Bir haftaya evleniyorum nikah olmasa evlenmezdim vazgeçerdim

çook korkuyorum ilk geceden yaa eşim olacak adamda da tık yook hiç konuşmuyo daha tedirgin oluyoruum napcam yaa acayip korkuyorum öyle böyle değil bu evlilikte cinsellik olmasa olmaz mıı yaa sadecee duygu paylaşımı olsaa nasııll çook ağrıyor muu birii söledi burdaan kemik kırılması gibi bişeymiş buu zar yırtılması biri dde bikaç ğnee batırıyolar o drece acıyor dedii biri dee jilettt içinee girmiş gibi hissediyorsun dedi çook korkuyoruum yaaaaaa evlii arkadaşlar yardıımm çook kötüyüüm annemle dee utancımdan konuşamıyoruum napcam beenn çok a utangacım bozssam mı nikahıı:)

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Birden yaşamanız gerekmez. Her genç kızın başına geldiği gibi seninde gelecek. Anlayışlı olursa, dert olmaz

0|0
    0|0
    • bence de 1 senee olsun süree anca alışırım evliyseen sen ne kadar dayanırsıın

• yaa arkadaşım allahaşkına yardıım ett sen evlimisiin nasıl bunun aısıı bi dee zar pat diye yırtılıyor muu nasıl olııuyor

• Çeşit çeşit. Elastikse ancak doğumda yırtılır.

Erkekler Ne Diyor 14

• bir arkadaşım demişti ki, sanki baltayı taşa vuruyorlar ama taş ikiye ayrılmıyor çünkü baltanın ağzı kör. kimilerinin de algısı kör, kimilerinin de en mahrem yerleri. kör iken kütüğe vurmayın! kendinize gelin, hatta silkelenin; kimbilir belki de kendiliğinden yırtılacaktır. şaka bir tarafa, güzel insan, NeoMask'ın ne dediğini anladın mı? vücut kendini ayarlar, ama siz alıcınızla oynamayın ve kimilerine uyarak ayarları karıştırmayın.fabrika ayarları nasılsa ona göre hareket edin!

2|1
    0|0
    • yaa arkadaşım allahaşkına yardıım ett sen evlimisiin nasıl bunun aısıı bi dee zar pat diye yırtılıyor muu nasıl olııuyor

• Korkmana gerek yok.Yapman gereken bazı şeyler var sadece.

0|0
    0|1

• Dediğim gibi açık biraz.Burdan söylemem hoş olmaz ama kötü birşey değil.

• Gelince bana mutlaka ulaş derim.

• bu bizim toplumdaki kadınlar arası hurafeler cinselliğimizi çok kötü baltalıyor. yazık ya. söylenenleri dikkate alma. eşinle mutlaka konuş. stresini paylaş. anlayışlı olması çok önemli. stresini paylaşırsan anlayışlı olacaktır. o da utandığı için konuşmuyordur. utana sıkıla yatağa girilir mi ya. kendinize zarar verirsiniz. mutlaka konuşun. konuşmadan cinsellik olmaz.

0|0
    0|0
  • FIrtIna oncesi sessizlik bu ciyak ciyak bagirtacak seni :D

0|0
    0|0
  • Meşru bir zemin evlilik sen korkarsan vucudunda ona göre tepki alır yani istemezsen dediğin gibi olur arzularsan vucudunda ona göre hazırlık yapar . Anladın sanırım.

0|0
    0|0
    • valla şu aşamada hiç evlilik istemiyorum ama nikah yapıldıı dönüşüü yook salon hazır çook korkuyoruum

• sevmiyormusunuz birbirinizi ? Tanışmıyoormuydunuz daha önceden

• sende bunları yedin öylemi

1|0
    0|0
  • vayyy annemm vayy kim korkuttu seni bu kadar rahat ol kasma kendini bu kadar o yapcan şey dünyanın en zevkli işi yarında yaptınmı enişteye rahat vermen de şimdi böyle olur işte:)

0|0
    0|0
    • nası yani rahat vermem derkeen ne yani bedenimee bişi girecekk been ona teslim etceem çyle mi yok yaa ben cinselliği oldum olası sevmem saçma bi doğa kanunuu

• evliyim ne yırtılması yaa sacma asapan bilgiler var böyle korkutuyolar genc kızları sonrada ayrılıklar başlıyo bir evli çiftin cinsel hayatı ne derece iyi olursa evliligide o derece mutlu olur

• Allah bir yastıkta kocatsın, anı bekle ve yaşa, sonuçta kimse bu işin kursuna gidip öğrenmiyor.. :)

0|0
    0|0
  • anlamadınızmı yaa erkek bu soruyu yazan ağızlardan laf almaya çalısıyor vede aklınca dalga geciyor hiç bir kız böyl düşünmez kendi ister :)

0|0
    1|0
    • yok ızım valla korkuyom

• gerdek videosu yok kii bulamadım üstelik nasıı oluyoo zarın bozulması nasıl zor muu nasıl bozuluyoo kan miktarı nekadar

• pek fazla değil kandan kormana gerekyok gerdek diye yazarsan cıkmaz gizli olmasan saa link gönderrdim ama gizlisin

• kocana yavaş davranmasını söyleyeceksinn...

0|0
    0|0
  • evet çok acı ouyor bakire bi kızı bozdumda acıdan inlemesi tüm binayı sardı o kadar deym yane bayada kanamıştı tırstım baya

0|0
    3|0
    • niye bozduun

• yzık olmuş ne kadr kan geldii ve nasıl yırtılıyoo kolay mı zor muu ağlıyomuydu arkadaşın

• zordu baya gerçi o kadarda şu andı ama bilemicem ya belli olmuyor ya ama bence evlenmeden önce yap stresi gider rahat rahat adama söyle kurkularını açıkla ve sana kesinlikle iyice bi oral yapsın yoksa işin zor şahsen eşim bakire olursa 1 saat oral yapmadan işe girişmem gibi geliyor

• gircek olana bağlı ya büyükse

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok...

0|0
    0|0
  • bırak bu işleri ... ...

0|0
    1|1
    • neyi bırakayıım nikahı bozayım değil mii

Kızlar Ne Diyor 9

• off bırakın şu saçmalıkları artık ya!inanma öyle şeylere, nedir bu ön yargı. acımıyor hemde hiç acımıyor eğer doğru yapılırsa. sen üstte ol tavsiyem.

0|0
    0|0
    • anlamadınızmı yaa erkek bu soruyu yazan ağızlardan laf almaya çalısıyor vede aklınca dalga geciyor hiç bir kız böyl düşünmez kendi ister :)

• yok ya erkek olsa bile böyle yapanlar var. belki birileri okurda anlar.

• kemik kırılmasımı daha neler yaw

0|0
    0|0
  • Saçmalama yahhu :( söylenenleri de umursama..iş sen ve nişanlında bitiyorrr seni rahatlatmasında bitiyor iş kasma kendini..aklından korku ve acıyı da çıkar yoksa 1 hafta g.tünün üstüne oturamazsın.

0|1
    0|0
  • neden bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum şahsen ben hiç acı hiçsetmedim kızlıgım bozuldugunda bu kadar abartmayın

0|0
    0|1
  • Oha ne kadar abartmışlar. En iyisi sevgilinle konuşman bu konuyu. Korkutuğunu söyle konuşmaya ihtiyacım var önemli de.

1|0
    0|0
    • ne sevgilisi bi hafta sonra eim çok korkuyoruum o da biliyor daa hiç açmıyor kiii

• Nişanlı mı oluyor? Neyse işte. Senin açman lazım konuyu.

• Abartmışlar. Biraz acıyor ama sevmiyor musun eşini?

0|0
    0|0
    • seviyoruum daa bu işi sevmiyorum cinselliği felaan daa bi yardım etseenn nasıl bozyo zarı çok kan geliyo muu pat diye bozuluyo muu bu zarr vee ağrısıı nasıl ağrıyıı anltsaan biraz

• bencee bi ara denk gelirsek sen 2dk isminii yaz ben ekliyim gizlersin yine okk

• gizliliği aç ordaysan. sonra kaparsın tekrar.

• abartmayin ya kendini kasinca acidigini biliyorum ama rahat birak kendini ve on sevismede iice hazir oldunda icine girsin

0|0
    0|0
    • nasıl yaa detaylı anltsan ihtiyacım var kan miktarı nasıl nerde bu zar pat diye girince hemen bozuluyor muu

• zar inceyse hemen bozulur bi kac cm icerde ama bazen ilk seferde bozulmuyo ve acik pembesi bi renkte bi kac damla gelir

• bikaçç damlac derken kaç damla fazla mı kaç dk sürüyo

• yuh be ammada abartmslar yeterlı kayganlıgı saglayın yetr bnce

1|1
    0|0
    • evliyseenn acısıı nasıll zar nerdee kii çok acır mıı yırtılırsaa üff yaa

• püff bu ne yaa girip çıkılıyooo bedenimizee saçmasapan doğa kanunları yaa bu nee yaa gir sin felaan saçmayaa nedir bu kızların çektiği ben evlenmem yaa vazgeçtim zateen eşiminn konuştuğu yook ne planlıyosaa evlenmeden nikahı bozacam

• sen ac knuyu knsun bnları ne varkı

• :)) niye korkuyon ki , sonuçta biraz acı çekersin , karşılıklı anlayışla geceniz geçer ..

0|0
    0|0
    • iyi dee o acı çekmiycek ben çekecem yaşadın mı evlimisiin nasıı çok mu acıyoo nedir bu yaa

• jilettgörevii üstleniyo dediler:((çook kan geliyo dedilerrr ağrıı nasılll sinek ısırığımııı yoksa tsunami mii

• zarına bağlı , öyle abartma sende 2 3 dklık kan akar , iğne batması gibi bir şey çok dayanılmaz değil canım kafanı karıştırma öyle..

Yükleniyor...