Cinselliği tek bir kişiyle yaşamak en güzeli değil mi?

nden artık kızlar cinsellik peşinde? kendilerini evleneceği erkeğe saklayan sayısı nden gün geçtikçe azalıyo? güvendiğiniz ve sevdiğiniz tek bir erkekle birlikte olmak varken nden farklı tenlerde duygularınızı piç ederek kaşarlığa doğru ilerlenir

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• tek kişi ve son olmalı...

1|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• evet. tek kişi ile yaşıyorum. öylede olacak.

0|1
    1|0
  • O tek kişide eş olmalı.

1|1
    0|2
    • yani. anlatmaya çalıştığım da bu zaten

• teşekkürler..

• Rica ederim.

• Ha sevgili ha koca ne fark ediyor?

0|2
    0|2
    • her iki tarafta işin daha ciddiyetinde. dini açıdan da helalin oluyo o erkek veya bayan.

• herkesin inancı kendine tabi. insan olduğun için yine saygı duyarım sana. zaten islam dini de bildiğin gibi hoşgörü dinidir. inş seni de bir gün aramızda görürüz

• Yani teşekkürler.

• 26 yaaşımdayım hala prensimi bekliyorum ama sağlık için artık iyi değil.

0|1
    0|0
    • sağlık için artık iyi değilden kasıt.. anne olma falan durumu mu.. ;)

• hem o hem başka

• tek kişiyle yaşanmalı bu en güzeli, cinselliğin peşinden koşan kızların sayısı arttı, artık insanlar çok rahatlar

1|3
    0|1
    • rahatlık da değil bence sorun. sorun başka bir şey ama bulamıyorum bir türlü

• @soran

sorun sevgiyi yanlış öğrenmekte. sevgiyi cinselliğe sıkıştırıyor insanlar. herkes birer ıssız adam, ıssız kadına dönüşüyor.

• mantıklı.. ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• tek kişiyle yaşıyorum bazen onu klonlayıp, klonuyla üç yapmak fantazim ortaya çıkıyor ama bunu ona söylemedim henüz :) zaten olacak şeyde değil ama bakalım işte teknoloji.

0|1
    0|0
  • neden hala insanların yaşam tarzlarını sorgulayan dangalaklar var?

0|0
    0|1
    • içinde bulunduğum çevreyi olduğu gibi kabullenecek kadar genişliğe daha gelemedim dostum ben.. hala eski kafalıyım sizlere göre ve sizin genişliğinize nasıl biz saygı duyuyorsak aynı saygıyı da sizlerden bekliyorum..

• evet ya tek kişi ile yaşanmalı. her gün ona saatlerce oral yapıcaksın ya ne güzel olur...

0|1
    1|2
    • dostum her şeyin fazlası zarar diye düşünüyorum. bıktırırsın.. ;)

• ama bu günün esprisiydi :D

• eyw o zaman :D

Yükleniyor...