Sevgilinizin bakire olmadığını öğrenseniz ne gibi bir tepki verirsiniz?

Bu kişinin şahsi seçimi, ya da yaptığı bir hata, ne olarak addedersiniz bilmiyorum fakat, bu gibi bir durumla karşılaşırsanız, yani sevgilinizin bakire olmadığını öğrenirseniz ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Anlayamıyorum kadınlar/kızlar neden hepiniz için bir et parçasından ibaret. :D bizim yaşamımız yok mu? biz sizler için kendi hayatımızı bekletmek zorunda mıyım saçmalığa gel

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek kendi bakir değilse o kıza hiçbir şey demeye hakkı yok. o adamın nasıl zaafları vardıysa ve bedenini karısına saklayamadıysa, o kızın da zaafları vardı. böyle bir adam tek kelime edemez. bu nedenden dolayı ayrılırsa da zaten elbet ettiğinin karşılığını bir gün görür. ama adam bakirdir, kendi gibisini istiyordur ve bakire olmayan kızdan ayrılır, bu durumda o adama kimsenin bir şey demeye hakkı yok.

3|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Ben önemsemiyorum çünkü bakir değilim kendimde olmayan birşeyi karşıdakinden bekleyemem . Ama kadınların ulu orta hayatına giren her erkeklede sevişmesine karşıyım . Önce bir tanı , 1-2 sene geçsin ne bu acele ? Ama eğer gerçekten seversem daha önce başkalarının ona dokunduğu ve başkalarıyla dolu dolu seviştiği fikri beni soğutur . Neyse sen bana bakma sorunluyum ben bu konularda evlenmeyide düşünmüyorum zaten .

2|0
    0|0
    • ben 1 hafta içinde cinsel ilişkiye giren kız tanıyorum . nerden biliyorsun dersen bunu yaptığı şerefsiz adi köpek videoya çekmiş . neyseki sadece ben izledim . kıza söylediğimde suratı bile kızarmadı . daha sonra ne sevgilisi olacak çocukla nede kendisiyle konuştum

• O tarz örnekleri bende çok gördüm dostum yalnız değilsin bekaretimi aldı beni ortada bıraktı tokat attı evden kovdu diye ağlayan kız senle gelecek istiyorum diyen kız bir süre sonra bir baktım aynı adamın kolunda geziyor . Sonra niye güvenmiyorsunuz bize evlilikten kaçıyorsunuz diyorlar toplumun çivisi çıkmış nasıl güveneyim .

• o... diyip, suratına tokatı patlatıp çıkıp giderim, bakire değil diye değil, bana söylemediği için

1|3
    2|0
  • önceden bana bakire olduğunu söylemişse ve sonrada bakire olmadığını öğrendiysem ayrılırım. eğer bakire olmadığını drek söylemişse benim için problem yok.

1|1
    0|0
  • kapı açıksa içeri girmek daha kolay olur. sıkıntı etmem, sevinirim bile bi yerden bakınca, evlilik vs. düşünmüyorsam...

0|0
    1|2
  • iyi bari bize de verirsin de mi derim :D

0|5
    3|2
  • ilk başta kendi itiraf etmeyipte aradan yıllar geçerde söylerse kötü olr:D

0|0
    1|0
  • kendisi durup durup cinselliğe gireceğimiz zaman söylerse birşey demeden ayrılırım fakat çıkmaya başlayacagımız zaman söylerse böyle bi durumum var zamanında bunları yasadım şeklinde karşıma geçer adam gibi konusur anlatırsa tamam derim sorun olmaz

1|3
    0|0
    • çıkmaya başladığınız zaman durup dururken sana bu konuyu nasıl açabilir? saçma.

• ılıskıye gırme karar alındıktan sonra acıklar acıklamazsa zaten ogrenılecek

• Sevgiliyiz onu her şeyiyle kabul etmişim demektir. Ha bu durumunu benden gizler, saklar, sonunda ortaya çıkarsa yolcu yolunda gerek.

0|0
    0|1
  • pek s.kimde olmaz

1|0
    0|0
  • şimdiden hiç düşünmedim bunu o anki duygularım öenemli panpa .

2|0
    1|1
    • eksi verenler kurban olayım size ..çok merak ediyorum acaba çok sevdiğiniz biri olunca bakire değil diye sevginizden vazmı geçiceksiniz..

• Hiç farketmez, bakire ise ilişkinin devam etmesi için cinsellik yaşamamız gerektiğinden, ya bakireliği gider yada ayrılırız. Bakire değilse de anlaşabildiğimiz ölçüde de devam eder.

0|0
    0|1
  • Basta soylerse sorun olmaz tabi bakire olmadigi icin evlenmem umut vermem kizim diye konusupda sonradsn bekire degilim derse o an benm icin bitmis olur silerim haytimdan

0|0
    2|2
  • birşey yapmam sonuçta benden öncede bir hayatı vardı ve saygı göstermek gerekir.. Unutmayalım ki önemli olan o insanı bu gibi şeylere suçlamamak gerekir. Belki de geçmişinde yaşamış olduğu şeyden dolayı pişman veya büyük bir hata yapmış olabilir. İsteyerek yapmış olsa yani kendi seçimi ise, o halde zaten o kişi benle de durmaz.. Ama hiç bir zaman kimseyi yaptıklarından dolayı suçlamamak gerek bence..

0|0
    0|0
  • S*kerim sonra byby :)

0|0
    2|1
  • yine tribünlere oynayan cevap , en iyi cevap seçilmiş. ama gerçek hayatta bu konuda erkekler tribüne oynamaz... o yüzden sen en iyisi diktir...kimseye de söyleme...

0|0
    0|0
  • bakir değiim ama önemserim baya hani evlenmemi önemi ölçüde engeller gerçi ben farklı bir durum yüzünden yaşadım yane zevk için değildi karışık bir durum ama aslı bu işin :)

0|0
    0|0
  • Bu soru genel olarak yaş gurubumu ilgilendirdiği için cevap veriyorum.

Ayrılmam için birini öpmüş olması bile yeterli bazen soruyorum bu yaşa geldin niye hala bir kızla en fazla 2 gün diye ama gel gör ki böyle.

0|0
    0|0
  • değişik bir bakış açısı olmuş güncelleme...

0|1
    0|0
  • erkeğin kıza nası baktığına bağlı.güzel konu bunu bi de tersinden sorim bakalım kızlar ne diyecek

0|1
    0|0
  • Oturup aglarim...

0|1
    0|1
  • yapmam bir şey..doğal karşılarım..

0|1
    0|2
  • bakire olmadığını öğrenirsem bizde rahat rahat seks yapmaya başlarız :))

0|0
    0|0
  • Kadın erkek eşit hiçbir tepki vermem benim için önemli olan beni tanımadan önce yaşadıkları değil beni tanıdıktan sonraki tutumu ve davranışlarıdır.

2|1
    0|1
  • Bırakırım..

0|1
    1|0
  • erkeklerin çoğu çok mutlu olur, ama hepsi klasik yalanları söyler, benim için bekaret önemli değil, ben senle evleniyorum zar parçasıyla değil, benim için bekaret kafada biter lakin aslı bakire olmadığına çok sevinir çünkü senin şeftalini oda evlenmeden yiyebilecektir. ama bilinç altında evleneceği kadın olarak seni görmesi çok zordur. (bunun dışında yorum yapan sallamadır)

1|4
    1|2
  • aferin deyip ayakta alkışlarım

0|3
    1|1
  • 2005-Önemsemedim

2010-Hiç unutmadım

2012-Allah belasını versin

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk kimle yaptını sorarım kaç partneri olduğu hastalık testi yapmasını sonrada değermi onla bekaretimi kaybetmeye diye düşünürüm değmesse ayrılırım

0|0
    3|2
Yükleniyor...