Genital Bölge Siyahlığı Çözüm?

Evet yeni bir projeyle en kısa zamanda karşınızda olacağım. Araştırmalarıma göre türk kadınının hemen hepsinin genital bölgesinde oluşan kararmaları giderecek kimyasal bir ürün getirme aşamasındayım yurtdışından. Rus kızları gibi bembeyaz ve pamuk gibi genital bölge rengini kim istemezki :) sıkı durun gençler en kısa zamanda tvlere bile çıkacağım ve ülkede bir ilki gerçekleştirmek üzereyim. Fakat tek dezavantajım ürünün kimyasal olması, ürünün en büyük meziyeti ise 3 kullanımda bembeyaz genital bölgeye sahip olmanız. Öyle 6 ay 1 sene içinde değil maksimum 1 ayda bebek gibi bir görünüme kavuşacaksınız. Bütün varımı yoğumu bu işe yatırdım ya batcam ya köşeyi döncem. Hadi yine iyisiniz siparişleri buradan almaya başladığımda sizlere büyük indirimler ve kampanyalar yapacağım :d

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Güvenemem ben

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hadi hayırlısı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ace ile yka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ee goz altı morluklarınada care olacak o zaman bu ılac? dogruymudr

0|0
    0|0
    • Bu sadece genital bölgeye sürülmek amacıyla yapılan bir ilaç. Yüz bölgesi çok hassas olduğundan ötürü kullanımı kesinlikle tavsiye edilmez. Koltuk altı sarı ve siyahımsı lekelerdede kullanılabilir. Ayrıca gözaltı morlukları için mevcut kremler var tek kullanımda geçici olarak kapatan kremler

• geçici var bılıyorum

Yükleniyor...