Evlencem ama korkuyom zarla ilgili bişi olmuş mudur?

14 yaşındaa bisikletten kötü düşmüştüüm eve gittiğimdee hafif kan vardıı o gün bugündür şüpheliyimm nasıl anlıycam kızlık zarıma bişi olup olmadığını ayna ile baktım anlıyamadım vainanın içinddee bi delik gördüm başka da bişi görmediim kızlık zarıı nerdedir nasıl görebilirim nişanlıyım kimseye söyliyemiyorum annemlere bile çok korkuyorum napcaam biri bana yardım etsin yaa kendi kendine zarı gören var mı aynaylaa v e zar ne kadar ötedee nasıl görcem vajinanın içinde delik varmıdırr bidee açtığınızda elinizdee onun içinde mi göremedim:((((

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi başına göremezsin zarı.Jinekoloğa gidip durumu anlatırsan muayene olursun.

0|0
    0|0
    • gidememyaa başka çözümü yok muu kızlık zarı bozdun muu bisiklet düşmesiyle olcak bişe mii

• nerdee bilgin varsaa söylermisinn

• Zar vajina girişinden 1.5 -2 cm geride.Sen göremezsin kendi başına.

Erkekler Ne Diyor 10

• Dijital fotoğraf makinesi ile ayırıp resmini çekip bilgisayarda bakabilirsin. O deliğin etrafında zar varsa sorun yoktur.

0|0
    0|0
    • anlamadım iştee o zar nasıl oluyoo deliğin etraındaa mı zarr bi dee vajina tamamiyle kapalımıdırr yaa yardıım

• ne kadardır bu deliik sölermissin ne kadar büyüklükteedirr onun içinde mi zarr

• Onun etrafında zar olmalı. Şekil değişik olabilir onu kafana takma.

• Zamanın varsa jinekologa git derim. Bi kaç çesıt zar turu var cunkı bazıları delık oluo bazıları hıc olmuyo. Senın kı nasıl bıse oldugunu bılemıcegımız ıcın sen bu sekılde ıyıce kafan karısır bence uzmanına gıt rahatla derım. Eger gıdıcek zamanın yoksa eger cok hassas bı tenın yoksa bıse olmamıstır bence

0|0
    0|0
    • bilmiyoruum yaa bazı şerefsizlerin yorumuna baakk yaa bi dee dr uunn saçmasapan yüz ifadesiyle uğraşamaam o yüzden en mantıklısı nişanı bozmaakk

• bilmiyoruum yaaa teşekkürlr yardımın içiinn

• Rıca ederım sıkma canını hadı eyw

• dejavu mu yaşıyorum. ben bu konuyu cevaplarının bazıları da dahil daha önce okumuştum. nasıl 3 saat önce sorulmuş olur. şaştım kaldım.

0|0
    0|0
    • anlamadım

• haklısın anlamamakta. bu soruyu daha öncede sormuş muydun? özür dilerim, sorsan da sorun değil ben birden çok şaşırdım cevapları falanda okuyunca, sanki bunların hepsini daha önce okumuş gibi oldu. yada belki de hemen hemen aynı durumu yaşamış bir kişi daha vardır sitede.

meşgul ettiğim için kusura bakma. sorunun cevabını da veremedim.

• bilmiyorum dejavu yaşıyosun

• Simdi bu bisikletten dusme hikayesi kizlar arasinda bir sehir efsanesi oldu gitti. Gelgelelim kizlik zari dedigimiz sey dusme ile bozuluyor olsaydi kizlarin hepsi kus tuyu yastikta oturtulurdu. Ve son olarak benim bildigim vejinaya birsey girmeden zar yirtilmaz bu da senin nasil dustugune bagli olarak degisir

1|0
    2|0
    • hafif kan vardıı ondan korkuyorum:((14 yaşındaydım zar hikayesini bilmiyoduum kimseye de söylememiştim bilmiyorum kii sen hiç bozdun muu zarr basit nmi bunun bozulması

• Her gun bi tane bozmasamda bozdum ama bana gore senin sorunun idrar yollarnla alakalidir kan isemis olmayasin sakin

• sen bence fazla birseyler falan batirmaya calisma oraya yani o bölgeden ucak durr belki biraz zarar görmüstürr ama sen simdi tümden maff etmee

sen ailene söglemee en iyisi, sana asik oldanda halinle severr ister bakire ister öhö öhö yaa anlatirsin ona biskiletden düsdüm diyee

0|0
    0|0
    • ne yan i ben yalan mı söylüyoruum ne demek istiyorsun yaaa

• tabii o daa ben şurdan düştüm derr ben nişanıı bozcam yaa evlenmiyceemmm çook tutucuu bu konudaaa anlıyamazzz buu şüpheyle zaten evlenmem kadın doğumcuya da gidemem aileni arıyolarmışş zateen tümdeen batmak şstemeemm

• ben sana birseyler diycem yanlis anlama ama ! kizligina bukadar önem veriyorsan kandirman lazimm tek cagree bak ben duydum bunlarii dogrumu bilmiyorumm vaginana baligin cigerini koya bilirsin ayni amaci yapiyorr kusura bakma baska türlü diycek sekli yok oglan dürtümü ayni gercek gibi kanama oluyorr o baligin cigeri batliyorr ayni hasasiyett ondada varmis birde doktorr geri tamir ede biliyorr bizim burda bi doktorr yapiyorr yasakdaa yapmak ama gizli gizli yapmis simdi boyasi ortaya cikti

• fazla kurcalama

sağlamsa da sen bozarsın yoksa

0|1
    0|0
    • yaa biliyosanız yardımcı olun neyi kurcalıycam kızlarr bakıyoo görüyo nası görüyoo anlamıyorum soruyorumm

• ben senin bahsettiğin gibi bakıp gören bilmiyorum

• önemli değil..doktora git...bozulmuş ise bile diktirirsin...

0|0
    0|0
    • sakın diktirmeye kalkma eşin nişanlın cinselliğe meraklı biri ise anlar bunu.

• nnaıl anlar

• işinin ehli bir doktor dikerse kimse anlayamaz...genelde sıcak su dolu küvette ; acemice dikilmiş bir zarın dikişleri atar ama usta bir hekimin diktiği dikişler atmaz...

• yeme bizi düşmüşmüş :P şaka bi yana doktora git bence

0|0
    0|0
  • Ayna yokmu evde onunla bakabilirsin...

0|0
    0|0
    • nasıl anlıycm zarı kimisi görülmez demiş göremiyorum kii buu zarııı ne kadar ötede zar bozdun muu ne kadr cm geridee ve kan miktarınedir

• işte hafif pembemsiydi çook azdıı atarsan linki sevinirim bu kanın miktarı nasıl

• Burdan atılmaz yasak mesaj yolla atayım sana herşeyi detaylı gösteriyor...

• fazla oynama bence sen

0|0
    1|1
    • ne oynaması nası anlıycam yaaa

Kızlar Ne Diyor 4

• göremezsin öyle anlaşılmaz. ama bişey olmamıştır bence. çok korkuyorsan doktora git bunda utanılcak bişey yok.

0|0
    0|0
  • canım kanama olmuşsa tahmini bozulmuştur , kuzeniminde başına öyle iş gelmişti ...

0|0
    0|0
    • eee baktırdı mıı kanamasıı ne kadardıı kuzenin naptıı kuzeniinin psikolojisi aynıı evlendi mii aşlesine söyledi mii yardımcı olurmusun kimse de inanmıyoo yaa

• korkuyorum daa gizlisinn

• şimdi yazabilrisin

• bende aynı dertten muzdaribim erkek arkadaşımın parmağıyla bekaretim bozuldusanıyorum..aynayla bende baktım göremedim..hastaneye git en iyisi bende gidecem.

0|0
    0|0
    • gidemeem parmak felan girmeddiii sen nası aynayla baktıın yaa ben sadece 14 yaşında düşmüştüüm çocukum umursamadım kimseye de söylemedim kii zarı bilmiyodum

• umarım.sen niye doktora gitmiorsun

• korkudann

• canım , bak şimdi bacak aranı aç iyce alttan ynayla bak bakalım beyaz zar görürsen kızlığın yerindedir...

0|0
    0|0
    • beyaz zarr nasıl oluyoorr yaa bakıyoruum sadecee bi delik örüyorum o deliğin içinde mii zarr canım yardım yaa kızlar daha iyi anlarrr ne kadar uzaklıktaa

• ee napam pekii evlendikten sonra mıı açayım konuyuu 2 gün sonra boşanırım

• canım doktora gittin mi hiç ?

Yükleniyor...