Ben bakir değilsem eşimden de beklememeliyim..

Eğer ben evlenene kadar kendimi başkalarından sakınmadıysam ve bakir değilsem evlendiğim kişinin bakire olmamasını yargılayamam değil mi kardeşlerim? Böyle düşünen insanları gördüğüm için bu soruyu soruyorum Adam her hafta başkasının tepesinde sonra vay efendim eşim niye bakire değil cevapları merakla bekliyorum

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle haklısın aksini düşunen erkek zihniyetini kınıyorum .keşke herkes evlendıği insanla yapsada bu tartışmalara gerek kalmasa! Kuran ayetindede bu eşitlik vardır zina eden kadın/erkek zina eden kadın/erkek e yakışır (nur) ilahi adaleti görünuz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Geçenlerde bu tarz bir soruda birinni cevabı çok hoşuma gitmişti. Benden bekaret için doktor belgesi isteyen olursa, önce belgeyi alır, sonra gidip biriyle oral yapar, sonra da o onayı isteyenle evlenirim demişti :))

1|1
    0|1
  • çok haklısın..

2|3
    1|2
  • Kesinlikle öyle

3|2
    1|1
  • bunlara takılmazsın sonra hayatına biri girer çok seversin içten içe üzülürsün 'niye yaptı len' diye ama bunu bastırmaya çalışırsın kendince sebepler bulursun. içinde savaşırsın kızı da üzersin... falan filan

0|0
    0|0
  • Ne zarmıs arkds yaa peh

0|0
    0|0
  • düşüncen yanlış

0|2
    3|3
  • kafalarınız ne güzel çalışıyor hakketen. bak güzel kardeşim bakirsin ya da değilsin bu beraber olduğun kişinin senden önceki cinsel yaşamına karışma hakkını vermez.

0|1
    0|1
  • Kesinlikle. Her çiçekten bal al, sonra yok efendim gonca istiyorum de. Bulursun goncayı bekle.

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünen erkekler olduğu sürece her şey güzel olabilir aslında ! 5 yıldız

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişisel olarak menim için mesele "zar" değil. Sadece evleneceğim kadının benden önce başka uzun bir ilişkisi olmasını istemiyorum. İsterse çift kat zarlı olsun, farketmez. O yüzden evlenecek düzeyle iyi bir ekonomik seviyeye geldiğimde, yasal evlilik yaşına (18) mümkün olduğu kadar yakın kızla evleneceğim. İsterse şişenin üstüne düşmüş olsun, farketmez.

0|0
    0|0
  • Aferin, şimdi dişlerini fırçalayıp yat uyu...iyi geceler

1|0
    1|1
  • Çok haklısın.

1|1
    0|1
  • kızların gözüne girmek için yeni bir taktik galiba...

0|0
    1|2
  • ülkede kaç tane bakir/bakire kaldı? bu soruyu sormak için bu ikisinin olması lazım!

0|0
    0|0
  • tabiki aynen öyle olmalı

0|0
    0|0
  • çok çok haklısın

0|0
    0|0
  • valla bulunduğumzu çoğrafi konum ve kültürel alış verişten dolayı bu olay artık bizde kemikleşmiş bi durum. yani böyle düşünüpte evleneciği kişinin son anda bakire olmadığını öğrenipte bunalıma giren tanıdıklarımda oldu. gene bu şekilde düşünüp ailesinin baskısı yüzünden bakire olmayan nişanlısından ayrılan arkadaşımda var. sonuçta dünyanın başka bi yerinde değiliz ve bu mantık hep olucak. aynı şey seninde başına gekicektir diye düşünüyorum. çünki cidden böyle diyipte iş oraya geldiğinde çok ikilemde kalan tanıdım hatta çiftler anlaşıp bunu gizli tutup yalan atanlar bile var.

0|1
    1|0
Yükleniyor...