Kız sütyen giymemiş göğüsler ortada otobüste yanyana geldik kıyamete azmı kaldı arkadaşlar?

kız sütyen giymemiş göğüsler ortada otobüste yanyana geldik kıyamete azmı kaldı arkadaşlar?

Güncellemeler:
...

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Keşke en büyük derdimiz o olsa ya :( öyle olaylar varki yok swinger yok fckbody falan kim kiminle bilinmez yani kıyamet gerçekten çok ama çok yakın

2|8
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok daha çok var. rahat ol.

0|1
    1|0
  • Cehennemden yer kazanmış oldun😅

0|1
    0|0
  • oyle gozukuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bunlar artık normal ki ne var bunda.. bizi buna diziler ve filmler aşina etmedi mi

1|1
    0|0
  • Kıyamet bir kadının memesine mi bağlı sana göre?

1|0
    3|2
    • evet ulu orta fuhuş olacak sokaklarda kıyametle ilgili bilgin olsaydı bunu demezdin ben izmirliyim ve artık bundan utanmaya başladım liseli kızlar eteğin altına külot giymiyor sokak ortasında frikik veriyor

• İsterse çıplak gezer bizi ilgilendirmez takılma bunlara

• ne olmuşki. o güzellikleri özgür bırakmış. özgürlüğe yol almışlar ve bu yolculukta sanada selam vermişler ne güzel işte

1|1
    2|1
    • ben doydum artık

• benim diyen mankenlere açık ara fark atcak güzellikte bir kızdan ayrılmam beni beni doyurdu bakıp geçiyom öyle ilgimi çekmiyor artık

• ne kadar şanslıymışsın be arkadaşım. sadece tebrik edebiliyorum seni...

• aynen öyle sapıttı millet

0|1
    0|0
  • Ey kafani yere gec kardeşim kendi pisliğinde bogulsun

0|1
    0|0
  • vuu ben orda olsam boşalmıştım

0|1
    0|0
    • bu olaydan bir kaç zaman öncede burger da liseli kızlar vardı kızın biri bir eğildi altında külot yok :D

• ben senin yerinde olsaydım o kızı götürmüştüm kardeşim :D

• bizim burada kolay artık kızları götürmek benim en son beraber olduğum kızı görenlerin ağzının suyu akıyordu çekemeyenler oldu dava açan bile oldu liselilere bakmam ben onu da o tarafa bakarken gördüm :D

• Deme laa

0|0
    0|0
  • İhtiyacı yok sutyene demekki komple gordunmu

0|0
    0|0
  • haklısın dünya dönüyor kıyamet alametleri

0|0
    0|0
  • yasiniz kac

1|0
    0|0
    • 26 yasla ne alakasi var bunun

• Soruyla ne alaka ne demek istedin anlamadim

• yani yasin 26 oldugun dan istek duymuyorsun, yoksa yapilan tabii terbiyesizlik

• Seni bilmemde kıyameti yasamak istemiyorum, bu nedenle hayırlısı ile Dünyamı degistirmek icin Allaha cok dua ediyorum... bıktım artık.. alsın beni Rabbim yanına artık.

1|1
    0|0
    • bende istemiyorum Allah affetsin

• dostum gösterenler bile var :D

0|1
    0|0
    • var bizim burası öyle zaten liseli kızların külotsuz okula gittiğinide gördüm

Yükleniyor...