Ben aids miyim :(( ?

Bugün sevgilimle ilişkiye girdik eskiden analdan yapiyorduk ama bugun ilk defa önden yaptık. Yaparken cok acidi bide seyim kanadi sevgilim de " sen aidssin daha onceden yaptığım kizlarin cani hic bu kadar acimamisti hic birinin seyi de kanamamisti doktora git" dedi. Sizce ben aids miyim :( doktora gidicem ama hangi bolume gidicegimi bilmiyorum :(

0|0
6|42

En İyi Erkek Görüşü

• aids hiv vürüsün etken oldugu hastalık hiv vürüsü kan yollu cinsel yolla vajinal anal oral lişkiler oral bulaşır sperm vajinal akıntı vajinal sıvlar bulaşır ---bağşılık sistemine zarar verekek bağşıklık sistemini çökertir yok der vucut hastalıklar karşı direnemez
    aids başta belirti vermez 5 yıl 10 yıl sonra ortaya çıkara tevdavisi yok
    ileri teknik kan testlerinde hiv vürüsü testip edilir erken tehşile hastalık kontol altına alnır hastanın yaşam kalitesi arttar ilaçalar hiv pozitiflik hiv taşıcılıgı tedavisi yok ---- hiv pozitif tayşıcı kişiden korunmasız lişkiden kolay geçer erkekten kadına kolay geçer o kişi hiv pozitif se bulaşma ihtimali yüksek

aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

0|0
    0|0
    • intaniye enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurcan

• patneri götür test yaptır

• anal lişkiden kolay geçer

Erkekler Ne Diyor 41

• Saf mısın, salak mı, yoksa troll müsün? Troll olmadığını varsayarak cevap vereceğim. Öncelikle yaşın kaç çok merak ettim. 12-13? Hadi sen safsın da erkek arkadaşına ne demeli? Cinselliğin C'sinden haberiniz yok bir de ilişkisine girmeye çalışıyorsunuz. Biri kızlık zarının bozulduğunu bilmiyor, öbürünün ise kızlık zarının varlığından bile haberi yok!!! Aids hastalığının nasıl bir şey olduğu konusuna hiç değinmeyeceğim bile. Evcilik dahi oynayamayacak zekalar, cinsel ilişkiye giriyor ya hey maşaallah diyorum!!!

2|3
    0|0
  • Umarım ciddi değilsin bu kadar cahillik olmas aids nedir öğren önce bir

1|3
    0|0
  • Enfeksiyon hastalıklarına gitmen gerekli hiv tahlili için. Dediğin kanamayla aidsin ilgisi yok ama.

0|1
    0|0
  • ne alaka ya , birde daha önce yaptıgım kızlar nedemek aids öyle belli olmazki, sizler salak olamazsınız bu kadar , gece ateşlenmesi var mı, ateşin sürekli çıkıyorumu, o seni atacak yol verecek bahane uydurmuş

0|0
    0|0
  • ahahahah yok artık cahillikte doktoranı verde gel doktora :D ulan ne mannyak cifsiniz diyelim ki sen aidssin kendi ne oldu peki simdi :D sacmalama zorlamışdır ondan kanar acır ne salak sevgilin var hatta onu bırak sen ne cahilsin öyle.. belliki seni başından atmak icin bahane arıyor

1|0
    0|0
  • Kaç kere aids li kızla beraber olmuş o dangalak?

1|0
    0|0
  • zeka yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • senle kafa bulmuş.

0|0
    0|0
  • Cehaletn bu kadarı

1|0
    0|0
  • Ya kızlık zarından da mı haberin yok nasıl soru bu ya sevgiline kızlığını teslim edebiyorsun sonra niye erkekler yarıyolda bıraktı çocuk ağır mal sende zekadan yoksunsun..

0|0
    0|0
  • Gerizekalı bir sevgilin var, can acımasıyla ve kanamayla aids tespiti mi yapılırmış? Sen daha önceden kimseyle sevişmediysen sende nasıl aids olacak, olsa olsa onda olmuştur ondan da sana geçmiştir...

0|0
    0|0
  • Alın bu cahili burdan!
    Aids ne önce onu öğren

0|0
    0|0
    • ne ki

• Bağışıklık sistemin çökerten bulaşıcı bir hastalık, kan yolu ve cinsel ilişkiyle bulaşan bir hastalık. ve ölümcül bir hastalık tedavisi hanüz yok.

• İncir reçelinide mi seyretmedin allah seni kahretmesin emi
      Alın Bu cahili burdan :D

• hayatımda gördüğüm seviyesiz en troll en anlamsız en sacma en en en en... soru... by.

0|0
    0|0
  • soruyu ciddi olarak mı soruyorsun merak ettim :D

0|0
    0|0
  • Beyin ölümün gerceklesmis gecmis olsun

0|0
    0|0
  • sevgilin herşeyi biliyomuş ona sorrsaydın ya bunu

0|0
    0|0
  • O seni terketmek için mazeret yaratmış beter ol

0|0
    0|0
  • Sen safsin kuzum benim once bir dusa git

1|0
    0|0
  • Kızlıgını bozmuş

0|0
    0|0
  • kadın doguma git başka sıkıntı vardır sende.

0|0
    0|0
  • Artık herkese ben kız değilim kadım diye bilirsin serbest

0|0
    0|0
  • Aids değil de beyin yetmezliği var sende

0|0
    0|0
  • Siz bilim adamı olmalisiniz

0|0
    0|0
  • salakmıdır nedir

0|0
    0|0
  • salakmı seninki ya :)

0|0
    0|0
  • ne aidsi seni kandırmış kızlığını bozmuş

0|0
    0|0
  • Sallamış salak :)

0|0
    0|0
  • Aids isen onunda bası yandı demek

0|0
    0|0
  • Ne salak sevgilin varmış öyle :))

0|0
    0|0
  • sevgilinide al yanına sen aids isen artık oda aids kader ortaklığı yapsın sana

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 6

• Öleceksin. .. :)

0|1
    0|0
  • Yok yahu daha neler

0|2
    0|0
  • aids bu şekilde anlaşılmaz sen bakire olduğun için kan geldi

0|0
    0|0
  • Allahıııım cehalettte nirvana yapmış amkodumun barzosu ben sağlık, okudum, yok ole bişi alakası yok

0|0
    0|0
  • hahahahaha troll soru galiba :D :D

0|0
    0|0
  • Kizligini bozmustur ya da adet olmussundur

1|1
    0|0
Yükleniyor...