Ya deliksiz bir kızlık zarım varsa?

bugün kızlık zarı çeşitlerine baktımda aralarında deliksiz, elek şeklinde (çok delikli) olanlar var. ara bölmeli olanı ilişkinin çok ağrılı olmasına neden olabiliyormuş ve vajinusmus her ne kadar psikolojik olsada kızlık zarı çeşitide etkili olabilirmiş. yazının sonundada evlenmeden veya cinsel ilişkiye girmeden önce genç kızlarımızın jinekolojik muayene için hastanemize gelmesini öneririz yazıyodu. bunları okuyunca korkmaya başladım ya benim zarımda deliksizse. jinekolajik muayeneye gidebilirim ama böyle bi durumda doktor rapor verir mi(esnek falansa) yada doktor kontrol ederken yanlışlıkla bozarsa. rapor verseler ben ilk gece sevişmeden eşime çıkarıp rapor mu göstericem?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ısrar ederse raporla idare etsin. Buraya da raporu bozdum ne edeyim diye başlık açsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Doktor kızlık zarını bozmaz.Türünü merak ediyorsan kontrole git bence özele.

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki arkadaşım.. Ama seni tebrik ediyorum bunu oturup araştırıp bılınçlendiğin için..

öncelikle doktor muayanesine gidebilirsin.. Doktor evleneceğin zaman sana esnek olup olmadığına dair rapor verecektir.. ve ayrıca doktor muayenesinde bozulma gibi bir durum söz konusu değildir. Doktor muayenesinde Evli olup olmadığının sorulmasının tek sebebi daha önce evli olup olmadığını anlamak içindir.. eşin ile bu konuyuda öncesinden konusursan herhangi bir sıkıntı cıkmyacaktır..

0|0
    0|0
  • Deliksiz olsayda ilk adet döneminde iltihap ve ağrı oluşurdu, adet göremezdin. Bu durumda da doktora gittiğinde küçük bir operasyonla açardı. Korkucak bi durum yok ortada yani.

0|0
    0|0
  • doktor kontlolüne geek yok .zar dokunulmamış ise siz endişelenmeyin .haklısınız .erkeklerin bilinçlenmesi gerek .kızlık zarı yırtıldığında kanama olmaması bile normal .esnek olanlarıda var .her erkek bilmez .ilk gece sorunlarda çıkabiliyo .

0|0
    0|0
  • boşver doktor falan hikaye o işe bi kalkışınca hiçte öyle acı falan olmuyo o şehvetle hayatında en tatlı acıyı tadıcaksın

0|0
    0|0
  • yeğen deliksiz zarin olsa o adet kanın nerden geliyo senin biraz daha büyü de gel soyle ortamlara yavrum cinsel konular için daha ufaksin belli ki

1|0
    0|1
  • kaçınılmaz sona karşı önemsiz direnişler...

0|0
    0|0
  • kızım vajinanın zarı var doktorun orayla işi olmaz. hemen delinecek bir şey değil sen rahat ol

0|0
    0|0
  • delik olmasa aylık hastalığın nereden yol bulacak?

0|0
    0|0
  • Aldırma bence.Sen kendinden eminsen o senin kızlık zarının delik olup olmadığını anlar bence.

0|0
    0|0
  • ikametgah, 3 vesika, arıza hata raporu, birde sabıka kaydı alıyosun evleniceğin herif adayına müracat ediyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• paranoyak düşünceler seviyesinde bu dediklerin. çok fazla düşünme bence. normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...