İç çamaşırı alırken utanıp sıkılmak

Beni bu soruyu sormaya iten,ilham kaynağım bugün bi mağazada gördüğüm orta yaşlı bayan:) Aslında mağaza iç giyim, spor , klasik vs tüm çeşitleri içerdiği için içeride de hayli erkek vardı ve personel de erkekti. Jartiyer bakıyordu ve hani o an erkek personele ürünle ilgili şeyler sorarken yer yarılsa da yerin dibine girsem havasındaydı...Bu herkeste mi böyle oluyor.Genelde orkid alırken bayanlar utanır sıkılır, veya prezervatif alırken.Oysa ki ben bu konularda pek umursamazım. Sıkıntı bende mi yoksa anormal olan mı benim...(sanmıyorum ama :P)

0|0
12|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• bu mağazalarda çalışan işçiler işinden başka bir şey düşünmezler .akıllarına yanlış bir düşünce gelmez bile .kendimden biliyorum .sizin umursamaz olmanız normal ,rahatça alışverişinizi yapmanız kadar doğal bir şey yok .her bayan düşünemez ,muhakkak sıkılar bayanlar olabiliyo .bayanın erkek çamaşırı alması normal ama .bir bayanın bir erkek çalışanla birebir olarak istediğini açıklaması çok zordur .

0|0
    0|0
  • sen normalsin bunu sıkıntı yapmanın bır anlamı yok

ben uzun zaman önce yılbaşında sevgılıme kırmızı iç çamaşırı alırken bayağı çekinmiştim ama

sonrasında diana 35 gebelik testi derken bayağı alıştım bu gıbı şeylere :)

0|0
    0|0
  • bayanlara prezervatif mi aldırılır?

sende pek normal sayılmazsın ama neyse.

1|1
    2|0
    • gerekiyorsa alır

• yani bak düşünce tarzını sevdim şimdi:D misafir dediğin illa bişey götürmeli

• kendini getirmiş aslında o yeterdi de neyse onuda getirsin bugün ondan bi güzellik olsun ;)

• İç çamaşırı almaktan utanmam.

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime alirken utanmadim valla eglenceliydi:-) Bide kompedanin bilgisayar islerini benim firmam yapiyordu:-) ben bilgisayarla ugrasirken camasir alan kiz. Cok utanmisti:-)

0|0
    0|0
  • ondan utanma bundan utanma yakında sokakta çifleşirsin ondanda utanmazsın olur biter, utanmak neyki utanmak bile ayıp oldu mk

1|0
    0|0
  • ben spora giderken ağda almıştım bikere. eczanedeyken 3 tane kız girdi içeri. morarmıştım mk evin yolunu zor buldum

1|0
    0|0
  • Bizim toplumumuz da genelde o tur seylerde utanma oluyor biz oyle gorduk adet haline gelmis aliskanlik gizli tutmamiz sart gibi olmus vazgecemiyoruz bu huyumazdan..

0|0
    0|0
    • yani mesela odada abim varken falan iç çamaşırlarım ortada olursa utanırım yani veya başka bir erkek . neden bilmiyorum

• Aaynen benim yanimda kardesim hic ic camasiri adini hic anmis degildir buyulklerden oyle goruluyo ondandir

• senin ar damarın çatlamış :)

2|0
    1|0
  • Ben esime ic camasiri alirken hep internete basvuruyordum hayatta gidip magazada inceleyip alamam.

0|0
    0|0
  • bende boxer alirken cok utaniyorum utancimdan sadece box diyebiliyorum

1|0
    0|0
  • eğerki öyle biri isen seni takdir ediyorum tam istediğim bi bayan arkadaş olmalısın +10

0|0
    0|0
  • Ben de utanır sıkılırım ama gerçekten rahat insanlar var açık açık soracak kadar.

0|0
    0|0
  • ben de sıkılmadan alırım neden almayım ihtiyaçtır sonuçta.. bence utanılmamalı :D

0|0
    0|0
  • evet utanması mantıklı bir durum.

0|0
    0|0
  • Ben mağzada gördüğüm zaman abla o sana dar gelir falan diyom bende mi sorun var sizce ? :D

0|0
    0|0
  • bende utanırım ya prezervatif alırkende hızlı davranmaya çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • anormal olan ne utanan ne utanmaya Oraya bayan personel dikmeyen kavat :D

0|0
    0|0
  • Utanmam da utanana da gülmem, olur insanlık hali.

0|0
    0|0
  • sahip çıkaydın teyzeye

0|0
    0|0
  • bende utanırım sanki çok ayıp bişeymiş gibi geliyor bana (prezervatif)

0|0
    0|0
  • Utanmak kötü bir şey değil.Hayanın belirtisidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• anormal olabilirim; ama bende çekinirim; erkek satıcıya iç çamaşırı danışmam. bi bayanın ilgilenmesini beklerim.

0|0
    0|0
  • İyi bir mağazanın çamaşır reyonu mahrem olur. Çok iç çamaşırı sattım, erkekler boxer alırken bile sıkılıyo, kimise de rahat, siz acaba hangisini önerirsiniz falan diyo. Çamaşır reyonuna erkek arkadaşıyla gelen dallamakadınlar var. Ne işi var onun orda? Ped alırken sıkılmam da, çamaşır konusunda çok rahat olmalıyım. İşini çok iyi yapan, ürünü iyi bilen erkek çalışanlar olabilir. Ama dünyanın hiçbir yerinde sınırlar bu kadar çiğnenmemiştir.

0|0
    0|0
    • şöyle anlatıyım h&m mağazası kastettiğim yer eğer gittiyseniz görmüşsünüzdür mahrem falan değil normal kıyafetlerle karışık sayılabilecek biyerdeydi.birgün giderseniz görürsünüz zaten

• Biliyorum. O markanın çamaşırlarının kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Önüne gelen çamaşır yapıyo. Belli iç giyim markaları vardır, onlar kalitelidir.

• alabilir, kayganlaştırıcı da alıırm prezervatif de tanga da jartiyer de:)

1|0
    0|0
  • iç çamaşırında utanmam da , prezervatifi kocam almalı ..insanlar malum kötü bakıyor...

1|0
    1|0
  • normal olan sensin canım anormal biziz :)

0|0
    0|0
  • İç çamaşırı almak normal ya. Özellikle jartiyer. Ama nedense ben ped alırken utanıp sıkılıyordum halbuki utanmamı gerektirecek bir neden yok.

0|0
    0|0
    • mağaza personelinin önce eline yüzük var mı diye bakması sonra içinden kesin verecek bu demesi ahhahaha:D

• E belki kendisi için alıyor kadın :D Ama prezarvatif alıyorsa o başka açıkçası ben de personel olsam öyle mi düşünürdüm ne :D

• asla utanmam

0|0
    0|0
  • normal olan sensin, ben de bu konuda cok rahatim.

0|0
    0|0
  • asla utanmam ..

0|0
    0|0
  • ne utancam ya :D

0|0
    0|0
  • Hayır utanmam bu tür şeylerden sonuçta doğal birşey.

2|0
    0|0
Yükleniyor...