Kiz arkadasimin yaptigi dogru mu😡😡?

Erkek arkadasimla yasiyorum dun kiz arkadasim geldi bende kaldi adet olmus belli ki tuvalete girmis isemis su kipkirmizi birde tuveltin yanina kan damlatmis erkek arkadasim gormus geldi bana soyluyor sen hastalandin mi diye dedim hayir hastalanmadim git bir tuvalete bak dedi bir baktim ne sifonu cekmis nede klozetin etragini temizlemis ben utandim cikamadim 20 dk tuvaletten utancimdan yaptigi dogru bisey mi sizde bunu dile getirmelimiyim birde nasil dile getiririm bunu? Cok sinirlerim bozuldu

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• tuvalet eğitimi veren eğiticiler tanıyorum bir görüşmek istermisin de kendisine zira insanlığında şüphe duydum

1|0
    1|1
    • Sorma ya valla sevgilimin yuzune bakamiyorum kac senedir ben dikkat etmisim o kadar saygisizlik olmasin diye ki sevgilimde dikkat eder damlarsa temizlar falan ama ne dicegimi bilemedim boyle bir arkadasimin bizde kalmasina izin verdigim icin kendimden utandim pekj sevgilime bu konuda bisey demelimiyin ozur falan?

• aynı sorunu ben kuzenimle çekiyorum iş arkadaşlarımla beraber kalıyorduk oda üniyi kazandı çalıştığım yerde bizle kalıyo arkadaş hiçmi o klozetin kapağı temiz bırakılmaz zaten 4 erkek yaşıyoz evde allah eşinin yardımcısı olsun. var öyle insanlar. yapma öyle şeyler belirt erkek arkadaşına herşeyi çok zor dğeil gözünde büyüyor sadece.

• Ya sonucta sen bir bayansin dimi dikkat etmeli bu tur seylere neyse aksam konuscam artik sevgilimle eyip oldu onada

Erkekler Ne Diyor 14

• Deki arkadasim azosilin diye bir ilac kullaniyor idrar yollarindan rahatsiz o ilacta boyar madde iceriyormus idrari kirmiziya boyuyormus. Regl kani degil de sifonu cekmeyi unutmus kusura bakmasin dedi de ise yaramaz ama adetli adetli isemis psiklolojisinden kurtulur birde o kadar kanamis olmasi tuhaf ya.

0|0
    0|0
  • Belki hastaligindan unutmustur. Espirili sekilde soyleyebilirsin.

Dun sifonu cekmeyi unutmussun sevgilim benden geldi o kanlar sandıda sen wc de napıyon len diye atarlandi hahahaha

Gibi... kotu ornek olabilir ama dedigim gibi espirili sekilde dile getirebilirsin.

0|0
    1|1
    • Evet aslinda mantikli ama inan hala utaniyorum tum bayanlarda olan bisey fakat cok utaniyorum kac senedir birlikte yasiyoruz boyle bir saygisizligi ne ben yaptim nede o yaptim sevgilim bile dikkat ediyor damladiginda falan temizliyor acaba beni kiskanmis olabilir mi

• Yok niye kiskansin
      Sevgilinle neden yasiyorsun

• Ne bileyim kafamda deli sorular

• Cok ayip etmis

0|0
    0|0
    • Hemde ne ayip ya utaniyorum sevgilime bakmaya o kadar senedir birlikte yasiyoruz ben boyle birsey yapmadim

• Belkide unutmustur sancisi falan vardir ama bu unutulacak birsey degil

• Aynen unutulcak bisey degil bu

• Kendi pisliğini temizlemekten aciz insanların insan olup olmadıkları kurulacak açık mahkemelerde bir an önce karara bağlanıp tamamı başka gezegene sürgün edilmeli

0|0
    0|0
  • otomatik sifonları sor ona.
    insan çekmeyince kendiliğinden çekilen sifon biliyor musun de belki anlar hatasını heyvan heyvaaan.

1|0
    0|0
  • Söyle bence

0|0
    0|0
  • O değil de benim böyle bir arkadaşım olsa ben O arkadaşım dan soğurum.

0|0
    0|0
  • bence ayıp yaptığı bence nazik bir şekilde uyar dile getir neticede kendi yeri değil

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada arkadaşın pis birisi belli ondan birbok olmaz pislik içine işlemiş

0|0
    0|0
  • Ayrıl pislikten

0|0
    0|0
  • hiçmi seyını yıkamdı be ayıp ama ya ööö pislik ya

0|0
    0|0
  • Kana duyarli sifon taktir

0|0
    0|0
  • bende bir ara bir evde kalıyordum değişik bir ortamdı kızlı erkekli takılıyorduk pekte birbirimizi tanımıyorduk.. nasıl buldunuz diye sorma birbirinizi :) her neyse bir tane hatun taş gibi bişeydi taaki tuvaletten çıktıktan sonra ben tuvalete girene kadar... cinsellikten soğumuştum o gün... oluyo böyle şeyler

0|0
    0|0
  • bence o kız baya baya pismiş ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kiz arkadasinin gelip sizde kalmasi hata zaten en basta.

2|0
    0|0
    • Neden

• Dogal bisey fakat saygisizlik yapmasi yanlis

• Herkesi kendimiz gibi gormemeyi ogrenmemiz lazim. Cogu insanda temizlik sorunu var. Oyle birakip çıkan cok fazla insan var.

• Sifonun varlığından haberin yok mu de

0|0
    0|0
  • Söyle unuttun sanırım diye okadar

0|0
    0|0
    • Saygili olmali biraz unutmak var unutmak var canım

• Belki çok dalgın ya da canı sıkkın sana diyemedi. Sen güzel likte dalgınmısjn bişeyimi var diye de

• Soyle bence lafı dolandirmadan

0|0
    0|0
  • Oha ya terbiyesize bak bence soylemelisin

0|0
    0|0
    • Soylicem de kirilir diye cekindim

• yuh yaa nasıl insanlar var

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşın olduğu için utanmalısın

0|0
    0|0
  • dikkat de bence

0|0
    0|0
    • Sadece dikkat mj sacma olur biraz umursamaz bile bence baksana yaptigi saygisizliga

• Dengesiz pisligin teki imis. evde erkk oldugunu nildigi halde inadina birakmis. ilgi cekmek icin. ben bagirirdim bu ne rezillik diye.

0|0
    0|0
  • Bence bilerek yapti yoksa hangi kız unutur böyle biseyi senin üstüne kalicagini bildiği icin temizlemedi sevgilin senden soğusun diye akilli bir kiz öyle biseyi unutmaz sana tavsiyem o kızı uyar bidaha evine alma.

2|0
    0|0
    • Benimde aklima geldi bu ama bilemedim sonucta sevgilimle beraber yasiyorum her gece ben onunla ayni geceye ayni sabaha uyaniyorum ayirmasi benden sogutmasi imkansiz sonucta dimi

• Sizin bu yaşadiginiz cok güzel bisey kiskaniyordur

Yükleniyor...