Rahatsızlık olabilirmi acaba?

Bundan 1sene öncesine kadar böyle bir problemim yoktu evet problem diyorum çünkü bana zorluklar çıkartıyor, eskiden ilişkide genellikle ilk postadan sonra 2. postayı atardım ve bu yeterli olurdu. Şimdi ise ilişki sırasında kalkan penisim inmiyor 3. postadan sonra bile hala devam etmek istiyorum. Ve uzun bir süre penisim eski boyutuna gelmiyor. Duşa giriyorum üstümü değiştiriyorum vs evden çıkıyorum ama penisim hala ereksiyon halinde bunun neresi problem diyen olabilir fakat ilişki sonrası metrobüse veya minibüse binince zorluk çıkartıyor Allah korusun birine temas ederde linç ederler diye endişe etmiyor değilim. Kullandığım herhangi bir ilaç yok sadece spor için Protein tozu kullanıyorum onunda bununla yakından uzaktan alakası olmıycağını düşünüyorum. Açıkcası doktora gitmeyede çekiniyorum şuanda 23 yaşındayım gençliğin verdiği bir ateşmidir geçermi bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok uzun sürüyorsa penise zarar verebiliyor

0|0
    0|0
  • Ayy nkdr azgin bir erkek

0|0
    0|0
    • yok hocam inan alakası yok ilişki sırasında bir sorunum olmuyor fakat sonrası beni sıkıntıya sokuyor.

Yükleniyor...