Erkekler bakire bir bayan mı istersiniz? Kızlar bakir bir erkek mi istersiniz?

Sorumuz gayet açık :) sorumuz kadar gayet açık cevaplar bekliyorum :)

Güncellemeler:
Çok şaşırtıcı cevaplar geliyor arkadaşlar... Baksanıza kızlara bakir erkek isteyen pek yok herkez tecrübeli erkek istiyor. erkeklerse bir garip. :)
Erkekler Bakir ve evlendiler.. sonucunda eşinin bakire olmadığını öğrendiniz, kızlarda aynı şekilde bakire değiller ama sevgilisi gerdek gecesinden sonra gerçeği sizinle paylaştı tepkileriniz ne yönde olurdu

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• ben nasıl ki bakireysem erkek arkadaşımda bakire olmalıdır.kimse kusura bakmasın.siz nasıl bakire değilse kız onu kötüleyip almıyorsanız.bende bakire olmayan kendini(erkeklerin deyimiyle) kirletmiş olan bir erkeği almıyorum kardeşim.isterse kapımda köle olsun almam.ben bakireliğe bu kadar önem vermezdim ama bu yüzden bir çok insan öldürülüyorsa ben buna protesto olarak böyle tepki veririm.bakire olmayan erkekle evlenmem.bence bütün kızlar böyle yapsa hiçbir erkekle kimse evlenmez.çok nadir vardır bakir olan.nerden anlicaksınki sanki öyle olup olmadığını derseniz.kuran'a el bastırdığım kişi hala yalan söylüyorsa zaten Allah verir cezasını.ve kuran'a el basıp yalan söylemeye herkesin cesaret edebileceğini sanmıyorum zaten.[[not: bakire kız isteyip kendi bu kural dışında olanlara; bakire olan kızlara hiç dokunulmadığınımı zannediyorsunuz? her yerini ellet her türlü şeyi yap ama oraya elletme bi tek.e bu kız şimdi bakire mi size göre? bana göre değil.bakirelik sadece bacak arasında olmuyo.beyin yapısında ve vücudun birçok bölümünde oluyo kusura bakmayın valla bu da benim düşüncem.eğer hiç elletmemiş kız varsa o da az'dır.]]

0|3
    1|0
    • peki evleneceğin adamın bakir olmadıgını ögrendin diyelim...

Bence bu kadar büyük konuşma

• adaa rüzgarı tüm hızıyla esiyor yine:)))

• bilaldemirbilek çok doğru düşünüyorsun kardeşim.bende burda erkeklerin istediği şey kendilerinde var mı acaba bi bunu düşünsünler diye yazdım zaten bunca şeyi.tebrik ediyorum seni kardeşim.gerçek hayatla kısıtlanmış beyin arasındaki farkı anlayabilmişsin.herkes hayatta hata yapar.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakir olup "kimseyle yatmadım, tertemizim" diyebilecek kadar cinselliği "kirli" bir eylem gibi gören erkektense "evet onunla beraber oldum, çünkü onu sevdim" diyen erkeğe saygı duyarım.

Erkek arkadaşım daha tanıştığımız zaman 29 yaşındaydı. O yaştaki bir insanın ne ilk aşkı olmayı umarım, ne de eski ilişkilerini kurcalarım. Hayatında benimle yeni bir sayfa açsın yeter.

"Tecrübe" olayına da çok katılmıyorum bir noktadan sonra, herkesin tarzı farklıdır, ve o farklılıklar bir araya gelince farklı bir enerji çıkar, daha önce hissetmediklerinizi hissedip, yaşamadıklarınızı yaşayabilirsiniz.

1|1
    0|0
  • yok almayayım.. ana dilim gibi konuştuğum bir dilde, henüz yeni konuşmaya başlamış biriyle sohbet etmeye çalışmak gibi sıkıcı bir şey olurdu herhalde...

0|2
    0|1
    • @ma-ki-d-sad ;)

• ne alaka arkadaş sende yahu

• Bunları önemsemeyecek anlayışlı bir erkek isterim.

2|1
    0|2
  • Olmasın :) çünkü ben doğru düzgün birsey bilmiyorum.

0|0
    0|1
    • yani senden once biriyle yatmasını kabulleniyorsun

• ikinizde birbiriniz ile çözseniz bu işi.. bir an aklıma eğrelti gelin filmi geldi

• Kim onla uğrasacak, zevk alıp tadını mı çıkarıcaz birbirimizi mi eğiticez.. Eğrelti gelinide hiç izlemedim :/

• vayyyyy şevefsiiiizzz yürü git babanın evine. derdim ;) :) [[gerçekte ben böyle yapmam tabi ama bir erkek nasıl yaparsa bu durumda bende öyle yaparım manasında söyledim]]

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmasin.

0|0
    0|1
    • boyle cevaplar karşısında şaşkınlığımı gizliyemiyorum açıkçası

• bu konularda insanlar neden büyük konuşur arkadaş anlamış değilim :)

• adam dini inanclarından dolayıda yapmamış olabilir adem babamız havva anamızla olurken daha once bir kadınlamı yatmış oda deneyimsizmiş demekki deneyimin bir anlamı yok hayvanlar gibi sex yapmaktansa deneyimsiz bir erkeğin deneyim kazanması daha önemli

• bakir erkeği ne yapayım, ne yapacağını bilmez erken boşalır kadın bedeninden anlamaz... tecrübe iyidir

0|0
    0|3
  • farketmez önemli olan onun beni sevmesi sayması :)

0|0
    0|0
  • herkes temiz birinin ister

0|0
    0|0
    • sitede istemeyen çok beni bile zorla yatırcaklar birisiyle o seviye site

• ne alaka ne demek zorla yatırcaklar garipsedim bak şimdi seni.. :) bana hiç oyle gelmiyor

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence karşındaki kişiyi çok seviyorsan bu soruyu sormana bile gerek yok. Bir insanın bakir yada bakire olması tamamiyle kendi seçimidir. Senden öncesi seni asla ilgilendirmez. Çok sevdiğin bir kişinin bakire olmadığını öğrenmek seni çok büyük bir psikolojik bunalıma sokabilir. Bence hiç umursama önemli olan ruhların bekaretidir :)

0|0
    0|0
  • bakire istemem..allah korusun

1|0
    0|1
  • bir kızın en önemli çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır... hoş bu çağda bu imkansız ama az öpülmüş dudaklı ve bakire tercihimdir... ;)

0|4
    0|2
  • Kızların % 99 u bakir bir erkek istemez ama erkeklerin yüzde kaçı bakire birisini ister onu bilemem...Anket yapmak lazım :)

0|1
    0|2
  • beyinler de zar olmasın önemli olan o , sadece bekaret aranmamalı bir kızda bu kimisin de dogustan olmaya biliyor yani bekareti kaybetmek için ille de bi ilişkiye girmen sart değil bir trafik kazası bile buna yol acabilir dusme olabilir yani demek istediğim kasarlık ruhta olmasın herkesin hataları olabilir ..

1|0
    0|0
    • Katılıyorum.

• bos muhabbetler olarak görüyorum acıkcası bacak arasında ki muhabbet benim evlenmeme engel değil böyle sacmalık olamaz bedenden cok zekanın sevismesidir olay.

• bi kız biriyle ilişkiye girdiğinde beyinde zarda gitmiştr :))

• onun bunun kullandıgı bir kızla yatmayı karım demeye kimin içi alır kız olan kız olacak abi bitti .

0|2
    1|0
    • bakire olmayan bekar kızlar ne olacak

• evet birader ya kızlaar sizde sıkın dişiniizi

• düzgün kızda erkekte var ama beklemek lazım sabır

• bakir erkek istemeyen kız önceden bakireliğini kaybetmiştir temiz bi erkeğe kendini layık göremediği için istemiyodur bence. ben hep savunuyorum düşüncem değişmiyecek başkası altından bana gelecek kişi hiç gelmesin daha iyi

1|2
    0|0
  • ben eşimin bakire olmasından çok dürüst olmasına önem veririm.evlenmeden önce bazı şeyleri bana açıklamalı.tabiki seks yapmış olması,seksi seviyor ve zevk alıyor olması bir kusur değil,olması gereken sağlıklı bir durum...buna takılmamak lazım diye düşünüyorum.herkes bakir ve bakire ısrar edecek olsaydı;bakir ve bakire olmayanlar ne yapacaktı?ömür boyu bekarmı kalacaktı?

0|0
    0|0
  • bakir olduğum için bakire bayan isterim.

0|0
    0|0
  • tabiki bakire İç anadoluluyum iç anadoluda kzılık zari yani bakirelik namustur

yeni evlennen bir çok kişi gelinin bakire olmadıqından dolayı sabahı mahkemede almıştır ben olsam bende aynısı yaparım

0|0
    0|0
  • istemek güzel de olmayan şeyi istemek biraz zor oluyor. şu anki tarih( 2011) itibariyle her iki taraf için de geçerli...bulan varsa çok şanslı olduğundan emin olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...