Beyler sizde de öyle mi?

Şu cinsellik kategorisini görmeden önce açıkcası gözüm kapalıydı sanki at gözlüğüyle bakardım etrafa. Yoldan geçen bir kız görsem 'ne kadar tatlı,ne kadar karakterli,inşallah kendisine layık bir hayat arkadaşı bulur' gibi düşünceler vardı içimde. Hatta sevgilimle bile yanyana geldiğimde ona bakmaya kıyamazdım. Şu kategoriye 3 gündür bakıyorum yemin ederim yoldan geçen bir kız görsem 'patlatıp diktirmek moda olmuş yürüyüşe bak, kimbilir kaç kişiyle..' bu gibi düşünceler geçiyor aklımdan, hatta sevgilime bile şüpheyle bakar oldum :S . Sizin belki gözleriniz önceden açılmıştır ama benim gibi düşünen varmı. Afedersiniz bayanların bu kadar 'bel altına düşkün' olduğunu yeni öğrendim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• onlarda bizden farklı değiller herşeyden önce onlarda neslini çoğaltmak isterler, cinsel deneyim yaşamak haz almak isterler. ama toplumsal baskı, din vs.. sosyal nedenlerden dolayı kendilerini bastırıyorlar ama bizden farklı değiller, bu konuda yargılamak da bize düşmez eşi olacak insanın düşünce yapısına kalmış hepsi

0|2
    0|1
    • Dostum anlıyorum hatta aynı fikirdeyim. Ancak ortada bir 'eş' kavramı yoksa sence bir düşünce yapısı hala geçerli midir? Yani ne bileyim 17-18 yaşında bir kız nasıl arzusunu bu kadar belli eder veya yaptıklarını dillendirir. Tamam bizlerinde ihtiyacı ama doğru zamanı beklemek, oyunu kurallarına göre oynamak mantıklı değil mi? Benmi eski kafalılara ayak uyduruyorum yoksa eski kafalılarmı baştan beri haksız?

• Açık sözlülüğüne hayranım. Durumu özetledin.

• bana dislike veren kızlar hayat şeftalinizin üzerinde dönmediğini eşiniz olaca insan karşınıza çıktığında ve onu elinizde tutmak için tüm şeytanlığınızı yapmaya çalıştığınızda anlayacaksınız.

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek cocuğunun genelde yetişme tarzı kısrak gibi hatun yada at gibi terimler içinde ucubelik öğrenirken at gözlüğü takıp polyana olman gayet hoş. Zannederim ki sevgilini de buna göre seçmiş kararında şüphe duymayan, zerresine yüzlercesini feda edecek bir karakterin vardır. Haksızmıyım?

1|1
    0|1
  • hahaha :D genelleme yapma yinede. ama bayanlarda erkekler gibi insan bunuda unutma.

0|0
    0|1
    • Estağfurullah, bütün kızlar demedim. Gördüğüm kızlara bakış açımı yansıttım. Fakat gülünecek bir durum yok ortada böyle bir konuya gülüyorsanız ciddiyetiniz ve karakteriniziden şüphe duyarım. Vahim bir konu. 'Namus' beş paralık düzeye geldi mi?

• karakterinden şüphe ettiğin birine soru sormazsın o zaman, hadi güle güle.

• Sorumun cevabını aldım, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

• çok kararlı kızlarda var kendine sahip çıkabilmiş .ama dediğiniz gibi acayip kızlarda çok fazla .zaman çok değişti kimse önemsemez oldu .her şey zevk üzerine kurulu .kimse hayatına önem vermiyo .erkeklerin bizlerinde hatası çok kızların bole olmalarının nedenide bizleriz .

0|1
    0|0
  • Kardeşim aynen bende şu kategoriye baktıkça evlenecek olmamdan korktum inan ki nasıl evlenicem kimle evlenicem diye düşünmeye başladım yazık ya

0|1
    0|0
    • Beni anlayan birisi çıktı, eyvallah kardeş. Bu şüpheyle inan ki ne karşına çıkan kıza sana verilmiş terbiye sınırı aşıp 'aç kontrol edicem' diyebilirsin ne de bir kızla ilişkin ciddi boyuta doğru ulaştığında şüphelerini yakabileceksin.

Yükleniyor...