Eşimle cinsel yaşantımız yok denecek kadar az bazı sorunlarımdan sebep?

Her gece yatağa heyecanlı bir şekilde giriyoruz ilk başta herşey yolunda gidiyor ve sıra birleşme anına geldi mi girmemle boşalmam bir oluyor ve eşim o sinirle sen ne biçim erkeksin gibi bir takım şeyler söylüyor ve sesimi çıkartamıyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kardeşim herşeyin mutlaka bir çözüm yolu vardır. Ama bu karşılıklı anlayışla çözülür. Anlayışsız bir eş ya da partnerle üstesinden gelmek zor. Çünkü sana yaptığı her kötü itham ve yerme her birleşmenin daha da kötüye gitmesine sebep olacaktır. Sana cesaret verme açısısından şunu sana itiraf edeyim, ben de ilk ilişkimde erksiyon problemi yaşadım. Hayatım boyunca aklıma dahi getirmezdim böyle bir şeyi. Kızla öpüşürken, sarılırken, hatta elele tutuşurken en ufak bir tahrikte sertliğe ulaşırken, iş bir kızın karşısında soyunmaya gelince heyecandan bir türlü tam sertliğe ulaşamadım. Muazzam bir hayal kırıklığına ve utanç yaşamıştım. Kız arkadaşımın anlayışıyla 2-3 denemeden sonra bu sorunun üstesinden geldik. Onun için partner çok önemli. Sana diyebileceğim öncelikle eşinle otur konuş. İkincisi ön sevişmeyi uzatabildiğin kadar uzat. Birleşme esnasında eşini orgazma hazır hale getir. Üçüncüsü heyecanına kapılıp masturbasyon yapar gibi bir an önce boşalmaya yönelik finale koşar adım uçmayacaksın. Sanki bir iş yapar gibi yavaş yavaş, pozisyon değiştirerek, boşalmanın geldiğini hissettiğin an duraksayarak, gerekriğinde birleşmeye ara verip el ya da oral yolla eşini tahrik etmeye devam edip sonra tekrar birleşmeye kaldığın yerden devam edersen ya da eşin penisin gövdesini sertçe sıkıp cinsel heyecanını azaltıp tekrar birleşmeye devam ederseniz bu süre her seferinde giderek uzayacaktır. Eşin sonuçta elinin altında. Bir yere kaçtığı yok. Keyfini çıkarta çıkarta, acele etmeden kadın vücudunu keşfede keşfede bu zevki tat. Bütün dikkatini penis ve vajina yerine kadın vücudunun başka yerlerine odaklandığın zaman boşalmayı aklına dahi getirmeyeceksin. Ama yan odada ebeveynlerinden gizli, yakalanma korkusuyla hızlı hızlı masturbasyon yapar gibi vajinaya yüklenip 30 saniyede işini görmeye çalışırsan bunun üstesinden gelemezsin. Ne derece yardımı olur bilmiyorum ama geciktirici jel ya da prezervatifleride ilk başda deneyebilirsin.

1|1
    0|0
    • Soran burada yazılanlar senin sorununu tarif etmek ve çözmek için yeterli. Bir de eşine söylemek isterdim. Esas o ne biçim kadınmış?

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Cisini nasıl tutuyorsan öyle tut erken bosalmayi engelleyen egzersizler var. Evde otur dene mastürbasyon yaparken sürekli cinsini tutuyormuş gibi tut. Ve on sevişmeyi uzun tutma esinle bakalım bir dene :)

0|0
    0|1
  • e yani... seks uzun sürmeli

0|0
    0|1
  • Doktora git

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• merhba , end. psikologum. bu durum senin nasıl bir erkeksin le alakası yok sen istermisin öyle olmasını asla istemezsin , bu sadece senin bilinç altın beynine hükmediyor, nedir sizi sıkıntıya sokan strese sokan sorunlar , bu durumun altın çok şeyler var, eşin çok yanılıyor bence yanında olmalı

0|0
    0|0
    • Hiç bir sorunum olmadığı zamanlarda aynı değişen birşey yok

• belli soguklugu, başka bayanlara ilgi, eşinle beraberken başka birini düşünüyormusun, ya da eşini hiç aldattınmı hastalık kapmış olabilirsin

• Durum vahim eczaneden geciktirici hap al ayrica iliskiden yarim saat önce aletine emla kremi sür, alet sicakligi hissetmedigi icin heyecan olmaz ikiskin uzun sürer, yoksa esin tam sogursa yuvaniz sarsilir.

0|0
    0|0
    • Unuttum kremi kullanirsan yarim saat sonra yikamalisin yoksa ikinizinkide ugusur böylelikle kendini erken bosalma korkusundan siyirirsin

• Teşekkür ederim

• 2 gün eşinden uzak kal

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun. çözümü var. yaz isersen mesaj at görüşelim.

0|0
    0|0
    • pc kası geliştirme diye internetten araştır. erkekler için kegel türü egzersiz. 2 haftada etkisini görmeye başlarsın. birkaç ay devam et

• ön sevişme süresini kısalt...

0|0
    0|0
    • Kısa zaten

• Malesef :)

• o zaman bir üroloğa gidiyorsun...

• Geciktirici kullan o zaman

0|0
    0|1
Yükleniyor...