Kızlar, 22 -sm le qurur duyup ilişki sırasında 5 dakikada boşalmak :D?

Çok saçma oluyo ya koca penis, koca penis diyerek gezen o koca penislilerin bazaları neden güçsüz ? :D Penis dediğin normal ve kalın olur. Bunlar kol kadar penisleri ile qurur duyup bir şey yapamazken neyin qururunu yaşarlar? Tabi bazı erkekelerere lafım.. Kızlar yaşamışlığınız var mı? Kocaman penisi ile başarısız bir erkek :) Hani derler ya boyuna değil işelevine bak 😊 Bazen doğru ola biliyor. Neyseniz o olun 22 sm et parçasiyla qurur duyulmaz.

Güncellemeler:
Bu yazdıklarimin amacı penis boyundan utanan, dert eden arkadaşaların dertlenmemesi için. Gerçekler bu. Erkek gücsüz ve yahud güçlü olur boyla bir önemi yok. Küfür falan edecekseniz açın kıçınıza edin. Hayatin, tabiatin doğal kanunudan yazdım.

0|1
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• o 22 cm lik alet biraz zor bulunur bu memlekette. olsa bişle yaş biraz ilerledimi o 22 cm kaldıramaz.. önemli olan nu kalın ne ince ne uzun nede kısa önemli olan içerde ne kadar kaldığıdır.. bu yüzden kendimle gurur duyarım

0|1
    0|1
    • Aynen öyle. Ben bunlari yazmakda amacim erkeklerin böyle şeylerden dertlenmemesi

• Çok gülünç geliyo

• o tebessümü ben verdirebilmek isterdim sana...

Erkekler Ne Diyor 26

• http://i.hizliresim.com/gyD9n2.jpg

aklıma bu geldi nedense..

2|0
    0|0
  • 22 cm değil, ama kadına zevk alemini tavan yaptırmazsam adam eğilim. :):

2|0
    0|1
  • var oyleleri, kizlar daha iyi bilir tabi 🤓 bazisi da nasilsa gormicek ayagina bamyayi havuc yapar 😎

1|0
    0|0
  • zevk-renk meselesi.

1|0
    0|0
  • Peki neden birçok kız ille de 20küsür cm inadında?

1|0
    0|0
  • Büyüksün çok düşüncelisin valla helal olsun

1|0
    0|0
  • penisin büyük olması kaldırmanın da o kadar zor olması demektirr daha fazla kanın pompalanmasına hitiyac vardır çünkü . bazen bazen sorun yasıyorum ama sigarayı bol içip stresli ya da bir sorunum aklımda oldugunda genelde o zaman oluyorr... o zaman hiç bir sey istemiyor gerci canımm...

0|0
    0|0
  • Tecrübe konuşuyo

0|0
    0|0
  • Ben boşuna mı göötümü yırtıyorum...
    Kaç cm makbul diye soranalra ayni cevabi veriyorum ne uzun ne kısa ne damarlisi makbul olanı içerde en uzun kalanı :D

0|0
    0|0
  • bir kizin bunu yazmasi bile utanç verici sonumuz hayir olsun

0|1
    0|0
  • Valla 17 cm epey kalın. Mutluyum, erken bosalmıyorum, 5 posta atıyorum

0|0
    0|0
  • erken boşalmanın farklı sebepleri vardır... partnerden hoşlanmaz veya sıkılır rutin olduğu için beden bu tepkiyi yapar... ya da kadın çok seksidir dayanamaz... ya da erkek uzun zamandır seks yapmıyordur... ama bu sürekli olmaz genelde...

0|0
    0|0
  • ilk ergenlikte haklısısn biraz öyle oluyosun soraa büyüyosun büyüyosunn diyosunki harbi hiç bir halta yaramıyomuş bu yaa hep bunlar testesterondan ötürü :D

0|0
    0|0
  • laf hep aynı , önemli olan işlevi falan...
    neyin işlevi arkadaş , malzeme önemli işte !!!

0|0
    0|0
  • Tebrikler mantıklı birşeyler söyleyen nadir ijsanlardansiniz

0|0
    0|0
  • İşlev işlev işlev...
    Cevap hep aynıdır.

0|0
    0|0
  • sm ne, yeni ölçü birimi mi?

0|0
    0|0
  • Dik durup sert vurmak lazım 18 cm yetiyor bana memnunlar yani :)

0|0
    0|1
  • önemli olan çekicin boyu değil çaktığı çivdir :D sende ne var :D

0|0
    0|0
  • Kiz dertlenmis :)

0|0
    0|0
  • 17.50 cm 🤗 İsini de guzel yapior. ben de skor birken partnerim 3 u buluyo

0|0
    0|0
  • Kabul edıyorum benm aletim 22 cm değil. 13 cm de değil :) Bilmiyorum hiç ölçme ihtiyacı hissetmedim :)
    Ama bosalma sürem minimum 30 dakikadan başlar.
    Ancak senin değidin olayın aynısını yaşadım. yeni tanısıp cok etkilendğim birisiyle heycan içinde yataga girdim. Sonuç hüsran ve 10 dakikada patladım :)
    Ama bir iki kez daha beraber olup ona alıştıktan sonra 55 dakika ağlattığımı bilirim ;)

0|0
    0|0
  • ben duyuyorum tam dedıgın cm de ve kalında bana guvende verıyor ama bende 9 postaya dayanan bayan bulamıyorum sıkıntı bu en fazla 7 de kaldık dayanamıyorlar 5 saat seks e

0|0
    0|0
  • kullanmadım 14lüğü ama video izlerken 45dk sonra keyfe geliyor normalde kaçdkda keyfe gelir bilmem

0|0
    0|0
  • 22 cm Türk erkeklerinin söylediği gerçeği görmedin veya fakesin.

0|1
    0|0
    • Anlamadin ya)) ben o biçim yazmadım 😂

• Ortalamanın 14-15 cm olduğu ülkede 22 cm hikaye :)

• bende 14 cm var makina gibi işliyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...