Mastürbasyon sonrası gusul abdesti almama gerek var mı?

ben bakireyim klitorişimi okşayarak mastürbasyon yapabiliyorum bi arkadaşım bakire olduğum için gusul abdesti almama gerek yokmuş öyle dedi bu ne kadar doğru bilen var mı ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• genelde iki farklı sıvı gelmektedir!

uyarıldığın anda vajinanın kayganlaşmasını sağlayan ıslaklık ve kayganlık sağlayan sıvı bir diğeride şehvetle yerinden ayrılan yani zevkle orgazmla ki vucudun titreme ve kasılma ile tepki verdiği sıvıdır!

eğer vajinan kasılma ve titreme ile orgazm olmaksızın sadece uyarılma ile kayganlaşmış ve ıslanmış orgazm olmamışsan gusul boy abdesti gerekmemektedir!ancak eğer haz almış kasılma titreme ile orgazm yaşamışsan gusul abdesti almalısın!

ayrıca adet döngüsü içerisinde adetin bitiminde de mutlaka gusul etmelisin!

saygılarımla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Alman gerekli orgazm olduğun için.

0|0
    0|0
  • Delinin biri kuyuya tas atmis kirk tane akilli cikaramamis :)

1|1
    0|0
  • bakire olmamakla alakası yok .boşalmayabilirsinde .ama konu temizlik tir .abdest temiz olmaktır .ben erkek olarak yaptığımda boşalmasamda .kendimi temiz hissetmek için abdest alırım .beden terliyo illaki .hoş olmuyo .

0|0
    0|0
  • Arkadaşın senle kafa bulmuş.

0|0
    0|0
  • Gusül abdesti almanda fayda var.İslam şüpheye gelmez.

1|1
    0|0
  • bu %0 kadar doğru :)

0|0
    0|0
  • almalısınn

1|1
    0|0
  • bekaretle ne alakası var her müslüman almalı ister ilişki sonrası ister mast. sonrası. link cenabet deyyus :)

0|0
    0|0
  • oynarsan vajinanla alcaksın yok öyle biz erkeklerde oksuyoz abdestimizi alıyoz

0|0
    0|0
  • temiz ol yeter

0|0
    0|0
  • o nasıl bişey ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalamış. abdest almalısın kesinlikle

0|2
    0|0
  • her ozgazm da sonra vucut mikrop atar o yüzdede sart kosulmus ila banyo ve gusul

0|0
    0|0
  • cenabet gezersin sakın inanma. çok günah cünüp gezmek mutlaka al her banyoda al hatta olsa bile çok sevap

0|2
    0|0
  • git arkadasinida bilgilendr .abdestinide all . tovbe tovbee

0|1
    0|0
  • sakın öyle şey yok , sıvı geldimi vaginadan alcaksın , nokta kadar yere su gitmezse o abdest olmaz , inanma o laflara...

0|0
    0|0
Yükleniyor...