Favori ısınma yönteminiz/şekliniz/aracınız nedir?

Şimdi şöyle oluyor. Bak... ilk anket tamamen giriş.
Şimdi...
Arkadaşım sen tamam gemi azıya almışsın... da diğer sürtünmeyen arkadaşların bu konuda ne düşündüklerini, bir oku istersen. Ha bak arada gülüyoruz alınma... olabilir... komiğimize gelmiştir.
Hani dikkat eder misin bilmiyorum. Kategori: cinsel sağlık. Anlamadıysan diye söylüyorum. Cinsel sağlık. Aslında ortada bir cinsellik yok ama sağlık problemi var. Ruhsal sağlık kategorisi olsa mesela... onu seçerdim.
Not: gizli kullanıcı; sana söylüyorum sürtünen sen anla. Hamile değilsin/bırakmadın. Kızlık zarı bozulmadı/bozmadın. Sonuçta işteş eylem. Sürtüş diyebiliriz. Siz de bu durumda sürtüşen oluyorsunuz.

• Soba/kuzine
    10% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
  • Doğal gaz vs. Vs. Ana düşünce kalorifer peteği şekli.
    19% (4)21% (3)20% (7)Oy Ver
  • Güneşlenerek
    10% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
  • Yorgan/battaniye altı
    52% (11)21% (3)40% (14)Oy Ver
  • Sürtünerek
    9% (2)44% (6)22% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Okumadan ankete katılanlar sürtüşlere gelesiniz.

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Magaramda taslari birbirine sürterek.

1|1
    1|0
    • Çıkan kıvılcımlar henüz kıvrımlaşmamış beyinlere çok mu tahrik edici geldi acaba, belki sürtünmek genetiğimize kodlanmıştır.

• Ilk sürtüsen insani ve evrilme sürecini düsünsünler.

• Öyle deme! Biz atadan kalma geleneklere bağlıyız ondan sürtüşüyoruz derlerse. Ha keza sürtüşen şahısların temelinde besledikleri aynı kaygıların yüzünden evrime de inanmayacaklardır zaten.

En İyi Erkek Görüşü

• Soruların prim yapmıyor mu artık. sanmıyorum adam kalmadı dıyorum sen hala meydanda ki bağımsız adam gibi üç beş kişiye konuşuyorsun hafız. valla ben doğalgazı açıyorum kısıyorum sonuna kadar azami ateşin oda ısısında tenimi, vodka ıle de içimi ısıtıyorum. dsdad Sürtünerek ısınan çok ama ben denedim bir hafta penisimdeki yaralar ıle dolaştım. sırtımda kı çiziklerın ilk başta etkısı sıcak gelsede sonra yatınca döndüğünde sağa sola acıtıyor. üstelik dışardakı teyzelerımızın kedi çizmiş gıbı maruz bakışlarıda yüreğimi ısıtıyor. yanı anlayacağın para vermıyorum dsdad

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düşünce yoluyla :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anladıysam apar olmayım

2|1
    0|0
  • Spor diye gelmiştim gidiyorum şimdi

0|1