Gercekten olamaz mı?

Evleneceginiz kız, size kız olmadıgını soyledi ama hic bir iliskide bulunmadıgını da soyledi nasıl oldu o zaman diye sordugunuzda? Basına gelebilecek olaylardan soz edebilir..
1. Mesela ozel bolge de agda yaparken parmagı girdi.
2. Kucukken bisikletten dustu ve bisikletin uc kısmı vajinasına baskı uyguladı ve gitti.
3. Yanlıslıkla sivri bir demire oturdum ve gitti.

Detaylı bir sekilde dusunulurse basa gelmeyecek sey değil aslında, ya da ben oyle dusunuyorum bilmiyorum..

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Peki kızların evleneceği erkek o zarın üreme kanalına mikrop girmesini engellemek için olduğunu bilmiyorsa bunu da bekaret zarı olarak görünüyorsa öyle erkek olmaz olsun :)

4|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Olurda erkekler inanırmı orası meçhul

3|1
    0|0
    • Bizzat sahitlik ettim yaaa

• @ece346 bir özür bile dilemedin. ama ben söylediklerim için özür dikerim.

• Rica ederim canım benim

Erkekler Ne Diyor 30

• Asla bisiklet bekarete zarar vermez. Zar öyle dışta değil.
    Ağdayı vajina içine yapmıyorsunuz dış dudağa yapıyorsunuz. Öyle şey olmaz

Bunlar aldatmaca bahaneler

0|1
    2|0
  • bazı bayanlarda kazara buna yakın şeyler olmakta. fakat türk milleti herşeye bir kılıf bulmakta usta olduğu için cingan çıkartmakda üzerlerine yoktur. istediğin kadar derdini anlatmatmaya çalışsın, kimse inanmayacaktır. inanan çıkar elbete. istisnalar kaideyi bozmaz lâkin.

3|0
    0|0
    • Tesekkur ederiiimm.. Çok mantıklı konusmussun.. keske herkes boyle olsa

• köpek çok işte yapcak bişey yok ne yazık ki :D

• Sjsjsjs coook haklısın 😂😂 bizede o kopekleri ac bırakmak duser☺

• Hiçbir kadın, bunlara benzer açıklamalar yapmak zorunda değil.
    Bekar olan herkes, cinselliğini yaşamakta özgürdür.

3|0
    0|0
  • Oturuşuna kalkmasına dikkat etmeli bir kız diyo boşuna dememiş atalarımız

2|0
    1|0
    • Mesela cocukken bisikletten dustu?

• Edirne'de duş için girdiği banyoda üzerini çıkardığı sırada, ayağının kayması sonucu pet şişenin üzerine düştüğünü belirten 50 yaşındaki bir erkek, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. Şahsın makatından girdiği ve ince bağırsaklara kadar ulaştığı belirtilen 330 mililitrelik pet şişe, gerçekleştirilen ameliyatla çıkarıldı.

Bu hikaye de yalan gibi aynı !

• Anladım.. gorusune saygı duymaktan baska bisry gelmez elimden.. tedekkur ederim☺

• Direk gercegi soylese daha iyi en azindan dalga gecmem

1|0
    2|0
  • Kaza ile bu tip olaylar hiç cinsel ilişkiye girmemiş kızların başına gelebilir. Ama bu durumu evleneceğiniz kişiye gerdek gecesi söylemenin alemide yok. Bunu baştan konuşmak lazım. Kabul etmiyorsa oda onun bileceği iş. Doğrusu sizce bu olmazmı?

3|0
    0|0
    • Kedinlikle bu, zaten gerdek gecesi soylenecek sey değil o zaman haklıyken haksız duruma dusmek de vae

• Dediklerin dogru yasanabiliyor kizlik onemli degil bekaret onemli eger bir erkeklen iliskiye girersen bekaret gider ama onun haricinde boyle durumlarda kizlik bozulmussa bekaret gitmez zaten

1|0
    0|0
  • Bekaret yüzünden cinayet işleyen geri kafalı, dinci, cahiller varken imkansız. İnsan kalbiyle sevmeli birisini.

2|0
    0|0
  • Bu devirde ikna olucagimi sanmıyorum ki artik kolayini cikardilar diktirme diye bisey bununda yasaklanmasi lazim bence.

1|0
    0|0
  • mantıklı bir açıklaması olabilir Tabiki ama öyle bisikletten düşünce kızların kanadı görülmüş şey değil bu sadece bir bahane

1|0
    0|0
    • Olmayacak sey değil ama?

• Ne desem anlamycan bos ver.

• O kadar anlayissiz degilim anlarim tabiki hastanede o tur bir suru olay var ancak bekateti ve sevgiliye aciklama geregi yapilacak en son sey seven zaten takmaz

• ee peki bunlardan birinin olduğunu varsayalım doğru söleyip sölemediği ne mağlum nasıl çıkıcaz işin içinden?

2|0
    1|0
    • O onum vicdanına kalmıs bisey ve bence en mantıklısı hesabı ahirete bırakmak, emin ol yalansa bile karsısı daha karlı cıkar varsayalım ki dogru soyledi yine karlı cıkae cunku esine guvenip hos gorulu ve anlayıslı bir sekilde davrandı seytanın vesvesesinden kactı. Zaten dinimizde olan da bu değil mi?

• tabiki ölede işte insanoğlu içindeki o seni yiyip bitiren kurda engel olamıyor sende haklısın

• dürüst olduğuna inanalım yeter

1|0
    0|0
  • insanlık hali ama içim içimi yer yalan mı söylüyor diye

2|0
    0|0
  • anlatmasını istemem şahsen
    değilse değildir geçmiş önemli değil şimdi ki zaman önemli

1|0
    0|0
    • Haklısın ama cogu kisi kız olmayanı almıyor, hala kanlı carsaf isteyenler var😁😁

• Cidden Çok guzel konusmussun tebriik ederim. bu zihniyetinden dolayı da ayrıca tesekkur ederiiiim☺

• teşekkür ederim

• Bazılarının doğuştanda oluyo ama 3. maddede kimsenin başına gelmesin o neymiş öyle 😀

2|0
    0|0
  • Buna önem veren biriyle işin olmasin evlenemzsin oulr biter :)

1|0
    0|0
  • Yalan söylemesin yeter

1|0
    0|0
  • sevgilisiyle sevişti , masturbasyon yaparken oldu , bisikletten düştü... geçmişinden sana ne. aşk ve seks isteği olduğu sürece insanların aşık olmasına engel mi olacaksın

1|0
    0|0
  • İnanırım ve ikna olurum sanırsam.

2|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • 2 cm icerdeki şeyi nasil oyle durumlarda bozabiliyosunuz l*n , kızım dogruyu soylesene direk ne ugrastiriyon?

Demir girdi diyo ya ahhahahha.

1|0
    0|0
  • Evlenmem (: (:

1|0
    0|0
  • Asik olmussam ve sadik kalacagini inancim ve guvenim tam ise hicbirseyin onemi yok

2|0
    0|0
  • yemezler. Çk da ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Seviyorsam zaten inanmisimdir

1|0
    0|0
  • Bunu evlenmeden once soylemesi lazim evlendikten sonra supe cok olurrr

1|0
    0|0
  • Arabada sert fren sonucu sen git vitese otur... = )

1|0
    0|0
  • bence saçma hepsi

1|0
    1|0
    • Sahitlik ettim yakınımın basına geldi, ve perisan Çok uzuluyorm, yanında olmasam bende inanayabilirim ama her anında yanındayım olaya bizzat sahitlik ettim

• bisikletten düşünce kızlık bozulmaz. sivri maddeye oturdum gitti olayıda yalan. çıplakmı oturuyorsun kazığın üzerine.

yanlışlıkla parmakta atılmaz ama içlerinde en olası ihtimal bu. inanırmıyım hayır inanmam. sadece biriyle zamanında birşeyler yaşamış beni kandırmaya çalışıyor diye düşünürüm.

0|0
    2|0
  • kendisi de ayarı kaçırıp bozmuş olabilir mesela?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yanlıslıkla sivri demire oturuyor? hayır zihnen kabul etmem böyle birini. bakire değil diye değil de sırf bu tarz saçma bir bahaneyle karşıma çıktı diye :D

1|0
    1|0
  • anladım canım çok basit söyle sevgiline mast yaparken yanlışlıkla oldu de yeterli :D

0|0
    2|0
  • Öncelikle biz içimizde ki ataerkil hemcinslerimizi bitirelim.
    Bir erkeğide kadında anne eğitir.
    "Cehalet en çok korktuğu kadınlardır zira kadın öğrenirse öğretir de"
    Parmak sokma olayı bendede oldu. Taharet olurken yanlışlikla parmağım takıldı :'(
    Kuzenim bisikletten düştü ve alt tarafında kanama olunca dayimgil hastaneye götürdü rapor aldılar. Gerçi hala çocuk ama.
    Hem bakir olmayan erkek bir kıza bekaret hesabı sorma hakkına sahip değil. Ayrıca Zina hem erkeğe hemde kadına haram kılınmıştır. Toplumuzda sadece kadına günah olduğunu zannedenler var. Bir kız bir erkeği tahrik edeceği gibi bir erkekte kızı tahrik eder. Ayrıca çok Kandırilan genç kızlarımız var bana göre buda bir tecavüz'dür.

1|0
    0|0
Yükleniyor...