Kızlar sorum size prezervatif olmadan ilişkiye girer misiniz?

hiç prezervatif olmadan ilişkiye girdiniz mi ve ikisi arasında büyük bir haz farkı var mı sizce?yani tercihiniz hangisidir prezervatif ile mi prezervatifsiz mi

Güncellemeler:
kızlar bu konuda görüşlerinizi bekliyorum

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Diğer kızlar nasıl yapar bilmem, ama ben evliğim ve eşimle hep prezervatifsiz ilişkiye giriyoruz çünkü ben doğum kontrolhapı yutuyorum. Arasında fark varmı diye sorarsan, evet var eh ne demişler? Et ete deyecek :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla yorum çıkmamış benim merak ettiğim bir konu bu

0|1
    0|0
  • önüne gelenle yatan bir erkekse yaninda prezervatif getir derdim heral de

0|1
    0|2
    • peki haz acısından?

• bence secim şansın olmaz o an sevişmenin tam ortasında prezervatif yoksa olmaz diyemezsin

• evt zaten diyemem sonucta askim o benim sapka takmasin zaten istmem

Erkekler Ne Diyor 7

• kizlari bilmem ama benim sagligim herseyden önemlidir..

sagligimi düsündügüm icin asla sapkasiz iliskiye girmezdim..

0|0
    0|1
  • Kürtaj yasak bence kabul etmezler prezervatifin hemde hastalıktan koruma yanıda var

0|0
    0|0
  • ben kullanmasını sevmiyorum sevgilimde sevmiyor aradaki fark bariz fark ediyor ben kullandıgımda vajinadan cok prezervatifi.hissediyorum sevgilimde aynı seyi soyluyor bu cıplak yuzmekle mayolu yuzmek gibi bişe

0|0
    0|0
  • İlişkiyi soğutuyor ya tam başlarken dur paketi ara,aç yerleştir zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Kzları bılmemde ben olmadan gırmem bana ters

0|0
    0|0
  • benim partnerim kabul etmiyor prezervatifsi hastalıktan falan değil hamile kalmaktan çekiniyormuş doğum kontrol hapları için evlenmemize daha seneler var doğurganlığı zamanla yok ediyor hormonal dengeyi bozuyor vs sebepleri sayıyor bende sevmiyorum ama yapacak birşey yok .

0|0
    0|0
  • Bu konuyu bende merak ediyorumm

0|1
    0|1
Yükleniyor...