Bakire bir bayansanız bakir olmayan bir erkeği kabul eder misiniz?

bakire bir bayansanız bakir olmayan bir erkeği kabul eder misiniz veya bakir bir erkekseniz bakire olmayan bir kadını kabul eder misiniz? kabul ederseniz de bunu sorun yapar mısınız

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir bayan erkeğe daha önce biriyle yattınmı derse erkek hayır derse bunu nasıl anlarsın?en iyisi sorma bu soruyu,evlenen biçok erkek tanıyorum hiçbiri bakir değildi kadınlarını bilemem,ondan ziyade sevgi tarafına bak kafanı takıp hasta etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben bakirim bakire olmayanı da kabul etmem. bakire olanlar da bakir olmayanları kabul etmesn bence.

3|2
    0|0
  • bakirim bana gelende benim gibi olsun

0|1
    0|0
  • Ben nasılsam karşımdakinden de aynısını beklerim.

1|1
    0|0
  • bence çoğu kabul eder ama işi olmayan deseydın çoğu hayır diyebilirdi :))

0|0
    0|0
  • kızlar erkeklerin bakire olmaığını nerden anlayacak ki :D benim için geçmişte olan geçmişte kalmıştır sevdiğim kızı her türlü kabul ederim ama benden sonrası sadece ben olacak öncesi kendinin sırrı olarak kalmalı :)

0|0
    0|0
  • Bu soruda 3 gunde bır tekrar edıyor :) Evett Eğer gerçekten bir kişi ile yatmışsa şeytana uymuştur derım bana guven verım bundan sonra sadece benım olacagına da ınanırsam neden olmasın ;)

0|0
    0|0
    • Bana bıldırım gelmıyor buradan yazıyım bare :)) Hadı sana hayatta başarılar dılerım ınş bır yastıkta yaşlanırsınız :DD gizli arkadaş :))

• sağol

• Bana bole nıye davranıyolar ya :// anlamadım gıttı kötü adam mı olsam ne yapsam :D

• erkek, bakir olmayıp bakirim dese; yalan söylediğini kim anlayabilir...

0|0
    0|0
  • ruhu o* olmasında, bazı şeyler kabul edilebilir.

0|0
    0|0
  • ben sevdikten sonra hiçbirşey sorun değil. herşey mazide kaldı.

0|0
    0|1
  • denk olmalı ama nasıl cözüceksin

0|0
    0|0
  • sen zencı bulmussun beyaz popolusunu arıyorsun

0|0
    0|0
  • hangi erkek bakir ki

0|1
    0|4
  • ben ederdim

0|0
    0|0
  • bayanların cevaplarını görseydik:)

0|0
    0|0
  • herşey meydanda dolaşan ama ben evlenmeden yapmam diyen bir kızı misafir olarak bile kabul etmem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kabul etmem zor kullanilmis ikinci el gercekten zor

2|4
    0|0
  • sorun yapar etmezdim. neyseki öyle olmadı birbirimizin ilki olduk.

0|0
    0|0
    • Seni kzıdıracak bir davranışta mı bulundun? Benı nıye sessızlıkle cezalandırıyorsun :)

• ederim ettim de.

0|0
    0|0
  • kabul etmem .ilk olmak isterim

0|1
    0|0
  • sevgilim bakir değildi kabul etmek demeyelimde önemsemedim geçmiş adı üstünde geçmiş banane ki. arkadaşlarım arasında kız bakire olmayıp erkek bakir olan sevgililer de var bi sorun yok aralarında iki bacak arasındansa aşka değer veren insanların olduğunu bilmek beni mutlu ediyo açıkçası

3|1
    0|0
  • sevıosam mcbur kbul edermde bunun bana zararı olur kıskanclıktan kndmı yerım

1|0
    0|1
    • kıskanmak derken daha önce yaptığı kızları mı yoksa yolda gördüğün kızlar yada kız arkadaşları falan mı

• onun daa once bırıyle oldgnu dsnmk ytrlı olur

• evet bende düşününce baya üzülüyorum ama takmamaya çalışıyorum geçmişte olmuş diye

• çokfark etmez ama tabi erkeğin bakir olması önemlidir benim için,

0|3
    0|0
  • seviyorsam tabikiii ama semiyorsa bakir değilsin aman derimd sevince insan bazen hiçbirşey görmez

1|0
    0|1
    • ben bakireyim sevgilm bakir değil fakat ben daha önce anal yolla yaptgm için bunu sorun ediyo sence bu normalmi?

• aynen

• ki arkadaşın sevgilsi sesini hiç çıkarmaması gereke tarafta bence...çünkü eğer yaşamamış olsun istiyrsan yaşamayacaksn... bence siz onunla çok iyi konuşun canım

Yükleniyor...