Kapat

Anal ilişki sonra kaşıntı?

Erkek arkadaşimla en fazla ayda 2 kez anal ilişkiye giriyoruz. 1 ay öncede anal ilişki yaptik fakat bu sefer pek islatmadan ilişkiye girmeye çaliştik. 1 ay geçti anüste biraz kaşinti ve azcik akıntı var, bilmiyorum bu ilişkiden dolayimi. Birçok kez anal ilişki yaşadik hiç böyle olmamişti. bir kac ilaç kullaniyorum onlari kestigimden beri kaşinti azaldi acaba diyorum onlar mi yapiyordu, ama akıntı var, onun sebebi ne? Veya ıslatmadan olduğu için ufak çatlak mi oluştu. Sizce sebebi nedir, ne kadar surede tam anlamiyla geçer? Başina gelen kızlar varsa yardimci olurlarsa sevinirim. (Lütfen fikri değil, bilgisi olan arkadaşlar yazsin yoksa eksilerim)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Anal ilişki yaşamadım yaşamam da Anal fissur olmuşsun bence Anal ilişkinin zararları hakkında hiç bilgin yok galiba çok yanlış sulardasın. ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• bunların daha ıyı günler olduğunu unutmayın.. netde yazın bakın anal ılıskı sonuçları dıye.. yanlış bılıyorsunuz hem anal namussuzluktur..

2|2
    1|1
  • Anüs bölgende çatlak oluşmuş ve de iltihap kapmış. Kafana göre ilaç kullanma. Dr'a gitmende fayda var.

0|0
    0|0
  • peki neden anal?

1|0
    1|1
  • Çatlak için bepanten sür. Kaşıntı ve akıntı için antibiyotik merhem

0|0
    0|0
    • Hangi antibiyotik merhem? Malum o bölgeye herşey sürülmez :/

• O kadarını bilmiyorum ama eczacı bir bayana popo için dersin o bilir hangisi olacağını

• bişey sorabilirmiyimmmm

0|0
    0|0
  • canım ıslatmadan gırmesı olabılır detay ıcın bana yaz

0|0
    0|0
  • Ah ana yok mu ana? Aklımı başımdan alıyo bu kelime

0|0
    0|0
  • Ilerde bagirsaklarindan ameliyat olursan altina kacirirsan gorrsun vajinadan yapsana o kadar sevip bu reziilige katlaniyosa senim saglini dudunmeyen birisi iste igrencsiniz

0|0
    0|0
  • Basur olursan doktorun onune de domalirsin artik

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar değil, gay'lere de sorabilirsin bu soruyu. Onlardan bir farkınız yok. Cinsel organ olmayan bir uzuvdan faydalanmaya çalışıyorsunuz, pis insanlar.

2|1
    1|1
    • Evet gayler de yazacaktimda bu sitede çok yoktur diye belirtmedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakire olunca namuslu olmuyorsun.
    Ayrıca Erkekler o koca popo deliğinden de anlar bence bakire olmayan kız daha namusludur. Bu konuda çünkü o cinsel için değil sevdiği için seviserek ilişki yaşar.
    Ayrıca sen cinsel uyari olunca vajidan sıvı gelir makattan değil. Kadın analdan zevk almaz ki hem. Kakani tutamiyacaksin yakında hemde bir erkeğin zevki için bence değmez. Bilgiliyiz bu konu'da bilgimiz olduğu için #antianal diyoruz.

2|2
    1|1
    • Kadın analdan öyle bir zevk alır ki tabii kadına göre değişir. Almaz demişsin ALIYORLAR. Gerisi için bir sözüm yok haklısın.

Yükleniyor...