Gerdekte carsafa akan kan ne kadardir?

Arkadaslar acil yardima ihtiYacim var!!
Kaynanam kan lekemi görmek istio gerdege girdim ama kanamadi bakireydim neden kanamadi bilmiorum ve kaynanam görmek istio arkadaslar nasil bisey ne kadar kan carsafa akio? Bildigimiz kanmi resim varsa resimde paylasabilrsinz kocam beni anlio ama kaynanam anlamaz lütfen yardim :(

Güncellemeler:
Tsk ederim kaynanama karsi iltifatlariniz icin ne kadar cahil birisi ya cadoloz 😡😡

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Beyinsi kaynana... Çok değil, parmağına toplu iğne ile delik aç, bir iki damla yeter.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Parmagina igne sok kanat. Sonra carsafa sür

1|0
    0|0
  • Ne kaynanasi be bu iraktami yasion

2|0
    0|0
  • ÖYLE DAMARDAN AKAR GİBİ KAN AKMAZ BELLİ Bİ KANAMA OLUR VE O KANI ÇARŞAFA BULAŞTIRIRSIN.. YOSA ÇOKCA KAN AKMAZ

0|0
    1|0
    • Bulastirirsam anlasilmazmi?

• Mudur onlar ne cadalozdur bilirler o kanamayi

• @Ziksevdası hiç merak etme anlayamazlar. bir anlasınlar bıyıklarımı yolarım. burada tecrübe konuşuyor...

• eğer soru trol değilse bu ne saçmalıktır yaa böyle insanların var olduğuna inanamıyorum. kocası girmiş koynuna sanane kanından

1|1
    0|0
  • birkac damla yeterli olur ama bu kaynanani alakadar eden bir durum degil gerizekali kadin. yalniz kocaninda bu konuda birseyler soylemesi gerek aslinda ama neyse. ben susuyum en azindan.

0|0
    0|0
  • o aileyi çok mu aradın sen

1|2
    0|0
  • Bir kova kadar

0|0
    1|0
  • Evet kızlar örnek olsun. Seçtiğiniz adamlara dikkat edin :D Ketçap sık biraz nerden anlıcak :D

0|1
    0|0
  • Hayrettt yaaaa öyle şey mi olur.. seviyorsam bn bakire olmasada olur ne kanı yaa

0|0
    0|0
  • Akmaassa turk sineması gibi yapasin anca

0|0
    0|0
  • Boyle kaynanalar kaldimi hala beea, kocan olacak sahis neden birsey soylemiyor acaba, anadinin sozunden bu kadar da cikanazsa senin isin zor arkadas.

0|0
    0|0
  • parmağına derin topklu ilene batır 2-3 damlşa damlat ve elinle yay biraz

0|0
    0|0
  • parmağını iğneyle del , kanat bir kaç damla kan sür çarşafa yeterli , bir cok kez bozdum fazla kan gelmior , gelirse ztn sorun.

0|0
    0|0
  • Kan davası mı bu mk

0|0
    0|0
  • canım bır yerını kez ama bacak aranda olsun farkedılmesın el ıcı kadar olsun goster

0|0
    0|0
  • elini kanat 1-2 damla suyla birleştir, çarşafa dök :D

0|0
    0|0
  • Onada anlatin durumu kanama olmadi ama istersen doktira gidelim de

0|0
    0|0
  • az bişeyy

0|0
    0|0
  • sadece bir kaç damla

0|0
    0|0
  • kaldımı bu devirde böyle geri kafalı kaynana

0|0
    0|0
  • 3-4 damla yeter...

0|0
    0|0
  • 3 5 damla

0|0
    0|0
  • elini kessin o ya da sen damlatın çarşafa iğrenç bir adet o kaynanayı ben taa

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kocan anasina agzinin payini versin o zmn. Bu kocandan baska kimseyi ilgilendirmez.

2|0
    0|0
  • Kocanda is yok. O kaynna kocanin beynini yikar ben sana soylim. Gitsin agzinin payini versin, oglunun defterini tutmus mu kadina bakkk

1|0
    0|0
    • Aynen kocayla cok alakali 👍🏼👍🏼

• Nedir bu kan merakı ya bu özel birsey anlamasn nolacak

0|1
    0|0
  • oha yuhhhhhhh

0|0
    0|0
  • one oyle * ya nasıl bir ülkede yaşar olduk dava et bu kadını

1|0
    0|0