Kızlar Göğüsleriniz Ağırlık Yapıyor Mu?

Soru sapıklık olarak algılanmasın lütfen. Mesela kolumuz bir organimiz ama bize ağırlık olarak gelmiyor, zor vermiyor.
Peki kızlar göğüslerinz de sizin bir parçanız, bazen büyük bazen küçük oluyor, ağırlık hissediyor musunuz? Yanı taşımak size ek bir yük ya da yorgunluk veriyor mu merak ediyorum?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• küçük oldukları için hissetmiyorum bile.. bazen sütyen bile takamasamda olur diyorum. uçları büyük diye takıyorum. belli olmasın diye

0|1
    0|0
    • Küçük gogus iyidir :)) az talep gorse de ben severim

• benimkiler benim avuçlarıma bile gelmıyor.. neyse anladım ben senin anlatmak sitedgnı

• Sevndim anlamana :)) seninkiler çok küçük heralde :)) çünkü bayanların elleri narin ve küçüktür öylesi bir ele dahi gelmiyorsa :))

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır

0|1
    0|0
  • Yapmıyor

0|1
    0|0
  • Sütyen takıldığında evet.

0|1
    0|0
  • senin organın sana ağırlık yapıyor mu? saçmalık ya

0|0
    0|0
  • Kiloluyken tabi gögüslerim daha büyüktü ve agirligi hissediyordum simdi kilo verdim bir beden kücüldü artik hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Koşarken ziplarken evet bu yüzden hızlı yürüyorum bide egilirken çok sıkıntı ve dekolte giyiyorum istediğim gibi

1|0
    0|0
    • *Giyemiyorum

• Ülkeyle ne alakası memenin ağır olmasıyla :)) her fırsatta bu ülkeyi karalamaktan vazgeçin artık

• Istesende istemesende öyle işinize gelmiyo tabi

• Benimkiler çok büyük. Hergun sırt ağrısı cekiyorum

0|0
    0|0
  • Senin seyin sana agirlik veriyor mu hyir ozmn bizde de gogus vermiyor

1|1
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı ama benim şeyim ancak bir yumruk kadar, bazen kafam kadar gogusleri olanlar oluyor hiç mi ağırlık hissetmiyot

Yükleniyor...