Erkeklerin lezbiyen takıntısı nedir biri bana açıklasın

Biseküel değil burada bahsettiğim yani ikisinin arasında olmak gibi bi cevap vermeyin lütfen

1|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konularda bilgisi olan biri, bir lezbiyenin bir erkekle sevişmeyeceği ni çok iyi bilir. Lezbiyen kişiler sadece kendi cinslerine ilgi duyarlar ve onlarla sevişirler.

Biseksüel kişi ise hem kendi cinsine hemde karşı cinse ilgi duyan, hoşlanan kişiye denir ve her iki türe ilgi duyar ve sevişir.

Sorundan anladığım kadarıyla bazı erkekler lezbiyen biriyle sevişmek veya onlara karşı ilgi duyduğunu soruyorsun sanırım.

Aslında basit, bir çok erkek yatakta iki bayan görmeyi ve bu bayanların önce bir birleriyle sevişmesini izlemeyi sonrada onlara katılmayı hayal eder. Daha şimdiden bir kısım erkeğin klavyede "hayır nereden çıktı bu, yok öyle bir şey" yazmak üzere olduğunu ama aynı zamanda da "hiçte fena olmaz" gibilerinden içlerinden geçirdiğine eminim.

Gerçekçi olmak gerekirse bu bir çok erkeğin hoşuna gitse de, maalesef çoğu neyin ne olduğunu bilmediği için lazbiyene ilgi duyar veya onları merak eder ama aslında istediği kişi biseksüel olan kişidir.

Lezbiyen: Bir kadının ister duygusal olsun ister cinsel anlamda olsun sadece kendi cinsine ilgi duyana denir. Yani kadının kadından hoşlanmasına denir.

Biseksüel: Kadın yada erkek fark etmez bir cinsin hem kendi cinsine hemde karşı cinse karşı ister duygusal olsun ister cinsel anlamda olsun ilgi duymasına denir. Yani bir erkeğin başka bir erkeğe ve kadına karşı ilgi duyması, Bir kadının başka bir kadına ve erkeğe ilgi duymasına denir.

Kısacası Biseksüel bir kişi öğlen bir kaffe de otururken bir bayanı / erkeği beğene bilir ona karşı cinsel bir istek duyabilir ken aynı anda yan masada oturan başka bir erkeğe / bayan da ilgi duya bilir.

2|1
    0|0
    • güzel açıklama olmuş teşekkürler ama sende takıldığım bi noktayı dile getirmişsin. Lezbiyen denince 2 kızın bir arada olduğu mu geliyo akla

• Teşekkür ederim, bu arada şahsi düşüncem; Bilinçli biri veya konu hakkında bilgisi olan biri şunu çok iyi bilir; Bir erkek normal bir bayanla sohbetinde yanlış anlaşılmaya yer vermemek için oldukça dikkatli oluyor ama lezbiyen bir bayan da bilinçli bir erkek daha rahat olabiliyor. Çünkü yanlış anlaşılma olmayacağını ve bir birlerine karşı bir ilginin olmayacağını olsa bile bir yakınlaşma olmayacağını bilir. Buda ortamın ve sohbetin daha güzel olacağı anlamına gelir. Tam ifade edemedim, anlamışsı

• anladım sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Aynı anda 4 tane meme görünce kafa gidiyor, ondan kaynaklı.

5|2
    2|1
  • tek erkekli grup takıntısı diyelim

0|0
    0|0
  • grup olayı için

0|0
    0|0
  • öyle soru sormuşsun ki taa başta her iki cevap şıkkınıda engellemişsin. ne cevap verecek millet.

kişi ya biseksueldir yada çok kadınla yatma tutkusu vardır

0|0
    1|0
  • Öyle bir erkeğim ki lezbiyeni bile yola getirdim demek için olabilir, yani ego.

1|0
    0|1
  • sexi 1 kızdan daha iyi ne olabilir ! sexi 2 kız ;)

1|0
    0|0
    • lezbiyen diyince çiftli paket halde mi oluyorlar yani ortalıkta :S ben tek başıma kaldığım zamanları biliyorum lezbiyenliğime bişey olmadı yani :S

• kadın vücudu estetik olduğu için ; bir kadın vücudunu beğenen erkek; iki kadın vücudunu hayli hayli beğenir...

0|0
    0|0
  • lezbiyenler sevişmeyi çok seviyorlar diye bilinir

erkeklerde de bu yüzden ilgi artışı oluyor

açık ve net işte

0|0
    0|0
  • takıntı demeyelım lez bır kızla ılıskıye gırme ozentısı bu her erkekte var sanırım lezler daha cekıcı gelıyor daha bakımlı ve temız gelıyor erkeklere

0|1
    0|0
    • erkek bunu başarı olarak mı görüyor yani :/

• bence basarı olarak degıl dusunsene sadece kızlardan hoslanan bır kızı yataga atmak degısık bır deneyım sanırım onun yatakta nasl oldugunu bende merak ederdım daha cok durumun merakla alakası var

• benim öyle bi takıntım yok bayan olsunda bisex-hetero-farketmez:))

0|1
    0|0
  • genelleme yapma istersen

1|0
    0|0
  • güzel oluyolar genelde

0|1
    0|0
    • izlediğin filmlerden yola çıkıyorsun sanırım butchları tomboyları da güzel buluyorsan ona bişey diyemem ben şahsen erkeksi durdukları için onlardan da hoşlanmıyorum pek fazla

• kız arkadaşım soruna cevap olsun hayatı boyunca hiç bir erkekle birlikteliği olmamış doğru söylediğine de inanıyorum konusu geçince bile midesi bulanıyor

• herkese saygı duyarım diyecek bişeyim yok

iyi günler

• bayanların aralarında ssevişmesi sexi geliyor o kadar

1|0
    0|1
  • Bana itici geliyorlar

0|0
    0|0
  • bence amiyane bir tabirle sevişmeyi iyi biliyorlar o yüzden takıntılıyız diye düşünüyorum =)

0|0
    0|0
  • iki bayanın önümde sevişmesini bende onları izleyerek viski içmek isterdim mesela

0|0
    0|0
    • işte bunun sebebini merak ediyorum

• birbirini tatmin etmeye çalışan iki bayan var çünkü kendi çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar bu da farklı bir duygu katıyor olaya

• Kızların gayleri sevmesiyle aynı şey.

0|0
    0|0
    • kızların gaylerden hoşlanmasının sebebi rahatça her konuda konuşabilmeleri erkeklerde de durum bu mu diyosun

• Tam üstüne bastın.

• P*rno filmlerde adam görmek istememek, p*rno izlemek isteyenler neden adamın götünü izlemek istesinler ?

0|1
    0|0
  • Görsellik olarak harika oluyor.Hesap çok basit,2 yerine 4 meme,2 döt, ve 2 ham :)

5|2
    1|0
  • baynlar gay leri izlemekten hoşlanıyormu?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Görsellik. Kızlarda güzelse ziyafet çekiyor gözleri.

3|3
    0|0
  • Bence hep filmlerde görsel olarak güzel göründüğünden 2 bayan ilgilerini çekiyor.

Gerçek hayatta da lezbiyenim dediğinde direkt akıllarında o p*rnolardan dolayı yine sadece lezbiyenlerin sevistiği ama duygusal bisey hissetmediklerini düsünüp direkt '' sen bi erkeğin ilgisini tam tatmamısındır benimle bi olsan bi sans versen bak bidaha kızlara bakıyomusun'' muhabbeti yaparlar.

1|1
    0|0
  • Maalesef bir çoğu böyle. İnternette reelde çok fazla rahatsız ediyorlar. Bende nedenini anlamış değilim. Bir de yok mu belki bir gün bir erkekle karşılaşırsın vazgeçersin diyenler onlara daha da sinir oluyorum.

2|0
    0|1
  • 4 meme eder.

0|3
    0|0
  • .D :D adam zevkine bakıyor demek 2 kız iştee

0|3
    0|0
  • valla benim ve tanıdığım birçok kızın da gayleri izlemek hoşuna gidiyor. bayılıyorum gaylere :)

0|0
    0|0
    • o konuyu üniversitede dersteyken incelemiştik aynı cevaptan yola çıkarak benim sorduğum sonun cevabı da ortaya çıkıyor aslında ama erkekler bunun bilincinde mi onu merak ettiğim için sordum :)

• benim gayler nasıl hoşuma gidiyorsa onlarında lezler işte...

1|0
    0|0
    • ıyyy pis. bi erkeğin bi erkeğin mabadına hucüm etmesi zevk mi veriyo sana ıyk . lezbiyenler farklı ama

• hayır birbirlerine oral yapması sevişmesi zevk veriyor

Yükleniyor...