Size en iyi prezervatif markası?

evet arkadaşlar sizce en iyisi hangisi? eğer cevabınız şıklarda yoksa mesaj olarak yazıız.

• O.K.
    60% (6)48% (22)50% (28)Oy Ver
  • Durex
    30% (3)48% (22)45% (25)Oy Ver
  • Fiesta
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eros
    0% (0)2% (1)2% (1)Oy Ver
  • Şey
    10% (1)2% (1)3% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
prezervatif kullanmıyoruz partnerimle ama en iyisi konusunda fikir ayrılığı yarışıyoruz. niye gidip alcanmı diyen GİZLİ ergen. büyüde gel anacım.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirini sevmem prezervatifin ama mecbur kalınınca Durex Elite güzel bence Ok çok kalın bisiklet şamyeli gibi .

0|1
    0|1
    • Hmm peki hamileliği hangi yöntemle engelliyorsunuz bu konudada benim sizden yardım almam gerek :)

• ya geri çekil boşal yada ertesi gün hapı. yada kısır bir bayanla ilişki öneriririm

• Ertesi gün hapı ayda sadece birkaç kereden fazla kullanılmaz yazıyordu internette benim cinsel hayatım renkli biraz aşıyor o limiti doğum kontrol haplarıda hormonal dengeyi bozuyormuş yanaşmıyorlar o yüzden .

Erkekler Ne Diyor 11

• eSeçeneklerde var en iyi marka.Orada işaretledim.

0|0
    0|0
  • gaz maskesi ile çiçek koklamayanlardanım... bilmeyenler için gönderme yaptığım fıkra link

0|0
    0|0
  • Durex Elite, duruma göre Arouser. İşin içerisinde analda var ise mutlaka Extra Safe ;)

0|0
    0|0
  • 1 kere kullandım sevmedim dureksti galiba

0|0
    0|0
  • Fiestaların yırtılma riski var, en iyisi O.K. Non-Stop :)))

0|0
    0|0
  • Durexmiş ben öyle duydum ama OK çok reklam yapıyor, bu da satıldığının bir göstergesi. Satılıyorsa da bir bilinen vardır yani. :)

0|0
    0|0
  • OK ve durex kapışır :)

0|0
    0|0
  • Eros gold :)

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum...:)

0|0
    0|0
  • OK iyidir. :)