Kızlar lütfen yapmayın?

Arkadaşım sevgilisiyle 3 aydır çıkıyo, kız msjlarda hep cinsellikten bahsetmiş herşeyi konuşmuşlar yani, en son buluştuklarında benim arkadaşım kızı öpmek istemiş, ilk başta bişey dememiş itirazda etmemiş sonra çocuk öperken şeyine dizi koydugu gibi indirmiş çocugu, siz o kızın yerinde olsanz en baştan hayrmı derdiniz yoksa izinmi verirdiniz ya da o kızın yaptığı gibi testislerinemi vururdunuz , ya da vurdunuzmu hiç, birde bu kız haklım8 şimdi, arkadaşım kuş ötmüyo diyo

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• o kıza orda sağlam bir şamar gerekirdi

0|0
    0|0
    • Dimi öpturmuceksen hayr de en azndan cocuk hayata kuscek

• kesinlikle , bir erkeğin hayat felsefesi zik at köşeye sevme değer verme olmalı , bence..

• Katiliyorum sikcn okadar

Kızlar Ne Diyor 1

• Orosp. larla takılmasn arkadaşın ne diyim

0|0
    0|0
    • o* oldugunu bilse taklirmi , herkesi kndisi gibi saf gönüllü sanıyo , bir kz olarak vicdann el verirmi senin

• kiz nasil orrospu oluyor burada anlamadim, 3 ay konustugu erkek arkadasi israrla öpmeye zoruluyor ve kiz kendisini gayet güzel savunmus, eger o kiz orospuysa burde sevgili ayagina iki gün sonra her türlü kari koca olanlar ne?

• Kz o* değil ki tahrk ediyo opucem deyince musade ediyo, operknde dizi geçiriyo

Erkekler Ne Diyor 1

• Aferin kiza iyi yapmis, burdak fake kizlarla, gercek yasamdaki kizlari karistirirsan böyle sonucta cikabilir..

0|0
    0|0
    • Bastan sormus ama kro bir cocuk dglki , bnde merak ettgm kz bunu yapmakta haklmı dye düşündüm, sonuçta tahrik te var :)

• arkadasin kiroluk yapmis, sen halen kiro degilki diyorsun! Kiz istemiyorsa, neden israr edip öpmeye kalkiyor?

Yükleniyor...