Klitoris sarkması?

Ben hiç cinsel ilişki yaşamadım, 18 yaşındayım ve klitorisim biraz dışarda, sonradan oldu. Sağlıksız bir şey mi bu?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• arkadaşım sonradan oldu falan demeniz sanki 35 yaşındasın da bunu söylüyorsun gibi.
    insanlar 18 yaşına kadar ancak gelişimini tamamlar. memeler ölçüsüne ulaşır vajina ölçüsüne rengine ulaşır. penis ölçüsüne konumuna ulaşır...
    sanırım sen daha ergenleşmemiş halinle şimdikini karşılaştırıyorsun. sen daha 18 yaşındasın. gelişimin yeni tamamlanyor.

senin vajina yapın bu demekki. kafaya takacak bir şey yok

öncelikle asla başkaları için yaşamayın. biri beğenmez mi falan mı düşünmeyin. önce sağlık ve rahatlık. eğer senin yaşamını olumsuz etkilemiyorsa senin yaşamına engel olacak bir rahatsızlık yoksa sorun yok demektr. ama külota değiyor yaşamanı engelliyorsa doktora git.

1|0
    0|0
  • Önce şunun adını doğru koyalım. Klitoris vajinanın üst noktasında çoğunlukla üstünü kaplayan ince derinin altına olan, cinsel hazla şişerek dışarı çıkan, bünyesinden fazlaca sinir ucu barındırdığı için aşırı hassas, kadının yegane orgazm kaynağı, boyutu kadından kadına değişen ama genellikle bezelye tanesinden ufak, penis başına benzer bir organcık. Bunun da sarknması gibi bir durum söz konusu değil. Vajinadan birşeyler sarkıyorsa bunun adı klitoris değil, vajina iç dudaklar diye tabir edilen organdır. Bu kimi kadında dış dudakların içinde kalır dıştan belli olmaz, kiminde ise dışarı taşacak kadar büyük olur. Tamamen genetik bir şey. Ve bunlarda cinsel hazla klitoris gibi az da olsa şişer ve kalınlaşır. Bunu görsel yönden zevkli bulan erkekler olduğu gibi kimisi de estetik bulmayabilir. Ben ikinci gruptayım. Özellikle de rengi koyu veya siyaha çalan iç dudakları estetik bulmuyorum. Ama bu konuda takıntı sahibi de değilim.

1|0
    0|0
  • Sarkma değil o gelişmiş gayet normal her kadında da boyutu farklılık gösterir bazılarında hormonal bozukluktan küçük bir penis boyutuna kadar büyüyebilir

1|0
    0|0
  • klitoris olduğundan eminmisin? :)

2|0
    0|0
  • Fiziksel bir durum kilo artışı olduysa olabilir ya da kilolu iken zayıflama durumu olduysada olabilir bide genetik olabilir

1|0
    1|0
    • Birkaç kilo artışı oldu sadece. İlk önce eskiden afrika kabileleribde kadınların sünnet olduklarını ve nasıl olduklarını duydum, sonra içimde tuhaf bir iğrenmeyle karışık korku oldu, ondan sonra böyle oldu ama çok sarkma yok vajinayla eşit boyutta. Önceden daha içerde gibiydi.

• Seninki psikolojik bir etkilenme olmuş herhangi bir değişim yok muhtemelen

• Sağlıksız değil, hatta birçoğu için hoş bişey

1|0
    1|0
  • sıkıntı olmaz zevk almana bak. Uyarılman daha kolay olur.

1|0
    0|0
  • Evet sarkmalar saglik sorunu deill sadece goruntu hosnutsuzluhu tedavisi vardir bilgilendirebilrim

1|0
    0|0
  • Normal binlerce cesit vajina var

1|0
    0|0
  • bıçakla kes

0|0
    1|0
  • İyi seks yap gerisi boş

0|0
    0|0
  • KadındoğumuzmanınaSor. com' a gitmen lazım sen yanlış yola sapmışsın girişteki kavşaktan sola dön 5km ileride karşına çıkacak 😄

0|0
    0|0
  • fazla agdamı yapıyon. sorun olmaz kimseye

0|0
    0|0
  • saglık açısında bişe olmaz ama görüntü açısında olur

0|0
    0|0
  • kegel egzersizi yap

0|0
    0|0
  • Renkde kararma var mı

0|0
    0|0
  • Sıcak bölgelerde normal

0|0
    0|0
  • Tuyleri aliylrsun degil mi? Tuyler baya sarkitir

1|0
    0|0
  • Klitorisin buyuk olmasi hazzi yukseltir. Zevkin yuksek olacak demektir. Kotu degil bence hos.

1|0
    0|0
  • cuk olmasindan mi korrkuyorsun :))

0|0
    0|0
    • Cuk ne?

• Biliyorum. Çük desen anlardım, cuk deyince

• iyi o vakit.

• zannetmem...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2