Erken boşalma hakkında kızlar bakabilir misiniz?

ben kız arkadaşımla ilişkiye girerken ilk sefer 5-10 dakika sürüyor. 2. si 15 falan sonra 3. sü de bir 25 dakika falan sürüyor bu normal bir şey mi yani benim 3 kere istemem çünkü başka bir arkadaşımla konuşurken ilk seferinin 15-20 dakika sürdüğünü ve 1 defa olduğunu yani 2. nin olmadığını söyledi sorun bende mi? Birde az az ama çok mu daha iyi bir kız için yoksa uzun ama bir defa mı daha tatmin edici olur?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Benmki 2 dk boşalmştı bide sürtünerek kıyafetlerimizde varkn sen kafana takma boşver 😄

0|0
    0|0
    • hala aynı mı seninki? çözüm bulabildi mi? gerçekten vahim bir durum

• sonra niye aldatıldım :)

• Tm daha çok kişiye rezil olur o zamn

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tek seferde bile 1 saat boşalmıyorum beyninle şeyine hükmetmezsen şeyin sana hükmeder hemen boşalırsın

0|0
    0|0
    • kardeşim ben sana kaç saatte boşaldığını mı sordum? Reklam yapma cevabı biliyorsan söyle bilmiyorsan yorum yapma.

• Bende sana diyorumki hepsi yalnış ya işi bil öyle yap bilmiyosanda elini s. i. kersin ancak bu gidişle

• kardeşim bir saat yapıp da boşalamıyorsan o senin beyninle alakalı bir durum değil fiziksel bir sorundur dölkuruluğu varsa kısır olursun. İşi bana öğretme senin yaptığında iyi bir şey değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk boşalmadan sonra o sıvının belli bir saat geçmesi lazım çünki sıvı tukeniyo ve ikinci sefer boşalcak sıvı çok çok az oluyo ama 2. sefere yaparken 25 30 dakka ön sevişme yapılsa boşalma ilkindende fazla olurr..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle mantıkla hem kadını mutlu edemez hem kendinizi çok yorarsınız. Sevişmeyi tam öğrenin. Mutluluk ilişki ağırlıklı değil sevişme ağırlıklı beraberlikte olur

0|0
    0|0
  • Ben sana sormülü söyliyeyim kardeşim. İlişkiye girmeden önce mastürbasyon yapcaksın. Sonrasında ön sevişme safhasında oral yapıcaksın bir kere daha boşalcaksın. Kızıda aynı şekilde sevişerek ve oralla boşaltcaksın. Sonrasında bir defa ilişkiye girceksin. 25 dakika durmadan vurmayacaksın 5 dakika vur pozisyonu değiştir, 5 dakika vur pozisyon değiştir böylece 25 dakikayı 30-35 dakikaya çekersin.. Önemli olan uzun veya kısa olması değil vururken tatmin et boşalt kızı yeter

0|0
    0|1
Yükleniyor...