Annenizin babanızla evlenmeden önce bakire olmadığını öğrenseydiniz

Ne hissederdiniz? Hayata bakış açınız ne olurdu? Annenize tepkiniz olurmuydu?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Valla annemle ilgili düşünce değişmezdi ama babama saygım artardı fazlasıyla çünkü bi erkek kör veya geri zekalı değilse bunu anlar ve buna saygı gösterip ileriye bakıyosa büyük adamdır :) 2 damla knın yada incecik bir zarın lafı yapılmamalı bence olan geçmişte olmuşsa ve geçmişte kalmışsa hiç sorun değil ha tabi içinde ufak bi üzüntü olur ama yinede hoşgörü önemli bence :)

6|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Gördüğün gibi okadar çok piç varki hem kaçamak hep kaçamak anlıyacağın sorunun cevabı verilen cevaplarda yatıyor bakire değillermiş zaten yani :)

0|2
    0|2
  • Yakınımızda oturan adamın biri 11 yaşındaki çocuğa aynı sokaktayız senin annen bir melekti yavrum klişesinden bahsederdi güya şaka yollu..

Meğer annesiyle yatmış herif kadın evlenmeden önce..

Bunu bidaha o çocuğa söylersen karın suratını tanıyamaz dedim postaladım bunu..Ne zaman beni görse yolunu değiştiriyor..

Çocuk şimdi 15 16 yaşlarında ne zaman çocuğu görsem garip garip bakıyorum..

Çok acı bi manzara..

1|3
    3|1
  • Yapacak birşey yok babam karar vermiş evlenmiş . Ama evliliğin gidişatına göre eğer annemden kaynaklı aldatma vs gibi bir boşanma davası olursa hayatım boyunca da kadınların hiçbirine güvenemezdim özellikle bakire olmayanlara . Gerçi yine güvenmiyorumda boşver sen beni ben sorunluyum bu konularda evliliğede sıcak bakmıyorum zaten .

0|1
    0|1
  • Bana ne ki? Babam durumu kabullenıp meydana benı getırdıklerıne gore gerısı benı ılgılendırmez..

4|1
    1|1
  • anne baba arasındaki mesele bu. karı koca arasına girilmez :)))

1|0
    1|0
  • bence birazdan küfürler yağar haklı olarak

erkek adamın aklına getirilecek şey mi bu allesen

sıçmışın yani kusura bakma

1|2
    3|1
  • Bu soruya ciddi cevap verecek olursak o anneye saygim olmazdi sevemezdim heralde inandigin ornek aldigin koca bir cinar gibi golgesine sigindigin insanin kusursuz gibi olmasini isterdin bu da en dogal hak bi cocuk icin

1|1
    2|0
  • acaba babam benim gerçek babam mı lan die dşünürdüm.anne sen de ne kaşar mısşın yauw :D töbe neüzü billah.. :)

0|1
    3|2
  • ne alakaya niye bozulalım ki zeveke gelmiş yamıştır

1|0
    0|1
  • babam kim =? diye sorsan iyi olur )))

0|0
    0|0
  • Sizin evde bunlar konusuluyor sanirim

0|0
    1|0
    • Sen ne gereksiz bir insansın yaw sen cevap verme

• Bence senin ciddi sorunlarin var

• ok

• Olmazdı olmamalıda bekaret herşey demek değil bunu artık öğrenin yaa

0|0
    0|0
  • sen yeni öğrendin sanırım

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• beni değil babamı bağlardı.

4|4
    0|2
  • kaç kişiyle yaptığını öğrenirdim eğer 3-5 10sa harbi o* çocuğu olduğuma üzülürdüm

0|4
    0|1
    • nasıl öğrenicen anne seni kaç kişi becerdi yada kaç kişiye verdin diemi sorucan:))

• kADER KURBANIYIM, İYİ NİYETLİ OLMANIN CEZASINI ÇEKİYORUM DERDİ.

• kendi yapmışsa yapmıştır ama uzulurdum

• demekki bende yapsam normal karsilarlar diye dusunurum

1|0
    1|2
Yükleniyor...