bir jinekologa gidersen kafandaki soru işaretleri kalkmış olur

• sakın korkma, korkarsan zorlanırsın..

0|0
    0|0
    • yaa neye zorlanırım okudun muu cevabı

• senin yapına bağlı ama zor olanda kan daha fazla oluyor el kaymalarında pek bozulma olmaz tırnağın geçmiştir dudak etini kaldırmıştır

0|0
    0|0
    • bilmiyom çook korkuyoruum anneme de söylememiştim çocuktuum bu olay bayaa oluyoo 17 imde olduu aynı duruu yaşıyan bikaç kişş daha var onlarınn yorumlarını okuyorum

• işte kendim nasıl görcem yardım et yaa lütfeen:(

• burda nasıl tarif etsemki

Kızlar Ne Diyor 3

• O senin parmak değmenle bozulacak bir şey değil ki, ciddi baskı olması lazım, emin değilsen duş aldığında doktora muayene olursun.

0|0
    0|0
    • olama dr nasıl gideyim bu tarz muayenelerdee aileyi arıyomuş dr bunun kontrolü içinn riskk herkes şüphelenir kii

• Ya saçmalama, senin yaş aralığın 25-29 değil mi? Okul müdürüne mi gidiyosun? Kızınız evden kaçtı, haberiniz olsun. Çok çekiniyosan, şehir dışına çıkarsın, bunu yapabilirsin di mi?

• yook 20 yaşım bu 17 yaşında oldu drrun hareketinden korkuyoom bakışlarından felaan çekiniyorum yaa

• benimde buna benzer bişey başıma geldi ishal olmuştum popomu silerken kaygan olduğu için parmağım oraya kaçtı yanma ve biraz kan geldi bilmiyorum ya ... umarım bişey olmamıştır

0|0
    0|0
    • ben de bilmiyortuum dr gittin mi aynaya baktın mıı iyi de ishal olsan vajinayı silmessin kii anal yolu teizlrsiin yani kalça kısmını vajinayı mı temizledin kanaman oldu mu ağrı oldu muu

• arkayı silerken vajinaya kaçtı kaygan olduğu için , doktora gitmedim bakmadım da aynaya aynadan analaşılıyomuymuş

• bilmiyom kii napcz yaa

• nasıl yıkıyosun çok merak ettım? hıjyen olayım dıye ıçerılerı de mı boya badana yapıyon?

0|0
    0|0
    • hahahaha boya badana:)))

• 17 yaşındaa hımmmm küçüktüüm yenigirmiştim 17 ime herşeye de hımmlıyosuun inanmıyosan yzma canıım

• bışey olmamıştır 2 cm ıçerde bu da parmağının yarısının gırmesıne tekabuldur onun harıcınde sadece öyle de bozulmaz. uzulme

Yükleniyor...