Cinsellikte korunma yöntemlerinden hangisini ercih edersiniz?

İlişkide erkeğin kondom ile mi yoksa geri çekme yöntemi ile mi korunmasını tercih edersiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link

oku:))

• :))

• (=

• güzel türkçe varken Allah Allah yaaaa:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• spiral

• kondom ile zevk alan var mı?

geri çekileceğine...hiç gelme !

hap..

• bencede

• hap kullanıyorum

• ya hap beni çok sinirli ve gergin yapıyo ben korunma amaçlı diilde adet düzenlem amaçlı kullanıyorum ama çok depresif oluyorum sizinki hangisi acaba

• Geri çekme yöntemi nedir ya, saçmalığın daniskası. Eğer tek eşli değilsen, her zaman ama her zaman prezervatif kullanmalısın. Tek eşliysen de, hap kullanmak daha mantıklı bence. Daha çok zevk verir.

• geri çekme yöntemi ilişkiyi yarıda bırakmak demek

kimse haz almassa ne anlamı olurki

bence hap almak en iyisi

olursada bebeğm olur ne yapalım

• Bebişin olur genede dikkat et sen :)

• Kondom denilen sey sadece hamilelikten korunmak icin icat edilmedi..

En önemlisi SOA gibi hastaliklardan korunmak icin vardir kondom.

• bunun hakkında detaylı bilgiye erişmen gerek . google yardımcı olur

• SOA nedir ki :S

• bravo Sana arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 10

• kondom. en makul :)

• Geri çekiyosunda ne oluyor, Hayal kırıklıgı yarı yolda kalıyosun, hiç hoş degil, Prezervatif yada hiç birşey kullanmamak :)

• geri çekme yönteminden ne bayan ne de erkek tat alır ilişki lezetli olmaz...en güzel laylona devam...en sağlıklısı...

• o korunsun beni çok istiyorsa

• Geri çekilme iyidir. :D

• kondomdan pek hazedemiyorum. hap iyidir.

• en iyi korunma yöntemi bayanın doğum kontrol hapı kullanmasıdır. spral kullanan bazı bayanların rahminde kist oluştuğunu duydum yılda bir çıkarılıp yinisi takılması gerekiyormuş.

• Ertesi günü hapı favorim ama ayda 1 kullanıldığı için kontrol hapı en mantıklısın

• ben kendime hakim bi insanım ve geri çekme yöntemi çok mantıklı geliyor :) ayrıca her kadınla yatmam yattığım kadındada kondom kullanmam ... et ete değemeli :)

• ikisinide tercih etmem. Çünkü: geri çekme yöntemi tehlikelidir. ilişki sırasında boşalmadan önce gelen zevk suyunda sperm mevcuttur ve hamile kalma ihrimali vardır . Prezervatifle ilişki ise zevk vermez. Ten tene değmeli.

• partnerın korunsun dıyorsun yanı :))

Yükleniyor...