Eşimle korunma yöntemi olarak spiral taktırmayı düşünüyorum tavsıye eden taktıran var mı aranızda?

Korunma yöntemi olarak neyi tavsıye edersiniz spiral istıyorum ama cesaret edemiyorum canım yanacak dıye var mı tavsıyesi olan ya da taktıran bayanlar yorumunuz önemli?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• çok sıkıntılı. her yolu denedik. doğum kontrol haplarında karar kılıp devam ettik ve en iyi çözümdü

spiral her vajina yapısına uymaz. sürekli enfeksiyon iltahaplanma ile karşı karşıya kalırsınız.
    kesinlikle ağır yük kaldırmamalısınız. hemen kayar ve aşırı sancı ve kanama yapar.
    eşiniz misyonerde bacak omuza yapamaz penis rahime değerek spirali oynatır aşırı kanama ve acı duyarsınız.
    her spiral kaymasında adresiniz doktor. bıkarsınız. işkence.

ipi uzun kesilir penise değer einiz rahatsız olur.
    kısa keser penise dikan gibi batar.
    tam bir eziyet.

en iyisi doğum kontrol hapı.
    hem kist myom ve polip riskiniz olmaz hem enfeksiyon riskiniz olmaz. hem de acı ve kanama olmaz

1|0
    0|0
    • Bilgi için çok teşekkrler.. İnternetten araştrdım ama böyle Tecrübeli insanlardan duymak daha yararlı.. :)

• inan biz denedik tecrübe ettik. eşimle yurt dışına gezmeye gittik. 3 yaşındaki çocuğumuz kucağında olduğundan kanama yaptı. gittiğimiz yerde millete rezil olduk.
      ilikiye giriyoruz ben rahatsızım ip değiyor. doktora gitti kısalttırmış. bu kez batıyor. diken gibi. eee yetti ya dedim. en son hapa döndük o mutlu ben mutlu. bazen yılda bir smear testine gider doktor diyor ki çok temiz ve sağlıklı vajinanız var. sebebi d. kontl hapları

Erkekler Ne Diyor 20

• bakınız bunu tercoh etmek tabııkı hakkınız ama sıze en uygun yontemı hekımınız belırleyecektır.. ımplanr gıbı ıgne gıbı nıce yöntem var.. doğum ontrol yontemlerınde cok tercıh edılesı sebep var.. herseyı detayları ıle konuşursanız hekım sıze en uygun yontemı sunacaktır gerekelı testler ve tahlılerden sonra..

1|0
    0|0
  • 3 ayda bir yapılan doğum kontrol iğneleri var. En kullanışlı yöntem bu diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Doğum yaptıysanız, doktorunuz bir sakınca görmüyorsa taktırabilirsiniz. Her yıl kontrole gitmek koşuluyla rahat edersiniz.

1|0
    0|0
  • daha önce doğum yapmadıysan takmazlar ayrıca kayma ihtimali var en iyisi düzenli doğum kontrol hapı kullanman.

1|0
    0|0
  • En iyi yöntem ama onlar iki çeşit ikisinden taktir.1 dakikalik birşey can yakacak birşey söz konusu degil

1|0
    0|0
  • Doğum yaptın mı?

0|0
    0|0
  • şimdi spiral de vajina tahriş olabilir, sonra dudaklarda sarkma, olbilir vajina kabul etmeye bilir midai dolunca çıkarmak zorundasın takmasıda çıkarmasıda sorun bence süpoztuvar kullan (fitil) agen türü

0|0
    1|1
    • İlk kez duyuyorum

• şimdi 8 10 luk blisterler halinde olur soguk zincirdir, yani soguk zincir nedir, buzdolabında saklanması gerekir, ilşki önce alırsın o süpoztuvarı parmagınla vajinaya itersin 5 dakika beklersin , bu fitil yumurtalık ve tüplerin önünü keser spermin gitmesine engel olur, hem daha saglıklı hem daha güvenli sprial bence çok zahmetli, şu var ne kadar sıklıkla ilşkiye girdiginde önemli

• Kesinlikle en guzel yontem bence ama 4-5 yilda bir degistirmen gerekiyor😎

1|0
    0|0
  • Bencemi okumani oneririm

1|0
    0|0
  • güzel aslında ama ilk takarken herhalde biraz acıyor

1|0
    0|0
  • taktır gitsin hergün haplamı ugrasıcaksın adamda rahatlar sende

1|0
    0|0
  • Dogum kontrol hapi en temizi, sevgilim yaklasik bir yildir kullaniyor. Onerebilirim.

0|0
    2|0
  • Otokontrol en ıyı ve en etkılı yoldur götünüze başınıza bısey sokmaktan vazgecın

0|0
    0|0
  • Çocuk felan var mi?

0|0
    0|0
    • Evet bir oğlum var

• Allah bagislasin eğer çocuk düşünüyorsanız daha sonra spiral için erken bence şahsi dusuncem bu benim. Başka korunma yöntemleri deneyin derim

• koitus interruptus yapın ikibin yıldır yapılan kontrol yöntemi.

0|0
    0|0
  • o nedir bacım?

0|0
    0|0
  • başka çocuk düşünmiyorsanız yumurtalık aldırmak veya bağlatmak gibi yöntemlerde var bir araştırın bnce

0|0
    0|0
  • Maksat gaz maskesi ile. gül. koklamaması mi eşinin?

0|0
    0|0
  • yani 1-2 yıl korur canım ama sağlık açısında iti değil intap ve ilerde kayma yapar
    kullanacağız ürün için galenayı öneririm 3 m varsa ilk o olsun

0|0
    0|0
  • Ben taktırmadım asskaasffjj 😭😭😭😭

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzun süre kullanınca rahim kanserine yol açıyor diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • En guvenlisi o canim korkma

1|0
    0|0
Yükleniyor...