Farklı cinsel yönelimlere sahip insanlara bakış açınız nedir?

Farklı cinsel yönelimlere sahip insanlara bakış açınız nedir? Transeksüel, travesti, biseksüel, eşcinsel.. ve bu kelimelerin anlamlarını biliyor musunuz?

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• Transseksüel karşı cinse ilgi duyan ve karşı cinse benzemeye çalışan kişilere verilen addır.Eşcinsel kendi cinsinden olan kişilere ilgi duyan Biseksüelde her iki cinse birden ilgi duyan kişilere denir.Ve uzaylı değiller sadece hisleri farklı ve bu durum onların seçimleri değil.

2|0
    0|0
    • teşekkürler :) seçim değil zaten bu tercih de.. cinsel bir yönelim değiştirilebilecek bir şey değil

• Bende değiştirilebilecek bir şey olmadığını savunuyorum zaten :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Herkesin kendi kişisel tercihi... Kimseyi bu konuda boyunduruk altına alamazsınız. Şahsi görüşüm hemcinsine ilgi duyan yada kendi cinsiyetinden farklı davranmak nahoş bi'şey. Ama yinede insan, insan olduğu için saygıyı hakeder insanca davrandığı sürece...

1|0
    0|0
  • Kendi tercihidir der geçerim ama çevrediklerede çok iyi birşey gibiymiş gibi yaymaya kalkmasınada müsade etmem.Kendi içlerinde ne yaptığı beni ilgilendirmez ama bana kalırsa insan doğasına aykırı birşey.Erkek kadın için kadın erkek için yaratılmıştır.

1|0
    0|0
  • saygılıyım.benim tercihimi değiştirmeye çalışmadıkları sürece.

1|0
    0|0
  • Merhaba ucanbalık,

Anlayış, Saygı.

1|0
    0|0
  • toplumdaki gereksiz kitle

0|0
    2|0
  • Transeksüel; hormonel bozukluk sonrası bir erkeğin kendini kadın gibi hissederek cerrahi operasyonla cinsiyet değiştirmesi sonucu hal aldığı cinsiyet tanımı. Travesti cerrahi müdahale yaptırmamış erkeklik organına sahip fakat kadın iç güdüleri ile hareket eden ve giyinen erkeklere verilen isim, bisexsüel kadınlar ve erkeklerle ilişkiye giren travestilerin silikonsuz ve hormon tedavisi görmemiş hali. Eşcinsellik tam sözlük anlamını bilmiyorum ama hepimizin çocuğu var yada nasip olursa olacak o yüzden kimseyi hor görmemek lazım diye düşünüyorum. Ne oldum denemek lazım ne olacağımızı bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ve din kişiseldir.Bunlar kimseyi ilgilendirmez, tabii ki bunları normal karşılıyorum.

1|0
    0|0
  • biseksüel ve eşcinsel arkadaşlarım hiç de azımsanmayacak sayıda.. hiç travesti ve transeksüel tanımadım ama ne ifade ettiklerini biliyorum..

1|0
    0|0
  • Önceleri kızardım sadece. Şimdi üzülüyorum onlar için.

Kendini olduğu gibi hissedememek çok kötü olmalı.

1|0
    0|0
    • Oldukları gibi hissediyolar zaten.Diğer türlü öyle olduklarını redderlerdi.

• Mahmut Tuncerin leylo şarkısını arıyordum nereye geldim amk :D

1|0
    0|0
  • Pedofili, zoofili, nekrofili gibi kimi parafili olaylarına karşı pek hoş bir bakış açım yok. Bunlar haricinde sıkıntı yok, isteyen istediğiyle sevişsin.

0|1
    0|0
    • onlar yönelim değil zaten sapkınlık sapıklık.. onlara karşı tepki duymamak imkansız

• hepimiz inanız

1|0
    0|0
  • bakışmıyoruz soruyorsan

0|0
    0|0
  • Doğuştansa sözüm yok.Ama sonradan farklı tatlar yaşamak için yapanlara pek sıcak bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • onları görmezden geliyorum

1|0
    0|0
  • kelimelerin anlamlarını biliyorum.bu kişilere saygı duyuyorum kendi tercihleri sonucta.ama sokakta travestiler terbiyesizlik yapıyor,eşcinseller asılıyor bazen.o zaman affetmem agzını burnunu kırarım.

0|0
    0|0
  • Onlara karsi bakis acim yok cnku iinsan yerine koymam travestiymis pehh

0|0
    0|0
  • Açıkcası erkekte eşcinsellik inanılmaz itici.

Ama bayana yakışıyor :))

0|0
    0|0
  • transseksüle anlamını bilmiyorum dahada bilmediğim ne çok şey varmış burada öğrendim,insanlara karşı bakış açım değişmez insan olarak bakarım ama eşcinsel erkekler çok itici eliyor

0|0
    0|0
  • hoş değil Allah seni nasıl yaratıyosa öyle davranmalısın

0|0
    0|0
  • insan olarak bakarım

0|0
    0|0
  • şu an bununla savaşıyorum :=)

0|0
    0|0
  • hepsi sapkınlık sapıklık.bana uzak olsunlar napıyolarsa yapsınlar.

0|0
    1|0
  • hepimiz eşcinseliz onlar bizim kardeşimiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hepsini bağrıma basıyorum.

2|1
    1|1
  • benim için diğer insanlardan farkları yok, kendi tercihleri sonuçta beni ilgilendirmez ki.

1|0
    1|0
  • Din irk ve cinsiyet ayrimi yapmam..

Ikinci soruna gelince..bunlarin anlamlarini biliorum tabiki

1|0
    1|0
  • normal olmadıkları kesin , toplumun ahlaki yapıyı ve değerlerini bozuyorlar...

0|0
    1|0
Yükleniyor...