Adetim 10 gün gecikti?

korkudan öleceğim. eşimle ilişki yaşıyoruz fakat hamile olacagım bir durum olmadı yani içime boşalmadı ama adetim gecikti çok korkuyorum. ikimiz de istemiyoruz. iki ay önce de böyle oldu emin olduğumuz halde gebelik testi yaptım negatif çıktı rahatladım. her ay bu stresi yaşıyorum ya. karnımda biraz şişlik var ve başım da çok ağrıyor sizce olur muyum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta stres yaşamaman için korunmanız gerekli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunların hepsi psikolojik olarak olabilir kendini oyle inandırırsan stres yaparsan boyle Durumlara karşılayabilirsiniz. Tabi gerçeği ne bilemem

0|0
    0|0
    • hep böyle oluyor adet günüm gelmeden bir gün önce acaba gelmeyecek mi diye stres yapıyorum her ay 5 gün 10 gün gecikiyor bıktım bu stresten ya :(

• Sende farkında olman güzel bir şey stres yaptığını farkındasın. Bir daha ki sefere rahat olmaya çalış eminim her şey yolunda gidecektir

• inşallah öyledir teşekkürler yorumun için :)

Erkekler Ne Diyor 9

• karnındaki sislik ve bas donmesı yalancı gebelık denen olaydan olabilir. hamile olmasanda psikolojik vucudunu etkileyip yalancı gebelik olabiliyosun belirti gosteriyor fakat gebe olmuyorsun. en iyi cozumu testlerdir kesin cozumdur hatta kan testi özellikle. test yaptırın kurtulun derim ben

0|0
    0|0
  • Hep boyle dusunursen yalandan hamilecilik moduna girersin esinle yaparken hap kullanirsan bosa stres yapmassjn

0|0
    0|0
  • Zevk suyu içindede hamile bırakacak kadar sperm olabilir

0|0
    0|0
  • Test al için rahatlasın. Sonuçta evliysen neden korkuyorsun

0|0
    0|0
  • İdrar yolları enfeksiyonu olabilir..

0|0
    0|0
  • Korkma adetin duzensiz

0|0
    0|0
  • 10 gun gecikmeyle şişlik oluşmaz baş ağrısıda yapmaz. stres yaşıycana biraz korunun.

0|0
    0|0
  • Strestendir

0|0
    0|0
  • nasıl korunuyorsunuz?

sadece prezarvatifse ilişkiye girmedenmi takıyorsunuz yoksa partnerin boşalmaya yakınmı takıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 gün uzun bir süre.
    Bir daha test yapmanda fayda var

0|0
    0|0
  • içeri boşalmadıysa birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Kontrol hapı kullanmayı neden düşünmüyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...