Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Cinsellikte korunma yöntemlerinden hangisini ercih edersiniz?

İlişkide erkeğin kondom ile mi yoksa geri çekme yöntemi ile mi korunmasını tercih edersiniz ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• link

oku:))

0|0
    0|0
    • soryy .ss

• (=

• :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Geri çekme yöntemi nedir ya, saçmalığın daniskası. Eğer tek eşli değilsen, her zaman ama her zaman prezervatif kullanmalısın. Tek eşliysen de, hap kullanmak daha mantıklı bence. Daha çok zevk verir.

1|0
    0|0
  • geri çekme yöntemi ilişkiyi yarıda bırakmak demek

kimse haz almassa ne anlamı olurki

bence hap almak en iyisi

olursada bebeğm olur ne yapalım

0|0
    0|0
  • kondom ile zevk alan var mı?

geri çekileceğine...hiç gelme !

hap..

0|0
    0|0
  • hap kullanıyorum

0|0
    0|1
    • ya hap beni çok sinirli ve gergin yapıyo ben korunma amaçlı diilde adet düzenlem amaçlı kullanıyorum ama çok depresif oluyorum sizinki hangisi acaba

• spiral

0|0
    0|0
  • Kondom denilen sey sadece hamilelikten korunmak icin icat edilmedi..

En önemlisi SOA gibi hastaliklardan korunmak icin vardir kondom.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Geri çekiyosunda ne oluyor, Hayal kırıklıgı yarı yolda kalıyosun, hiç hoş degil, Prezervatif yada hiç birşey kullanmamak :)

0|0
    0|0
  • kondomdan pek hazedemiyorum. hap iyidir.

0|0
    1|0
  • en iyi korunma yöntemi bayanın doğum kontrol hapı kullanmasıdır. spral kullanan bazı bayanların rahminde kist oluştuğunu duydum yılda bir çıkarılıp yinisi takılması gerekiyormuş.

0|0
    2|0
  • ikisinide tercih etmem. Çünkü: geri çekme yöntemi tehlikelidir. ilişki sırasında boşalmadan önce gelen zevk suyunda sperm mevcuttur ve hamile kalma ihrimali vardır . Prezervatifle ilişki ise zevk vermez. Ten tene değmeli.

0|0
    2|0
    • partnerın korunsun dıyorsun yanı :))

• kondom. en makul :)

0|0
    0|0
  • Geri çekilme iyidir. :D

0|0
    1|0
  • Ertesi günü hapı favorim ama ayda 1 kullanıldığı için kontrol hapı en mantıklısın

0|0
    2|0
  • geri çekme yönteminden ne bayan ne de erkek tat alır ilişki lezetli olmaz...en güzel laylona devam...en sağlıklısı...

0|0
    0|0
  • o korunsun beni çok istiyorsa

0|0
    1|0
  • ben kendime hakim bi insanım ve geri çekme yöntemi çok mantıklı geliyor :) ayrıca her kadınla yatmam yattığım kadındada kondom kullanmam ... et ete değemeli :)

0|0
    2|0
Yükleniyor...