Cinsel tercihiniz nedir baylar bayanlar?

Cinsel tercihiniz nedir baylar bayanlar? Daha açık sorayım aranızda gay veya lez olan var mı ve neden?

0|0
12|24

En İyi Kız Görüşü

• iki çıplak kadın bedenini faaliyet anında düşünemiyorum...hele öpüşürken...ıyyyykk

hele hele 2 erkek...midem kalktı...ögggg..

onun adı cinsellik olamaz diye düşünüyorum...

affınıza sığınarak şunu söyleyeyim zaten lez ler bile ilişki esnasında vibratör kullanmıyor mu..

kendileride farkında ki bu iş için bir erkek bir dişi gerek =)

1|7
    6|0
    • haklısın ama tercih meselesi biliyosun...

• tercih de arkadaşım doğal bişey değil. anormal bir durum. ona bakarsan ensest de tercih normal karşılanıyor mu? hayır. iğrenç

• ben ayıplamıyorum zaten..elbette tercih meselesi..

ben tercih etmiyorum sadece..

Erkekler Ne Diyor 24

• Temel bara gitmiş. Yanındaki kadınla sohbet ederken kadın:

- Ben lezbiyenim, demiş. Temel lezbiyenin ne olduğunu sorunca, kadın:

- Ben sadece kadınlarla beraber olurum, demiş. Temel'in hoşuna gitmiş.

- Pen te sizun cibu lezbiyenum.

0|2
    0|0
  • Karşı cins.

Ancak diğerlerinede saygı duyarımda arkadaşım doğanın kanunu ama bu da yav...

Düşünsenize tövbe haşa Hz.Ademle Havva onların yerinde lez veya gay olsaydı insanlığın bitarafına pamuğu tıkamışlardı...

Bu arada Lez lere hayranım ben yav hep istemişimdir birtane düşünsenize ele geçirilmez bir hazine gibiler hiç bir erkeğin elde edemediği bir hazine :) kıymetlimiz efendimiz :D

0|0
    0|0
  • Erkeğim tek ilgi alanım kadınlar .

0|0
    0|0
  • Tartışmasız heteroseksüel

0|0
    0|0
  • Hetero geldik hetero gideriz..

0|0
    0|0
  • üzerinde calıştıgım ders sadece bayanlar gerisi beni baglamıyor.

1|0
    0|0
  • Gayim. Sadece erkeklere ilgi duyarım.

0|0
    0|0
  • normal olan. ...seksüel tanımları karıştırıyorum sürekli yanlış bir şey yazmayalım şimdi:)

0|1
    0|0
  • loo sonuna kadar heteroyum

0|1
    0|1
  • Sadece karşı cinse ilgi duyuyorum.

0|0
    0|0
  • heteroyum.

0|0
    0|0
  • karşı cins

0|0
    0|0
  • Allah'a şükür normalim

0|0
    0|0
  • kimse burada göğsünü gere gere ben gayim yada lezim demez...

0|1
    0|0
  • bir erkek için bir lezle birlikte olmak çok ilginç olur herhalde

0|0
    0|1
  • Erkeğim tek ilgi alanım kadınlar

0|0
    0|0
  • illaki kadın:)) kadın:)))

0|0
    0|0
  • tabiki karşı cins...

alışılmışın dışında bir durum yok

0|0
    0|0
  • :)) orjinal erkeğim öyle her hangi bir yöne eğilimim yok

0|0
    0|0
  • sadece karşı cinse ilgim var ama lezleri merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Neden ne yapacaksın :D bir kadın bir erkek gayet normal :D

0|0
    0|0
  • yatakta allahın cezası bir sapık ve midesiz bir heteroseksüelim

0|0
    0|0
  • Cinsiyet tercih değildir bence doğa seni erkek yaptıysa erkeksindir. İçin öyle demiyorsa hastasındır o kadar

0|2
    1|0
  • switch'im :D sanırım, biseksüelde olarabilirim.

yani hiçbirşeyin garantisi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• lezbiyen değilim ama lezbiyenlere ya da gaylara karşı da değilim.bence olabilir doğal karşılıyorum.zaten başkasının hayatı beni ilgilendirmez.hem sonuçta bunu araştırdıklarında insanlar göreceklerdirki.bu psikolojik bişey ya da deli hastalığı falan değildir.bu tamamen dürtüsel.buna yapılabilcek birşey yok.o yüzden hiç kimse kimseyi kınama veya yargılama hakkına sahip değil bence böyle konularda.ki benim tanıdığım bi lezbiyen arkadaşım var.çok iyi biri.ki sevgilisiyle 3-4 senedir birlikteler çok mutlular.insanlar mutlu oldukları gibi yaşamalılar başkalarına zarar vermedikleri müddetçe.

1|0
    0|0
  • normalim hayni heteroyum:)

1|1
    0|1
  • ben hepsiyle ilgileniyorum

erkekler lazım kızlar ise ne istediğimi biliyo

ikiside lazım bana çok güzel bi duygu

yaşamak lazım

1|0
    0|0
  • şimdilik normallim.. ama lezbiyen 3 tane arkadaşım var.. ve bir sefer kendilerini video ya cekmişler aldıkları zevk beni etkiledi.. o yuzden şimdilik doğanın kanunlarına uayarak yasıyorum cinselliği.. ama ilerde bir seferde olsa denem şansım yuksek..

2|1
    1|1
    • Sadece öğrenmek için soruyorum psikolojik sebebini öğrenme babında.O arkadaşlarının anne baba ilişkisi hakkında bişeyler yazabilir misin rica etsem?

• :)) gayet normal.. görduuğum kadarı ile.. ne O yoksa neşiniiil ceyrofiyemi yakalndık :D:DD:

• ne olduğumu bende bilmiyorum yalnız tek bildiğim şey erkeklere de bayanlara da ilgi duyuyorum.nerde bi güzel bayan görsem bakasım geliyo ama erkeklerde bukadar olmasa da yakışıklı bi erkek görünce de bi hoşlantı oluyo

1|0
    0|0
  • Hetero :)))

0|0
    0|0
  • önceden lez olduğumu düşünürdüm ama lez ler sadece kadınlarla ilgilenir ama ben erkeklerlede ilgileniyorum.bi zaman ne olduğumu anlamadım bu duygu açısında,sonra öğrendim ki herk iki cins se ilgi duyan biseksüelmiş.hem cinslerim ginikken dudakları,çıplakken gögüsleri aklımdan gitmiyor.

0|0
    0|0
  • ben taşş gibi erkek isterim yaa sert cinsinden alıp alıp ordan oaray vuracak kaşlı gözlü kılle cinsinden seviyorum vallaa

0|2
    0|1
  • Tercih demeyin artık şuna yaaaa!. Yetti yani. Yönelim, eğilim... Off kafamı kıracağım.

0|2
    0|1
    • sakin sakin :)) işte bilmeden konuşanlar tercih der boşver :) bu bi tercih meselesi değil benim gibi bilenler vardır ama işte insanların çoğu algılamak istediği yerden algılıyo

• var diyorsa vardır dikkat et :D

• ya bir cevabında da sakin ol yaaaw :)))

• Evet lezbiyenim. erkeklere karşı kinle büyütüldüğüm için daha doğrusu sürekli erkek hakkında kötü şeyler aşılandığı içindir belki de erkek ırkında karşı hiçbir şey hissedemiyor olmam. dışardan bakınca a bu kız lezbiyen denilebilecek bir havam yok. çoğu erkeğin beğendiği biri olmama rağmen, kendime dokunduğumda aklımı süsleyen tek şey kadın vücudu. kadın vücudunun içinde olma dürtüsü. erkeklere karşı nötrüm. bir kaç defa ilişkim oldu kadınlarla. hiçbir erkekle olabileceğimi sanmıyorum. dediğim gibi hiçbir şey hissetmiyorum.

2|1
    1|0
    • dürüstlüğün için teşekkürler

• yalnız denemeniz lazım diye düşünüyorum...

• eklermsn benı

• lezbiyenlik derken biseksüelim desem daha doğru olur.bilemiyorum kadın vücudu çok hoşuma gidiyo.göğüsler kalça falan.bir de kendimde sahiplenici bi duygu hissediyorum bayanlara karşı.bu kendimi bildim bileli var içimde.belkide küçüklüğümden kaynaklıdır.erkekleri kötü görüyodum kızlarıysa hep korunması gereken kişilerek olarak görüyodum.ben korumaya çalışıyodum erkeklerle kavga ediyodum bir kıza vurdu veya küfretti diye.psikolojik mi değil mi bilmiyorum ama ben bu duyguya sahip olmaktan mutluyum.bi şikayetim yok.zaten daha önce hiç bi kızla birlikteliğim olmadı denemedim.bir gün karşıma öyle birisi çıkarsa deneyebilirim neden olmasın.

4|0
    1|0
Yükleniyor...