Her önüne gelenle yatıp bekaret kalpte demek inandırıcı mı?

yani bakıyorum her önüne gelenle yatıp kalkıp sonra bekaret ruhumda önemli olan o sözü ne denli mantıklı? yani bu kadar ucuzmu artık cinsellik? bu arada bunu tek bayanlar için söylemiyorum erkeklerdede aynı kalite benim için ben tiksiniyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
ruhu bakire olanın bedenide bakire olur 2 damla kanlada alakası yok neyin kafası bu anlamıyorum? gerçek anlamda bakirelikten bahsediyorum bu erkekler içinde geçerli diğer kadınlarla yatan erkekten tiksiniyorummmmm
bu arada onla bunla yatıp kalkın sonra benim ruhum bakire ohh ne ala ayrıca çok komik

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik 'özel' olmalı, 'genel' olmamalı.

3|0
    0|0
    • kesınlıkle.. cınsellık cok ozel olmalı

Erkekler Ne Diyor 17

• Bunlar birbirini öpen kuçük bir grup ama , yaptıklarından utanmadan sağa sola yazdıkları ile insanlara da aşılıyorlar ve bunu nerdeyse herkes yapıyor gibi bir imaj hakim toplumda. Oysa çok büyük bir kitle bu işlerden sosyal olarak uzak duruyor, tesettürlüsü dindarı demiyorum. Sokakta gördüğünüz herhangi birinden söz ediyorum .

Kimse öyle ipi kopmuş ruh taşımıyor, taşoyanlarn da kendine güveni yok , bu işlerle ilgi sevgi toplamaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • burda bunlar ruhda bekaret dıye dursun...bende sana tamamen katılıyorum.dikkat edıyorum ne zaman bakıre olmayan bır kız bekaret ustune bır konu acsa en ıyı cevaba ıyı bak ruhda bekaret cevabı secılıyor.acaba gercek hayatla sanal alemde celısıyormuyuz anlamadım gıttı.yoksa bazı erkek arkadaslar ıstedıgı emellere ulasmak ıcın kendını cok mu modern gosterıyorlar.simdi yakın cevremden ornek verıyım capkın bır arkadasım var.4 tane kızın bekaretını aldı(yası 27 daha).arkadasıma soruyorum sımdı neden bır ılıskın 3 ayı gecmıyor dıyorum.dostum dıyor kızlardan ıstedıgımı aldım mı gozlerımde degerı azalıyor dıyor.pekı dıyorum nasıl evleneceksın .bır kız benı kendını tamamen baglamalı dıyor.ee dıyorum nasıl olacak pekı bu durum dostum cevabı gayet basıt dıyor her anlamıyla kendını benden cekmelı.her ıstedıgımı her zaman onaylamamalı dıyor.(bu konusma 1 yıl once gecmıstı)simdi bu arkadasıma gercek hayatta sorsan ruhda bekaret diyor.tamam diyorum.ama bı yerde kendısıyle celısıyor.ilk defa bır ıliskısı 4 ayı gectı kızla evlenmeyı dusunuyor.kızda bakıre bır kız oyle bır yedeklemıskı kendıne.simdi kızla evlenmeyı dahı dusunuyor.gectık bekaret alanlardan, kendımıze soyle bır dusunuyorum unıversıtede benım de ıkı uc sevgılım oldu ama hıcbırıne karsı bırsey yapmadım.cok daraldıgım zamanlar oldu yalan mı soyluyum 2 defa geneleve gıttım.orda rahatlattım kendımı.ben de temız degılım(ama gıdıp temız yada bekıre olamayan kızları kandırıp ahlarını almıyorum en azından) ama nedense bu konular acıldı mı rahatsız oluyorum.yasım 26 bır kız benı rahatlıkla evlenecegı zaman kandırabılır.bazı bekaret almayan arkadaslar dıyor kı beni hıcbır kız kandıramaz diyor.bence onlarıda rahatlıkla kandırabılır.cunku bakıre oldugunu anlamam ımkansız gıbı.onlarında anlaması ımkansız..hıcbır kızın bekaretını almadım.o capkın arkadasıma arada sorsam da anlayamassın dıyor.haksız mı sence bence cok haklı o bıle uzman oldugu halde bazen ben bıle anlayamıyorum dıyor.simdi bıle bıle ben oyle bır kızı almam demıyım alırım belkı ama hıcbır zaman ılıskıde baskın taraf olamaz.cunku her kızdıgımda bunu yuzune bır sekılde vurucam.boyle alıpta yasanan ılıskılerde hep bu sekılde oluyor.omur boyu o kızın basına o kakılacak..buyuk ıhtımal bakıre olmayan bır kızda en az 3 kısıyle yatıyor.hıcbır ınsan kendını kandırmassın.3 kısıyle yatmıs bırını ya ben tatmın edemessem ya alıskanlık yapmıssa bu kız benı aldatmaz mı aldatır.aynı sey bu sekılde alan dıger arkadasların basına gelebılır mı elbette gelebılır.her zaman bu konu acılınca kotumser bakmaya baslasam da asla gıdıp kımseye kotu bır sey yapmayacagım.belkı hayatta mutlu olamıycam ama ahırette herkes bırbırının yakasına yapısmısken o kadar rahat olucam kı en azından bu dusunce benı rahatlatıyor.hacım konunun altına bır serzenıste bulundum kusura bakma ama cok dolmustum bu konuda yazıp rahatlamam lazımdı..sana ıyı gunler

0|0
    0|0
  • Ruhla beden bir bütündü aksini idda eden kendini kaldırır. Her önüne çıkanla yatan erkek ve kız ilerideki hayatlarında evlenseler bile eşlerine sadık kalmaları zor (İstisnalar mutlaka var). Her erkek ve her kızın cinsel yönden verdikleri zevk farklıdır. Farklı zevkleri tadanların bu zezklerinden vazgeçmesi zordur. En dogrusu bekareti evlenilecek kişiye saklamak ve tek eşlilik. Aldatmayan erkek olabilir ancak Bakire erkek biraz zor. Her erkegin mutlaka bir cinsel deneyimi olmuştur.

0|0
    0|0
  • farklı kişilerle fazla yapmış kişi tek bir erkeğe ömür boyu karılık yapmaz alışkanlık haline gelmiştir çünkü değişiklik.

0|0
    0|0
  • 2 bacak arasından akacak 2 damla kan mıdır kadını Namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan?

Bir ZAR ile BAKİRE kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz? Asıl Ruhtur insanı 'o*' eden...

0|1
    1|0
    • hayır gercek anlamda ruhu bakıreyse bedenıde bakıre olur zaten 2 damla kanla alakası yok neyın kafasındasınız?

• Kafan bassaydi anlayabilirdin nedemek istedigimi..ayni seyden bahsediyoruz zaten !

• senin ruhun nasıl bakire oluyor onu anlamadım.ve birde bu ruhun bakireliği nasıl bozuloyur onu merak ediyorum..

0|0
    0|0
  • Haklısın ne diyeyim .

0|0
    0|0
  • bence hiç mantıklı değil ruhun orosbu olduktan sonra vücüdun bakire olmus ne yazar buradaki kızların coğu yaptım ettim halbuki görseler kaçarlar

1|0
    0|0
  • o ilk ilişkisini kendini baska birisine verrmiş en kıymetli seyini vermiş ona o kadar güvenmiş ama illakide brlikteyken o ilk verdiği kişiyidüşünecek bizim orlarda bir söz vardır başkasının bindiği ata binmem diye heh işte tam bu soruluk

0|0
    0|0
  • herkesin zarı kendine...

0|0
    0|0
  • ruhu oru*bu olup bedenı bakire takılanlar onlar :D

1|0
    0|0
  • asıl ruhospu onlar :D

0|0
    0|0
  • sana yerden göğe hak veriyorum

0|0
    0|0
  • öle iş mi olur ya

0|0
    0|0
  • ruhun o... olmayacak ben bunu bilirim.zaten ruhu temiz olan herkesle yatmaz...

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu geçmişi önemli değil diyorlar burada çok öyle,bizim mahellede bir kaşar var geçmişi önemsiz diyen erkek bulmuş evlenmek için üzerlerinden bi ben geçmedim ama biriyle seviştim,evlendiği adamda ! koluna takıp geziyormuş geçen arkadaş diyorki ben bu kızı dağıttım adam yanımdan geçiyor gülesim geliyor diyor

0|0
    0|0
  • hay ağızceyizine sağlık:))bunu erkekler söylemeye korkar oldu artık hemen femeni devreye sokup bizi lanetliyorlar:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende tiksinirim. tek erkekle istediğimi yaşarım ikimizde birbirimizin ilki olalım en güzeli ve doğrusu.

1|1
    1|1
    • evettt bencede aynen ıns oyle olur:) baska kadınla yatan bır erkege nasıl sevdıgım dıyebılırımkı temız olmalı

• Nane ruhu, tuz ruhudur belkide bahsettiği ruh

0|0
    0|0
  • Ben sana kesinlikle hak veriyorum. Bizim yoremizde toremizde evlilik oncesi cinsellik uygunsuzdur. Ve ozune sahip cikamayan bir insandan ben herseyi beklerim. Bekaret ruhumdadir diyen insanlar kendilerini ezik duruma dusurdukleri icin boyle konusuyorlar.

1|0
    0|0
  • önüne gelenle yatan benim ruhum bakire diyemez de iki kız düşünelim biri sevgilisile ciddi ilişki yaşadığı çocukla yatıyo öbürü önüne gelenle çıkıyo öpüşüyo filan ama ilşkiye girmiyo o bakire olsa nolur erkek olsam ilk kızı seçerdim ikisi arasında

0|0
    0|0
    • ıkısıde yanlıs ama tabıkıde her onune gelenle bırseyler yasayıp bakıreyım dıyen daha kotu zarla bekaret olmaz

• bu arada bekaretı yanlızca kadınlara ındırmek cok yanlıs erkekte temız olmalı dusunsene bır suru kadınla yatmıs adama sen sevdıgım dıyeceksın bılmıyorum ben ıgrenırım ondan

• ben insanların geçmişiyle pek ilgilenmem kişiliğidir birinci planda. dediğin kızların bakireyim diye gezmesi çok saçma ona katılıyorum ben sadece bekaretin iki bacak arasında olduğuna inanmıyorum

• Haklisin valla..

1|3
    0|0
  • size katılıyorum , aşırı serbestlik işte öyle . cinsellik yalnızca bir kişiyle ve nikahsız yaşanmamalı , aksi durumda toplumda ahlaki maddi manevi değer kaybı meydana geliyor ve bu etkiyi de görüyoruz... zinanın günah olması ? bir hikmeti var tabi ..

3|1
    0|2
Yükleniyor...