Acil! Bunun sebebi nedir?

Yakınlarda daha yeni mastürbasyon yaptım ama bugün öylesine bir şey izledim (sevişme sahnesi) .Özellikle belirtiyorum kendimi tatmin edici bir şey yapmadım sadece video'yu izledim.
Ardından lavoboya gittim tuvaletimi yaparken bir şey farkettim küçük tuvaletimi yaptım ardından penisime dokundum ucunda döle benzer bir sıvı vardı. Bu neden oldu?
Aslında sadece bugüne özel bir şey değil bu başka zamanlarda da olabiliyor. Bunun sebebi nedir? Her gün banyo yapmaktan (gusül almaktan) bende yorulmaya başladım.
Meni ile mezi gibi şeyler duydum bu olan şey bu mu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Aynen meni ve mezi diye iki kavram var. zevk ile gelen guslu bozar. diger akıntı bozmaz. abdeste de mani degildir diyenler var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ona tahliyeden atma denir meni zaman içinde dolar ve artan dışarı sızar bununda adı halk arasında tahliyeden atma olarak bilinir. tabi yeni nesil halktan kopuk olduklarından böyle şeyleri bilmiyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mezidir guslü bozmaz namaz abdesti bozar meni şehvet halinde gelen akıntıdır güzlü bozar sadece tahrik oldugun zaman ya da vazen idrarını yaparken de fazla ıkanma zorlamaylada mezi gelir

0|0
    0|0
  • Zevk suyu yani meni boşalırsan oda döl oluyor

0|0
    0|0
  • marul ye marul :D

0|0
    0|0
    • Cevabı mı alamadım. Marul ye derken ne demek istiyorsun?

• aşırı istek gider diğer problem içinde kardeşim duş alman gerek alıyosundur ama geciktirme

• ilk meniden sonra çiş yapman lazım. çiş yapmadan boy abdesti alırsan bir müddet sonra tekrar beni geleceği için boy abdesti tekrar bozulur

0|0
    0|0
Yükleniyor...