Ah şu korkunç tüyler! evlenince tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?

Merhaba kızlar hep merak ettiğim bişey var. evlendiğinizde sürekli tüysüz mü geziyorsunuz? tüylü gezince adam iğrenir ya. ama ağda ya da makineyle alınca o tüyler yine uzamadan alınmıyor doğru düzgün. erkekler siz bekler misiniz bu süreyi yani eşiniz bir hafta falan hafif tüylü olsa iğrenir misiniz? şimdi lazer yaptırıyorum dersiniz belki ama eskiden lazerde yoktu insanlar napiyodu acaba. Ayrıca göğüs bölgemde falan çok ince bile olsa tüyler çıkıyo sizde de var mı.

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok şükür tüy problemim yok ama ilerde evlenince lazer yaptırmayı düşünüyorum yine de çünkü dediğin gibi tüyler biraz çıkınca uzamasını beklemek gerekiyor bir süre almak için.. Şahsen öyle de utanırım ben yaa eşimden o yüzden en iyisi lazer :)) her zaman sevişmeye hazır olmak için:)

1|1
    0|0
    • aynen bende öyle düşünüyorum :) lazerle ilgili bilgin var mı fiyatlari falan birde can acıtıyor mu.

Erkekler Ne Diyor 8

• bır haftalık seyden hıcbırsey olmaz.. ancak kışı duşa gırdıgınde bır bes dakıka fazla ayırmalı.. bu ısın temelı hijyene dayalı

0|0
    0|0
  • çok soğan yeme :)

0|0
    0|0
  • eğer eşinse sıkıntı yapmazzz

0|0
    0|0
  • Kızken belkide daha fazla dikkat ediyorsunuz evlenince saldım çayıra

0|0
    0|0
    • öyle olmam inşallah :D

• İş güç ev işleri çocuklar filan derken bide zamanla almak seyreklerşiyor. Evli bayanların çoğu öyle sanırım

• Hatta bazen eşine bile yaptırabilirsin

• Purmuzle tak bence. #Dasdfghjk

0|0
    0|0
  • hayır iğrenmiyorum

0|0
    0|0
  • Hijyen demek kılsız demek değil kanka aslında pek takılmam kıla tüye. Evlilikte de devamlı kilsiz yakalama imkanım yok :) ya da dur bir tras edip geleyim gibi imkan yok :)

1|0
    0|0
  • Bizim hanım yakıyo ateşle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim anlamadığım erkekler jiletle alırken sorun olmuyor kadın alınca neden sorun oluyor

1|1
    0|0
    • ya erkekler zaten hep kıllı:D ama ben eşime karşı her zaman temiz gözükmek isterim. malum dışarda ilik gibi hatunlar var sen jiletle al sonra kicim bini ilditiyiii de :D valla öyle kadınlar varki ben erkeğe acıyor bazen. bu yüzden bakımlı olmakta fayda var ve en başta sen mutlu olursun temiz olunca.

• Azıcık tüyden iğrenen erkekler; bunlar nasıl vicdanlar? Bunlar nasıl insanlar? Assddjdjj ülkeyi soyup soğana çevirdiler tek derdiniz kıllı vücudunuza *

0|0
    0|0
  • kıla tüye bakan yok ki işinin bittiğine bakıyolar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...