Kategorilerin sıralaması toplum yapımızın aynası mıdır?

Site içerisindeki kategoriler arasında gezerken dikkatimi çeken bir konu oldu. En çok sorunun olduğu kategori diğer seçeneğinin altında... İçerisine birçok konu girdiği için onu bir kenara bırakırsak aşk, cinsellik gibi bölümler en çok soruların olduğu başlıklar... Sağlık, moda çok daha az sorulara sahip...

Bu durumun yaş grubu ile de alakalı olması yüksek ihtimal...Belki 45-50 yaş oranı yoğunlukta olsa sağlık soruları çok daha fazla olabilir ya da olmayabilir ! Sormak istediğim buradaki çoktan aza doğru sıralama kişilerin dolayısı ile toplumun genel eğilimlerini, önceliklerini, meraklarını, yaşam tarzlarını ne derece yansıtıyor?

Buradaki sıralama toplum yapımızın ne derece bir göstergesidir sizce ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş konusu ile ilgili düşüncene tamamen katılıyorum. Sitede merak edilen hususlar kadar, mevcut sorunlara yönelik sorular da soruluyor. Dolayısı ile gençlerin yoğunlukta olduğu düşünülürse sıralama bence mantıklı gerçekleşmiş.

Kişi bazında incelersek, sorduğumuz sorulardan bizimle ilgili bir fikir yürütülebilir bence :))

0|0
    0|0
    • Katılıyorum...ve bekliyorum benimle ilgili fikir yürütün pls :)

• Yok yahu gerek yok öyle bir kategoriye. Üyeleri kategorize etmiyoruz burada :)

Kızlar Ne Diyor 2

• En cok hakkinda bilmediklerimiz ve merak ettiklerimizin siralamasi olabilir bence.

1|0
    0|0
    • Merak ettiklerimiz ok...peki sağlık hakkında cinsellikten yada aşktan çok daha fazla mı bilgiye sahibiz ne dersin ?

• biraz farkli konulardaki kapasitelerimiz ile ilgili olabilir gibime geliyor.

• Site içerisinde en çok konuşulan sorunlara göre sıralama yapılmış olabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benziyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...