Ya aklıma takılan birşey var beyler bayanlar?

Ya kızlar bu kızlık zarı olup olmadığı nasıl anlaşılıyor, merak ediyorum bazıları ayna yardımıyla görülebilir yazmış ama ben ayna ile baktığımda ufak bir delik görüyorum ama zar nasıl orada oluyo bilmiyorum yardımcı olur musunuz :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oynama bozarsın felan evde kalırsın sonra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalamışlar genital bölgenin içinden bakılmadığı sürece kimse bilemez normal kadın dogum doktoruna git yumurtalıgının altında bu kızlık zarı oyle bakmayla görülseydi hey yavrum hey :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bazılarında zar görünmez. Daha içerde olur. göremeyebilirsin. :) Çokta zorlama sonra zarı delersin... :)

1|0
    0|0
  • Zar denilen deri uzantısı. Fark etmen çok zor

0|0
    0|0
  • Yer duyduguna inanma. Kizlik yazi ancak doktor muayenesi ile belli olur... Adamlar onca sene bisuna mi okuyor:) öyle ayna ile filan vb. Seyler anlasilmaz ve görülmez...

1|0
    0|0
  • Zar vajinanın ış girişini kapatıyor, Genelde halka şeklinde ortasında küçük bir açıklık, delik var. 1 cm den küçüktür açıklık. İnce bir deri kanlanması çok fazla o yüzden kalın ve sert bişeyle zorlarsan yırtılır ve kanar geriye artıkları kalır sağ solu yırtılmış şekilde.

0|0
    0|0
  • Kanarsa var kanamazsa esnek yoksa yok işte 😂

0|0
    0|0
  • kardeş
    bak uğraşma kendinle bir hekime git ve orda öğren yalan yanlış şeyler yapma

0|0
    0|0
  • evet görülür 2 elinle yırtılıncaya kadaraç

0|0
    0|0
  • D:SADAS.

0|0
    0|0
  • internetten aç bak zaten zar komple kapali değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bay'an değil hanımlar kelimesini kullanabilirsin. Bay'an erkek olmayan demektir. Ben bir bireyim. Kızlık zarını ne zannediyorsunuz ki :D bu kadar kurcalamayın. Ne şey meraklısıniz yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...