Çok geç boşalıyorum bu hastalık mıdır?

buna bir çok kişi inanmayacak belki ama bende geç boşalma sorunu var ilk sefer ortalama 1buçuk saat gibi 2ci seferde 2 saat gibi bir zaman alıyor bu partnerlerim açısından süper orgazm patlamaları yaşıyorlar ama ben beden olarak çok yıpranıyorum bu süreleri kısaltabiliyorum kendimi çok çok sıkarak ama budefada her yerim sanki dayak yemişçesine ağrıyor..bukadar uzun bir ilişkinin sağlığa ve kalp krizine yol açma şansı varmıdırNot: hap yada geciktirici kullanmıyorum

Güncellemeler:
partnerimin iyi yada kötü olması sekste etki etmiyor sonuc aynı

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• seninle beraber olan çok şanslı, senin için kötü ola bilir ama güzeldir

0|0
    0|0
  • O da çok uzunmuş ya yap yap bitmez

0|0
    0|0
    • :))))))ya pozisyon zenginligi oldugu için zaman nasıl geciyor anlamıyoruz ama benim korkum üstünde yada altında kalpten kalmak:))

Erkekler Ne Diyor 4

• Reklamları izlediniz ...

0|1
    0|0
  • Geç boşalma bir cinsel işlev bozukluğudur.Cinsel terapi alınarak düzelecek bir şey.

0|0
    0|0
    • valla hocam acıkcası dokdora gitmek işime gelmedi bayanlar hoşlanıyor diye evet aslında dokdora gitmem gerek çünkü zorlanma esnasında kalpten gidermiyim korkusu geliyor aklıma hep

• Sonuçta geç boşalmanında tipleri var.Sende hangisi olduğu önemli.Ona göre terapi alırsın.İlaç tedavisi değil bu zaten.

• bende de ya aynı sorun 1. partnerimi 1 saat beceriyorum o zevkten bayılıyor bende tık yok sonra 3 tane kız arkadaşım geliyor onlarla gruop yapıyorum 2 saatte ancak boşalıyorum tapi 3 kız pert oluyor sonra sen muhteşemsşn felan. adonisime bayılıyorlarmış öyle diyororlar çok kaslı vücutlu ve seksi bir erkeğim geç boşalıyorum. birsürü fuckbuddy kız arkim var bu hastalık mı yardım edin lütfen? :(((

0|0
    0|0
  • geçende bi kızla beraber oluyorum 45 dk kız boşaltamadı benı kızın pestili çıktı kız basladı sövmeye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...