Hamilelik şakası :D?

Nişanlım askerde ona hamilelik şakası yaptım. Sevindi hemen kız erkek muhabnetine girdi. Ertesi gün şaka olduğunu söyleyince de üzüldü inanmak istemedi. :D Baya kendini kaptırdı ben ona zorluklardan bahsederken o sevinmekle meşgul du. Siz yaptınız mi böyle şaka?
ya da size yapıldı mı?

Güncellemeler:
Arkadaşım da yapmış ve;
"Hayatımız bitti, kızım daha erkendi" demiş enişte :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğe yapılır mı bu şaka ya büyük hayal kırıklığı yaşardım bana böyle bir şaka yapılsa

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende ilişki yaşadığım erkeklere söylemiştim :D bunun yanı sıra ilişkiye girmediğim sevgililerimede söyledim evlenelim diyen oldu yani

1|0
    0|0
    • Sevindiler mi benim ki baya kopmalikti :D hahahaha

• Yok sevinen olmadı :D

• Hadi ya tepkiler komik olmuştur ama ya :D :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Aptalca bir şaka bu. Herkesin hayalleri var, düşünceleri var ve bunlar üzerine şaka yapılmaz/yapılamaz.

1|0
    2|0
  • f*ck buddy'im bunu bana yapmıştı :) başta kötü oldum ama güzel anı oldu

1|0
    0|0
    • f*ck badyn :D var mı öyle kızlar ya

• Yok yapılmadı öyle bir imkan yok :-))

1|0
    0|0
  • AYRILMADIĞINA şükret

1|0
    0|0
  • Nişanlın? İyi ki şakaymış yoksa askerlik dönüşü kendini evli olmadığın bir Adamın çocuğuyla ortada kalmış bulabilirdin hadi onu da geçtim ya askerde kendisine birşey olsa ne yüzle hayatına devam edeceksin

0|0
    1|0
    • Abartma ya :O Hem durduk yere söylemedik herhalde. Esegin aklına karpuz kabuğunu da o soktu. ;)

• yok yapmadık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazık yahu çocuğa hevesini kırmışsın :/

1|0
    0|0
    • Kiminle olduğumu bileyim. Zor zamanım da destek çıkarsa çıkar. :D o çocuğa 4 5 yıl var malesef.

• Yapsam onu aldattigimi falan düşünür heralde 😜😜 gerek yok böyle seylere

1|0
    0|0
    • Zevkliydi ya kiminle birlikte olduğumu bileyim ;) :D

Yükleniyor...