Kapat

Sevgilimin bakire olup olmadığını nasıl anlarım?

Merhaba arkadaşlar, sevgilimin eski erkek arkadaşları oldu ve iyi öpüşüyor. Bakire olup olmadığını nasıl öğrenebilirim acaba? benimle ilişkiye girmeden önce diktirip benim bozduğumu düşündürmesini istemiyorum çünkü ilk sevgilim.

Direk yüzüne karşı soramam bakire misin diye kesinlikle bakireyim diyip benden soğuyacaktır.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bakirlipinden bahset ağzını ara

0|1
    0|0
    • nasıl bahsedeyim ama?

• mantıklı teşekkürler :)

• Ver ödülümü😛

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırf bekareti için berabersen zaten ayrıl senle boşa vakit kaybetmesin.

1|0
    0|2
    • böyle yorum yapan herkes bekaretini saçmasapan insanlara kaybedenler oluyor genelde. Lütfen boş yorum yapmayın ben bekaretimi bir kız için saklıyorsam karşılığını almam gerekir onunda bekaretini saklaması gerekir. Böyle saçma iş olmaz nereden öğreniyorsunuz amerikadaki herkes birbirini mikiyor sonra gelsin aids gelsin mikroplar.

• AIDS'i bir sürü insan ile beraber olunca değil o hastalığı taşıyan birisi ile beraber olunca kaparsin... Sırf bekareti için seviyorsan git açık açık sor o zaman umarım hayır der ve senden kurtulur.

• Git bir tane yapma vajina al ilk sen yap. Ya şaka maka yıl 2015 be şu muhabbetin iğrençliğine bak vajinayı değil kalbi sev abicim. şimdi bana sen kaşarsın belli muhabbetine girip küçülmeyin babasını satayım l*n nasıl ülke bu diktirme falan tövbe Allahım.

0|0
    0|0
  • Bakire misin diye sorma ama eskilerden bahsetmesini iste. Neden ayrıldınız falan diye gir konuya. Beraber oldun mu onunla diye sor. Bakireyse söyler o an.

0|1
    0|1
    • Eskilerinden hiç konuşmak istemiyor deli oluyorum, ne zaman konusunu açsam ya saçma konular konuşmayalım falan diyor biz şuanı yaşıyoruz falan diyor.

• ben böyle konularda kitleniyorum adeta bu yüzden ileri gitmek gibi bir durum yok. İzin vermeyeceğinden korkuyorum. s. s

• O zaman akışına bırak

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi öpüşüyorsa geçmiş olsun...

0|1
    0|0
  • Zaten konuşurken konu her türlü cinselliğe gelir zamanla. Gelincede pat diye söyleme "ben bakirim" diye. Konu mastürbasyona girerse o bir yerden biir patlak verir. Hemen önyargıyla da davranma. Öğrenme niyetinide belli etme, sadece yavaş yavaş dökülmesini sağla ;) Ben 3. ayda ogrendim.

0|1
    0|0
    • yavaş yavaş geliyor konu cinselliğe de , hocam 3. ayda öğrendiğinizde bakir miyimş? değilmişse ne yaptınız nasıl tepki verdiniz?

• çok sağolun önerileriniz için :) çok teşekkürler :)

• Rcia ederim :) , mutlu mesut ve hayırlı ömür dilerim.

Yükleniyor...